826
Ismerd fel képről az épületet
  • BRAT
    #826
    Ez most lényegtelen.

    Nem Novgorod és nem Szocsi. ~120000-es város.
  • Austin Bailey
    #825
    Az, hogy valaha szép volt egy dolog, de 70 év szovjetunió alatt egyszerűen szétbarmolták az egészet. Sok épületről leverték a díszeket, szétbarmolták a belső díszes tereket, a közterületek állapota is elég lehangoló. Szóval szerintem nem. Van benne sok jó városképi elem, de nincs azon a szinten, mint Párizs. Nekem sokkal inkább olyan, mint a külső Erzsébetváros
  • Austin Bailey
    #824
    túl jó az állapota. Szerintem ilyenek jöhetnek szóba, mint pl Novgorod, Szocsi
  • BRAT
    #823
    Oroszország biza. (Nem Szentpétervár annyit segítek)

    Érdemes tenned egy virtuális körsétát pl Szpv-on. Párizs szintjén van majdnem a város olyan szép.
  • Austin Bailey
    #822
    bár ahhoz túl jó állapotban van
  • Austin Bailey
    #821
    én első körben oroszországra tippelnék.
  • BRAT
    #820
  • BRAT
    #819
    szabadagazda
  • Austin Bailey
    #818
    engem modnuk ne k,everj bele semmiféle "mi"-be, mert nekem nincsenek problémáim a topográfiával. Amúgy HG!!!
    Ez reklám is és off is
  • NWM Dani
    #817
    Néhány napja az internetet körbejárta egy cikk, amiben amerikaiakkal töltették ki Európa vaktérképét. Az eredmény persze siralmas lett, de vajon mi magyarok mennyire vagyunk tájékozottak, ha Amerikáról, vagy akár a saját országunkról van szó? Stábunk felkerekedett, hogy megnézze, mit tud az utca embere. - See more at: http://neoworldtv.hu/mas-szemeben-a-szalkat-is/#sthash.ripAByZw.dpuf
  • Austin Bailey
    #816
    Szlovákiában valahol?
  • Austin Bailey
    #815
    igen, csak ha betennéd a San Carlo alle Quattro Fontane-t, az nem öt éves színvonal, de kitalálható, vagy kereshető lenne a net vagy valami alapján. Ez az épület egy no name épület egy no name helyen soha senkit nem érdekelt a létezése, ezért azon kívül, hogy te ismered, mert voltál ott a világon senki soha nem fogja kitalálni. Maximum ki lehet totózni, ha nem egy nagyon kicsi településen található.
  • Quli
    #814
    Nem Magyarország, de ahogy észrevettem borzalmasan könnyűek voltak eddig.
    Bocs, ha alacsonynak éreztem a színvonalat. De igazad lehet, 10 év körüliekkel nincs sok értelme a "beteszem a parlamentet oszt jó" játéknak, és nektek se a nehezebbekkel...
  • Austin Bailey
    #813
    szerintem ebben a topikban nem az a lényeg, hogy berakd a szomszéd házát meg a sarki holtelt, de lehet hogy tévedek. Ezzel a hotellel az a baj, hogy ebből Magyarországon nagyjából 45 darab van, ennek ellenére annyira semmilyen, hogy ha minden nap előtte mennék el, akkor sem lennék képes felismerni. De ha akarod elkezdhetünk tippelgetni. Legyen mondjuk Kecskemét vagy Hajdúszoboszló.
  • Quli
    #812
    Nem, de hotelnek hotel:)
  • Austin Bailey
    #811
    Nímand Hotel, Óbuda-Panelsor?
  • Quli
    #810
  • Quli
    #809


    Nem.
  • BRAT
    #808


    Még aki rakta sem emlékezett, hogy honnan szedte

    (am te magnesium alrege vagy? )
  • Quli
    #807
    Ez jobb volt, Bankstown Civic Tower.
  • Quli
    #806
    Tuntex Sky Tower
  • BRAT
    #805
  • birdo #804
    Kerestem, a tengerparti városokban...de nem leltem...
    Tegyél másikat...aztán nekiesünk.... oké ??
  • georgesmatyas
    #803
    hát az enyém valami ausztrál kisváros bankja, de mivel nem írtam fel még én se találtam meg...
  • magnesium
    #802
    mert még az én előzőm sem lett megfejtve. de ilyen az élet.
  • David2
    #801
    nem hiszem, ez idáig ezt keresgélte volna. Rakhatnál be több képet is róla.
  • georgesmatyas
    #800
    Lassan 1 hónapja nem bírsz a feladványommal :DDD
  • georgesmatyas
    #799
    Na gyerünk csicskák!
    Fejtsétek megfele!
  • georgesmatyas
    #798
    Da!
  • Pluskast
    #797
    Ausztrália?
  • georgesmatyas
    #796
    Nyet!
  • magnesium
    #795
    Europa?
  • georgesmatyas
    #794
  • magnesium
    #793
    mert nem jártam errefelé.:) most néztem csak, hogy új kép van fenn..:) mert az öcsém szólt, hogy hiányolnak.:)
  • georgesmatyas
    #792
    Magnézium már több mint egy hete nem tudja megfejteni :DDD
    Király vagyok :DDD
  • georgesmatyas
    #791
  • magnesium
    #790
    senki? :(
  • magnesium
    #789
    Glyptothek (Sculpture Museum, München, Németország)
  • magnesium
    #788
    nem,nem Madagaszkár
  • David2
    #787


    szigorlatom alkalmából beszúrok egy ilyet