11
  • gmunkacsy
    #11
    Bocsi, de nem vagytok normálisak. Ezt nem az egész Orosz állam csinálja...
    Képzeljétek el azt a helyzetet hogy pl: egy magyar emlékművet ledózerolnak valahol külföldön, hol ott az egy háborús emlékmű, és itt egy pár hülye összefog az ország ellen. Eseteünkben ez apár hülye ért a gépekhez...

    Szerintem...
  • djready
    #10
    Nem vagyok egy jobbos ürge, de a jó kurva anyját megcseszhetné az a tetves Putyin-nyaló fasz brigád ott, de tényleg...Milyen ócska genyó komcsi szysztem ez, amit ott csinálnak??? hát bazzzeg csodálkozom, hogy a NATO nem csinál valamit ezek a genyók ellen. Gondolom a "medve" gondosan ügyel arra, hogy nehogy NATO dolgokban babráljon bele.... Pusztulj Putyin!!! :DD
  • Tetsuo
    #9
    akkor a gáz/olaj-vezeték is véletlenül elvágódna.. meg a sok import csatorna. ;)
    Sajna nagyban függünk azoktól a maffiózóktól.
  • Divergencia
    #8
    orosz gerinchálót véletlenül át kell vágni :D
  • AranyKéz
    #7
    Nana, nem baszogatni északi tagállamainkat, különben begurulunk.
  • frederick01
    #6
    "Az elmúlt hetekben tömeges internetes támadások érték különböző észt intézmények szervereit"
    szóval _észt intézmények_, és nem pistike honlapja.
  • djw
    #5
    ha valaki feltöri az sg.hu -t akkor azt vehetjk NATO elleni támadásnak?
  • Sanyix
    #4
    Nem fogják.
  • Robko
    #3
    Végre az oroszoknak be kellene látniuk, hogy az II.világháboruba győztek, de ezzel a népüknek és szomszédos országoknak nagyon sokat ártottak,,
    Mi is szívtuk a levét
  • Charybdis
    #2
    Az milyen durva már, hogy két ország között a háború már kezdődhet azzal, hogy hackerekkel, Dos-támadásokkal megbénítják a megtámadott ország hálózatát. Volt valami ilyesmi Afganisztánnal is meg Irakkal is nem?
  • JL666
    #1
    az oroszok mitsem változtak...