404
  • akyyy
    #84
    saját topikba, hogy lehet csillagok helyére más képet betenni?
  • kuci06
    #83
    váá, végre sikerült összehozni a flash lejátszót :D !!!44négy
  • TommyC
    #82
    ja a bannerrel volt a baj,
    regeltem extranal, máris müxik =)
  • andris7
    #81
    jaja:) bocs az offért csak megörültem ahogy észrevettem
  • HunnernesKonge
    #80
    áááh egy CS:S-s :) Azért nem teljesen. Lehetett volna a movie hangsávja, mert megvan az is (fegyverropogás+kommentátor powa) de inkább letöltögettwem a számokat xD
  • TommyC
    #79
    oks, próbálkozom
  • HunnernesKonge
    #78
    Probáld kicsit nagyobb értékekkel, hátha az a baja :S
    Meg lehet hogy a reklámcsik kavar be.
    Én extrán vagyok úgyhogy nekem nincs :S
  • andris7
    #77
    kodi source vol 3 xD
  • TommyC
    #76
    Bevan állítva, nemlehet scrollolni, de mégis ott van az üres bar.
  • HunnernesKonge
    #75
    Ha igen akkor látod majd a nevem mögött a kis jelet és te kiszeded. amugy szvsz nem ját érte...
  • TommyC
    #74
    köszi,megpróbálom
  • Divergencia
    #73
    ezért nem jár bann?
  • HunnernesKonge
    #72
    <iframe framebord=no width= szelesseg height= magassag src="Tewebcimed.htm"></iframe>

    Szélesség és magasság pixelben értendő. Ezeket állitsd be úgy hogy jó legyen és nem lesz scrollod :)
  • TommyC
    #71
    Nekem mér van scroll oldalt? :S
  • HunnernesKonge
    #70
    Csekkdisz (Adatlapom)
  • Kandurex
    #69
    Nem egésszen így van, a moderátoroknak nincs téma karbantartás URL -je, mi más linkekről javítunk, így tudta Borg kiszedni. Egyébként a moderátoroknak, mindattól függetlenül, hogy nagy részük ért a html, php stb. nyelveken, nem szükséges ilyen tudással rendelkezniük.
  • Borgi
    #68
    nadon tyó ötlet, gyorsan öszeis csináltam valamit.. tessék megnézni ;>
  • LeePí17
    #67
    :)
  • Desiderata #66
    tudom, onnan lestem a címet
  • LeePí17
    #65
    már beraktam a blogomba és működik..persze alakítottam rajta..túl sok volt a reklám :)
  • Desiderata #64
    eltűnik? zártad az iframe-et? esetleg linkelj screenshotot
  • Desiderata #63
    nincs mit, aki esetleg extrább lejátszót szeretne az itt is találhat párat

  • ColdFire
    #62
    hogy lehet azt megcsinalni hogy ne keveredjen a player az alatta lévő vmikkel?
    pl a megnyitott témákkal :c
  • HunnernesKonge
    #61
    Énisénisénis :)
    Nekem amugy perfektül megy a flashmp3 player.
    Köszi a tippeket Desiderata
  • LeePí17
    #60
    erre elég sokan kíváncsiak..sztem..
  • Picar77
    #59
    hogyan?
  • Sadist
    #58
    Ha házigazda valamelyik topikban, akkor ott csinálhat magának saját kitüntetést.
  • ColdFire
    #57
    lol Nuki látom a reklámcsíkot a lapodon :DDDD
  • LeePí17
    #56
    nálam is ugyan ez történt..
  • Desiderata #55
    :) fw-en bekavar a felső banner, próbáld ezt az átfogalmazott url-t használni
    http://www.fw.hu/cegklan/n.mp3
    és weblapodat is így iframe-eld: http://www.freeweb.hu/cegklan/n.htm
    és akkor eltűnik a banner
  • Dodo55
    #54
    Azért ez nem olyan egyszerű :)
    Az adatlapon megjelenő adatok közvetlenül szerkeszthetőek, és a feldolgozóscript nem szűri ki a html kódokat, ezért azokat is lehet oda tenni, és ezzel sok dolgot csinálni.

    Azonban a VIP csillag módosítása(gondolom arra gondoltál) ilyen trükkökkel lehetetlen. A hozzászólásokban mindenféle html kód szűrve van, és a fejlécedet nem tudod közvetlenül szerkeszteni, tehát sehogy nem lehet a csillag közelébe jutni.

    Persze nem mondom, hogy lehetetlen, valahogy biztos meg lehet oldani, de valószínüleg elég durva módszerekkel, amik azért khhm durvák, szóval érted.
  • Nuki
    #53
    Desidereta légyszives valahogy csinálj nekem egy olyan oldalt, vagy linkelést vagy akármit, hogy az én adatlapomban megjelenjen, és lejátszható legyen ez a zene ezen az elérésen:
    http://cegklan.fw.hu/n.mp3
    mert én akárhogy is próbálkoztam, sosem sikerült, még hogyha lekopiztam egy az egyben a te aláírásodat, és úgy az oldalt írtam át, még az se lett jó :\
  • Jagumo
    #52
    pfff:D nem nagy eresztés.....

    Fhlas ora
    Fhlas MP3 lejátszó.
    Fhlas Óra


    Fhlas MP3
  • gameplusz
    #51
    Nem is veletlen van 3 "fejdisze"...

    #Dodo55: engem az egyik csillag valami mas keppe valo atalakitasa erdekelne, ha tudod hogy, akkor legyszi pm :)
  • Nuki
    #50
    nem müködik ez nekem :(
    pedig ezt írom be:

    <embed src= "http://cegklan.fw.hu/n.mp3">
  • bertino
    #49
    ne törődjetek vele, mindenkit lekezel, velem is megcsinálta, aztán jol be is nézte, vannak ilyen emberek :D
  • Dodo55
    #48
    Jó, részben igaza van.
    De nem abban van igaza, hogy szerinte nagyképű vagyok.

    Hanem kicsit pontatlan voltam. Lehet van olyan moderátor, aki jobban ért a HTML nyelvhez, mint én. Sőt konkrétan 1 valakiről sejtem is. Úgy értettem a dolgot, hogy a weblapok működéséhez értek nagyon(az utóbbi 1 évben rengeteget programoztam php-ben, szóval lett 1 kis tapasztalatom), és egy html forráskódból általában rá tudok jönni, hogy lehetne megcsinálni azt, amit az értelemezett(tehát a böngészőben megjelenített) felületről nem lehet egy hiba miatt.
    Meg mint mondtam, egy időben sokat tanulmányoztam az Sg-t, és ismerem a rendszer működését.
  • Sadist
    #47
    Miért, nem érthet jobban a HTML-hez, mint a moderátorok?
  • Mirk
    #46
    most mért baj ez, ha egyszer tényleg ért hozzá
  • Desiderata #45
    itt megtalálod a flash-est, de ha csak egy szám akkor embed egyszerűbb