29
  • Gladiator
    #29
    De vicces egy srác vagy. Vegyük például a Pókember 3-at. Az is csúcsot döntött a nyitányon, aztán most már alig kapirgál. Okoska...
  • kandeláber
    #28
    A Shrek 2 30%-ot csökkent kedden.
  • TM
    #27
    Szerintem elég jó. Inkább a keddi 32%-os csökkenés a problémásabb.
  • Help17
    #26
    Hétfőn 9 millió dollárt hozott a Shrek ami kifejezetten gyenge.
  • jasszka
    #25
    bakker, mér kell minden fórumba beoffolnod ezzel a f*szságoddal?
  • TM
    #24
    Minket nem érdekel, mert mi sok ovodás hülye vagyunk, ahogy alant megmondották azt.
  • KERI 15
    #23
    Helló!
    Ha valakit érdekelnek az onlyne stratégiai játékok akkor regisztráljon itt:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_16506
    nekem tetszik! sztem érdemes!!!
  • kandeláber
    #22
    Tudjuk, te csak 18 éven felülieknek szóló filmeket nézel.
  • angol
    #21
    hánemmindegy nektek vaze hogy srekk 1-2-3 vagy akármi, há vaze beszarok rajtatok ezt a sok ovodás hülyét
  • winnie
    #20
    "Nem tudom mit esztek a Karib 3-ban a második részt hihetetlenül elbaltázták, az elsö az király volt..."

    nem tudom mit eszel az első részben, már azt is elbaltázták.
  • csuszi
    #19
    különben... nem külömben, ékes anyanyelvünk.
  • GErYkE83
    #18
    Nem tudom mit esztek a Karib 3-ban a második részt hihetetlenül elbaltázták, az elsö az király volt...
  • TM
    #17
    Oszt' mé' nem?

    Én nagyon remélem, hogy busterolni fogja a blockot. Ráférne Willis karrierjére.

  • spR
    #16
    "Hangsúlyoznám, hogy a Shrek 2, majd 1 milliárdot hozott, így ha a Shrek 3 lekörözte a Shrek 2 nyitányát, akkor a 3 jobban fog hozni, mint a 2...
    Ehez külömben marha nagy logika kell.."

    Hat, inkabb ne hozdd be ide a logikat, mert jo nagy baromsagot mondasz. Pl. A Spideman 2 sokkal jobb nyitanyt produkalt, mint az elso resz, megis osszbevetelben elmaradt tole. Es most ugyanez lehet a 3 resszel is. Nyitasa megelozi mindkettot, de nem valoszinu, hogy osszbevetleben meghaladja az elso reszt. (a 2. reszt meg van eselye megelozni, legalabbis a boxofficemojo szerint)
  • kanduhr
    #15
    Die Hard nem blockbuster...
  • kandeláber
    #14
    Személyeskedjél csak, koma. De előbb nézd meg, hogy az imdb és a boxofficemojo szavazásán hogy áll a Shrek 3 az előzőekhez képest.

    A BOM-on
    Shrek 1 A: 53.9%, B: 37.2%, C: 5.9%, D: 1.4%, F: 1.6%
    Shrek 2 A: 49.3%, B: 36.0%, C: 7.5%, D: 2.2%, F: 5.0%
    Shrek 3 A: 41.8%, B: 24.5%, C: 10.8%, D: 4.2%, F: 18.3%
    SPIDER-MAN 3 A: 46.2%, B: 29.8%, C: 12.2%, D: 4.3%, F: 7.5%

    IMDB-n:
    Shrek 1 8.0/10
    Shrek 2 7.7/10
    Shrek 3 7.0/10
    SPIDER-MAN 7.0/10

    Figyelembe véve, hogy az idő előrehaladtával az adott pontszámok romlani szotak, a hétvégére 6.x pontot várok, ahol x=6-8. A BOM-on az F oszályzatok száma feltűnöen sok, azaz akiknek kifejezetten csalódás volt a film. Ne hidd, hogy ez nem számít! A Pókember 3 minden idők legerősebb nyitását produkálta, mára mégis a másik kettő mögé szorult, ha a premiertől eltelt 17 nap bevételét nézzük mindegyiknél. Ez azt jelenti, hogy Észak-Amerikában a Pókember 3 bevétele el fog maradni a másik kettőtől. Külföldön viszont jobban szerepelt, mert remekül indított, de ott is erős a visszaesés.

