51
Olyan 50 literes körül, partyra beszerezni egyet nem lenne a legrosszabb :)
  • Punker
    #51
    van már sör topic!!!
  • cenobite
    #50
    Van olyan, amihez nincs ilyen csapológép vagy mi, hanem csak a hordó, amihez adnak ilyen kis speckó csapolókütyüt. Mi egyszer vettünk egyet, könnyű összerakni meg minden.
    Bár én maradok a dobozos/üveges kiszerelésnél. Kényelem rulz! :D
  • cenobite
    #49
    Szerintem egy szimpla buli kedvéért elég sok idő/energiabefektetés ez. Mire megveszed, vagy megrendeled, összerakod, megtanulod kezelni, elmegy a kedved az egésztől. :) Legalábbis nekem nem lenne idegrendszerem ezzel szöszölni (ProGabe írása alapján legalábbis, meg hogy nagyjából tudom, hogy megy ez). Főleg hogyha először csinálod. Szerintem vegyetek 100 doboz sört 'oszt cső! :D Vagy vannak ilyen 5 literes minihordók. Na abból vesztek 10-et és kész.
  • TommyC
    #48
    :P
  • TommyC
    #47
    Lehet venni a szupermaketekbe ilyet:

  • scorpeeon
    #46
    Vegyél nekem is.
  • ProGabe #45
    na akkor a lényeg(dobtam egy telefont faternak):veszel egy hordót,mint láthad min 10e,ugyebár rohadt sok a betétdíj,aztán bérelsz egy sörcsapot,amire meg ugyebár letét van,az is rohadt sok,aztán meg veszel egy CO2 palackot,mert ugyebár kell a szénsav a sörbe :) mondanom sem kell hogy betétdíjas ez is,aztán már csak annyi hogy kitalálod hogyan kell összedugni,meg be kell állítani a nyomást és már ihatod is a friss,hideg sört(najó,először megvárod amíg lehűti a csap)
    sok sikert,ja a csapolásról meg annyit:előre húzod a kart jön a sörike,persze éles szögben a poharat szorosan a csap végéhez,hátratolod a kart jön a hab
  • ColdFire
    #44
    attol még hogy mást érdekel, téged ne érdekeljen hog beileszkedj :c
  • nemeörgs
    #43
    Isten vagy

    (énis néztem itt, de nem találtam (: )
  • Dj Faustus #42
    Tessék - csak aztán mértékkel! ;)
  • gyuri12
    #41
    szevasztok! holnap reggelre,legyen már meg,hogy hol lehetne venni! előre is köszönöm!:D
  • ProGabe #40
    a legegyszerűbb amúgy ha veszel egy pofás kis beertender-t :)
  • Reyes
    #39
    NA ez engem is érdekelne:)
  • ProGabe #38
    de miért kéne?amúgy vállalkozóira gondolsz nem?hát szerintem nem kell,én kis-,és nagykerben dolgoztam,pakoltam a piákat hektoszámra és hát jöttek oda "átlagemberek" is,tehát szerintem nem kell,amúgy is olyan mintha vennél egy üveg sört,mert ugyebár a hordó is betétdíjas,és ahol én dolgoztam voltak külön kölcsönbe vehető sörcsapok,annyi a gondom,vagyis azért nem tudom hogyan működik ez az egész,mert faterom is a cégnél van,és ő szül. napjára el is kért egy sörcsapot,meg vett egy 50-es hordót,tehát ő ugye belsős,viszont nem válllkozó,ezért zavarodtam meg :)
    ha holnapig nem jön értelmes,jó válasz,megérdeklődöm neked tutira hogyan van ez az egész
    tehát a lényeg:sört persze hogy vehetsz,sörcsapot meg elvileg kölcsönözhetsz,bár tudod hogy van,pénz beszél
  • Brolly
    #37
    ööö, "civilek" is vehetnek, de holnap meek úgyis megkérdem hogy mivan...
  • nemeörgs
    #36
    megtanulni csapolni pár perc, az már nem para
  • bardocz
    #35
    kell valami kártya szerintem hogy te vehetsz nagykerben cuccokat,vagy egy ismerős kell
  • Brolly
    #34
    Nah ezaaaz, ilyen kell nem?
  • ProGabe #33
    tudtommal bérelni bárki,venni már engedélyköteles,aztán lehet most nagy hülyeséget mondtam :S
  • nemeörgs
    #32
    "Olyan 50 literes körül, partyra beszerezni egyet nem lenne a legrosszabb :)"

