404
  • baaka
    #284
    userbar...


    Néz meg az adatlapom úgy szeretném ahogy most van csak még többet.....
  • akyyy
    #283
    biztos téged:D

    sztem amugy userbarra gondolt
  • Benny04
    #282
    Milyen usert?
  • baaka
    #281
    Nem tom megcsinálni! nincs valami más mód?Én csak annyit akarok hogy az adatlapomra több usert akarok felrakni egymás alá !Csak nem tom egymás alá rakni!
  • Benny04
    #280
    nyááád :@@@@@@@@@@
  • Szabi1991
    #279
    nekem a legjobb az adatlapom
  • Benny04
    #278
    nm.
    szólj, ha valamiben elakadsz
  • baaka
    #277
    Köszi:.
  • Benny04
    #276

    nos nem úgy kell elmenteni, hogy .htm.txt, hanem .html, és ne data.hu-ra töltsd fel, hanem regisztráljál uw-s, vagy valamilyen ingyenes tárhelyet...
  • baaka
    #275
    megszólalt a talpas paraszt.........
  • Drephis
    #274
    hahaaaa, ez jó! :)))
    #232: ez a múgy mire jó? több adatlapon is láttam már.
  • Benny04
    #273
    omfg, de gecibuta vaty _ASD_A:SD_AS_DA
  • baaka
    #272
    Felraktam ahogy le van írva a #208 ba de nézzétek meg milyen lett a adatlapomon.
  • baaka
    #271
    kicsit emberibben PLS.Még nem csináltam ilyet soha...
  • blackgamer
    #270
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1179596373&no=208]#208[/URL]
  • baaka
    #269
    de mégis hogy vagy miképp?milyen oldalt?leírnád részletesebben?...


    úgy szeretném az adatlapom hogy ott van az hogy blogg és oda szeretnék még ahhoz a képhez többet.
  • Benny04
    #268
    mondjuk csinálsz egy oldalt, amibe beilleszted a képeket, és iframe-mel berakod...
  • baaka
    #267
    Sziasztok!hogy tudok több képet berakni az adatlapomra?mert eddig csak egyet sikerült....
  • blackgamer
    #266
    tuningoltam egy keveset a profilomon hogy ne legyen már annyira szürke, de még pár cucc kerül fel, ha gondoljátok csekkoljátok
  • akyyy
    #265
    nincsmit:D lol
  • Benny04
    #264
    most már nekem is sikerült, köszi a segítséget
  • akyyy
    #263
    eszközök, tamper data, start, rámész a mehet gombra és átirod az értékeket:D
  • Benny04
    #262
    na akkor hogy kell? :)
  • akyyy
    #261
    rájötem
  • Benny04
    #260
    :D
  • akyyy
    #259
  • Rockynhooo
    #258
    lol topikot tévesztettem XD sorry :D
  • Rockynhooo
    #257
    nagyon durvát álmodtam tegnap :D ! Úgyindult az egész álom , hogy itt SG-n összevesztem Sadistal egy angol szón ,hogy hogy kell kiejteni, és megbeszéltük ,hogy keressem fel és majd megvitatjuk ,hogy hogy is van :D aztán kiderült hogy ő Madridban lakik. én meg neki vágtam az utnak, emlékszem ,hogy mentem vonattal meg stoppoltam rengeteget, aztán odaértem madridba és elővettem a térképet, és vhogy kiszámoltam ,hogy hol lakhat Sadist, meg is találtam a házat egy 10 emeletes volt az , felmásztam a 2. emeletre és elkeztem kiabálni a nick nevét :D , aztán kijött egy kisgyerek és kiabált hogy uristen tolvaj, gyors lemásztam és elmentem onnan! aztán este visszamentem és kivettem egy lakást az épületben, egyszer csak kiléptem a szobám ajtaján és becsöngettem egy másik lakásba és kijött egy csaj aki egyébként osztálytársam :D , és mondta hogy nincs itthon Sadist, de mennyek be :D ! aztán bementem és tuktunk a csajjal , aztán egyszercsak jött egy haverom full bebaszva (nem tom hogy került oda),hogy hív a portás , mondom joovan lementünk, és mondták ,hogy elkéne menni a Real MAdrid edző arénájába ott lesz Sadist, yolvan el is mentünk haverral, egy ilyen hotelszerűség volt, és volt ott egy recepcios mondta hogy mennyünk ki az udvarra van ott egy medence és várjuk meg akit keresünk majd megérkezik. aztán kimentünk az udvarra volt ott medence télleg , 2 csajjal és azokkal tuktunk, aztán egyszer csak megjött a Real edzője meg a játékosok , és köztük volt Sadist is XD kiderült hogy ő is focista, yovan elmentünk a szobájába , megbeszéltük hogy hogy kell kiejteni azt az angol szót helyesen , aztán kinézett nekünk egy repülőjáratott és hazautaztunk ! aztán anyám költött hogy fiam suli xD ! ilyen baromságot meg ilyen hosszút még életembe nem álmodtam :D
  • akyyy
    #256
    és hogy kell?
  • ColdFire
    #255
    nekemmámegy :D
    előbb 2142ben születtem :D
  • Benny04
    #254
    hát ez nekem nem megy
  • ColdFire
    #253
    kipróbáljuk :D
  • blackgamer
    #252
    ha valaki az adatlapján át akarja írni a város nevét olyanra ami nem szerepel a listán, vagy születési idejét változtatná meg

    az simán megteheti, ha a multipart/form-data adatokat átírja POST küldés közben
    erre tökéletes a Tamper Data nevű FF add-on
    ui. csak semmi visszaélés! :)
  • blackgamer
    #251
    majd ha elkészül kirakom adatlapra és szólok
  • akyyy
    #250
    nah és hol van neked? linket:D
  • blackgamer
    #249
    mégis csak a tárhely zavart be...
  • blackgamer
    #248
    lehet hogy az ingyen tárhely kavar be, próbálom reklám nélkülin...
    örülök hogy flash nincs benne mert manapság nem fut mindenhol, nálam sincs IE alatt flash
    vagy mire gondoltál flash alatt?
  • akyyy
    #247
    akkor már flasht- is lehetne bele tenni:D amugy nem néz ki rosszul, de nem kell hozzá szerver?
  • blackgamer
    #246
    találtam egy igényes cover flow megoldásos képtárat ami jól nézne ki profilba építve, de sajnos IE alatt nem akar működni és nem jöttem rá miért (csak az nem műxik amit én feltöltök, a példa a weblapon igen)
    valszeg marad az egyszerű sig-es megoldás...
  • Benny04
    #245
    oké, köszi :)