    Mindkét film hatalmas kasszasiker tehát, de a készítők egyikkel sem lehetnek maradéktalanul elégedettek. Remélhetőleg a többi blockbuster sorozat folytatása jobban fog tetszeni (Kalózok, Die Hard, Harry Potter).
  • knightbali
    #13
    Gratulálok, te aztán átlátod a dolgokat.
  • Seth
    #12
    nem a "ki látta már" volt a téma figyelj már oda mit írunk
    Ez a csővázas duma még nem ment ki a divatból??
  • albatros
    #11
    Torrenten napok óta fenn van szal valószinüleg van aki már látta :)
  • PrisonMan
    #10
    Mert ugye ti már láttátok a filmet?? Honnan gondoltam, hogy nem...
    Akkor meg, honna tudjátok, hogy rossz? Ez van csőváz
  • Seth
    #9
    Te is rohadt okos lehetsz(de bunkónak bunkó az biztos):"a nézőknek kevésbé tetszik a Shrek3, mint az előzőek"
    Erre jössz a nézettségi adatokkal,ami nem tükrözi hogy a nézőknek éppen mennyire tetszett. Kifizették a jegyet -csakmert Shrek a címe és voltak elvárásaik- elmentek rá, de keserű szájízzel jöttek ki a moziból,mert annyira mégsem tetszett nekik, de attól még számszerűleg +1 pont a nézettségi adatoknál.Ők majd szépen elmondják a haveroknak hogy inkább ne menjenek rá, máris zuhan a nézettség.1-2 hét múlva majd kiderül mennyire tartja a szintet. Az meg írtó baromság hogy ha nyitány jobban sikerült akkor összességileg jobban fog teljesíteni, jajj,a logikád egyszer a sírba visz
  • PrisonMan
    #8
    Csak egy picit gondolkodjatok PLS!!!
    A Shrek 3 családi film, és a kisgyerekes családok nem az "öldöklős" Karib 3-ra mennek el, hanem a Shrek 3-ra...
  • Wittgen
    #7
    Asszem a másik 2 jövő heti premier film bukás lesz erősen ilyen erős filmek mellett.
  • games4ever
    #6
    felesleges a nézettséget tanulmányozni, úgyis jön a karib és lenyom mindent;):) persze ezt csak a nagy elfogultságom mondatja velem, de nem áll messze a valóságtól;)
    húúú de várom már;)
  • PrisonMan
    #5
    Te mennyire egy rohadt okos ember lehetsz... Azt se tudod felfogni, ami a szövegben van:"
    A hétvégén megvolt a DreamWorks klasszikus anti-mesehősének újabb visszatérése. A Harmadik Shrek jött, látott és ismét győzött. Az ogre premierje nem érte el a hálószövő szuperhős rekordját, de így sincs min szégyenkeznie. A 122 millió remek eredmény, ezidáig 2007 második legjobbja, a Shrek-szériában pedig az eddigi legjobb."

    Hangsúlyoznám, hogy a Shrek 2, majd 1 milliárdot hozott, így ha a Shrek 3 lekörözte a Shrek 2 nyitányát, akkor a 3 jobban fog hozni, mint a 2...
    Ehez külömben marha nagy logika kell....

  • kandeláber
    #4
    A nézőknek kevésbé tetszik a Shrek3, mint az előzőek, és a pókembernél is kevésbé, úgyhogy komoly visszaesésre számítok.
  • Cavaldi
    #3
    Látom az SG nem szereti a Pókember 3-at. Ideje lenne már mással foglalkozni.
  • Loverman
    #2
    Captain Jack Sparrow...
  • 5i
    #1
    Go, Jack Sparrow!