    italnagykerhez nem kell ismerős? szal odamegyek magánemberként, aztán vásárlok kedvemre? :D
  • Lacee
    #31
    és az mennyibe kerül? 25l sör+csap+gondolom hordó-betét... csak nagyságrendre.
    és tényleg engedélyes, vagy az egyszerű halandó is vehet egy italnagykerben?
  • vegicsek
    #30
    Vagy jobban jársz keresel sajátba valami alkesz topicot, és megkérded ott
  • gyuri12
    #29
    hol vett olyat a gyerek a képen?:D
  • ProGabe #28
    most te milyen hordóra gondolsz pontosan?bulihordóra,amin van csap,meg egy kis szénsav is kerül bele(bár szerintem még úgy is ihatatlan a legtöbb),vagy rendes nagy,25-50-es hordóra?mert ha az utóbbira,akkor ahhoz sörcsap is kell,ahhoz meg ugye áram(tehát a mezőn nem lesz söröd :),meg aki kicsit tud csapolni(nem mintha 2 perc alatt nem lehetne megtanulni,autodidakta módon),ilyet term. a megfelelő helyeken tudsz venni,ill. kölcsönözni,pl. italnagykerekben várnak szeretettel ;) nem tudom hol laksz,neked kell tudnod a lehetőségeidet,tehát hogy hova kell menned

    ha bulihordót(ezt végülis a Heineken hívja csak is),szal kicsi,5 lityós hordót akarsz venni,akkor Tescótól Intersparokig sok helyen találsz

    van még egy 3-ik megoldás is,vannak 20,vagy 25(nem emlékszem pontosan) lityós hordók is,azokon van csap is,ilyen van pl a Heinekennek,szintén megfelelő helyeken érdeklődj eziránt
  • zvaragabor
    #27
    BTW, nem fért volna el ez ITT?
  • Brolly
    #26
    Nah hát akkor kérdezd meg, meg szerezzél vkit akivel tudsz ott vásárolni.
  • gyuri12
    #25
    amúgy bocs az előző hsz-ekért,csak úgy beírtam... amúgy így jobban belegondolva,nem is hülyeség ez a topig:D hol is lehet,és mennyiért olyan nagy hordót venni?:D
  • nemeörgs
    #24
  • nemeörgs
    #23
    eddig én is eljutottam :)

    #21 vicces az is, csak túl kicsi és túl drága :)
  • Brolly
    #22
    hát olyan csap kell hozzá persze, am oylan van az amerikai filmekben is ami házibulikon szokott lenni, nah pont olyan van a nagykerbe is.
  • vegicsek
    #21
    Attól függetlenül Heineken partihordót kapsz ,csak nem éri meg
  • Brolly
    #20
    Most kérdeztem havert, és az söröshordó alumínium ha minden igaz.
  • Lacee
    #19
    én is gondoltam ilyesmire, házibuliba ideális :)
    de tartok tőle hogy kell hozzá valami vendéglátos engedély, ilyesmi. no meg nem árt mellé egy csap amivel a túlnyomást kezelni lehet :D
  • nemeörgs
    #18
    vagy mondjuk a most szombati fergeteges házibulira :)
  • Brolly
    #17
    Amúgy jó ötlet tényleg, lehet nyaralásra nem lenne hülyeség.
  • Pheaper
    #16
    alreg :D
  • Picar77
    #15
    nekem is küldhetnél :DD
  • akyyy
    #14
    hm?

    páran írtak már ötleteket köztük én is, úgy látszik neked olyan ember kell aki eladná a hordóját
  • Brolly
    #13
    Sztem italnagykereskedésbe lehet még, ott szoktam látni a boltinál jóval nagyobb jó kis hordót és az tán söröshordó, mondjuk ahoz hogy ott tudjál venni kell vmi kártya is, hát toood...:D
  • Boconadi
    #12
    fasD:AS:DAS:D:D:D:D

    kéretik helyesbíteni: lágszóró