759
Pszichedelikus növények, és hatásaik
  • Klon
    #759
    Üdv

    Megtudnátok mondani, h ez milyen növény? Nem biztos, hogy pszichedelikus, de az igen, h mérgező...
    növény
    Köszi
    Utoljára szerkesztette: Klon, 2014.11.28. 16:03:36
  • Lacee
    #758
    igazi palántát, vagy csak levelet? utóbbit szerintem a legtöbb headshopban (zölderdő és társai), régebben voltak kivonatos formában is.
    ahogy elnézem, damianát is árulnak.
  • Slinky Cyle
    #757

    Salvia divinorum , látnokzsáját akarok venni
    nem tudja valaki hol lehet kapni az országban?
  • zvaragabor
    #756
    Enyhén euforizál, relaxál. Hasonló a zöldhöz, de mégsem olyan. Illetve potencianövelő hatása is van :)
  • Slinky Cyle
    #755
    ennek milyen hatása van? mit csinál?

    engem ma huang csikofarok érdekel még, effedrin van benne, annak meg nagyon jó energizáló hatása van.
  • zvaragabor
    #754
    Én továbbra is keresek Damiana-t (Turnera Diffusa), akár magokat is.
  • Slinky Cyle
    #753
    up
    engem érdekelnek ilyen növények
    beszélhetnénk még róla
  • dragsNroll
    #752
    vannak icipici san pedro kaktuszaim, valamint rengeteg mag is,
    meg pár salvia palántám. ha kell valakinek valamelyik irjon privátba!:)

    (turnera magjaim is lesznek lehet! de ez nem 100% még)
  • zvaragabor
    #751
    Már mint tud valaki? Venni szeretnék.
  • zvaragabor
    #750
    Turnera diffusa magokat valaki?
  • jhetedikj
    #749
    ezen mekkorát röhögtem most :D
  • plu604
    #748
    az durva :D
  • Aquir
    #747
  • Lacee
    #746
    azt azért számold hozzá, hogy jövőre 80 éves lesz :)
  • Police88
    #745
    Az tuti h a forma magán tesztelte az összes vegyszerét xD Hogy be van lassulva már xD
  • Lacee
    #744
    kicsit visszatérve erre, mert szerintem érdekes: a JWH- kezdetű anyagok feltalálója inkább a füvet ajánlja - aki Spice, Zen és hasonló "legal high"-okat használ, az szerinte bolond és oroszrulettet játszik a szervezetével, pontosan annak ellenőrzetlensége miatt.

    viszont az érdekes, hogy ennyire egyszerű előállítani a cuccot, azt is írja, hogy "egy valamire való kémiaszakos hallgató is össze tudja állítani három lépésben".
  • PietroDr
    #743
    Üdv! Csak megszólalok! Egyrészt köszönöm nektek a sok infót, tapasztalatot, élményt és a poénokat. Sokat tanultam itt és nevettem. Had osszam meg a herbákkal való tapasztalatomat. A 2 kezemen kevés megszámolni hány éve végzek "magánzó" "kutatásokat". Fenntartással, széleskörű információ szerzés után mégis bátran, de nem felelőtlenül, javasolnám bármi "kézbevételét". Az pedig ami épp itt hangzott el, bizony, elemezni, kiértékelni és megfigyelni sem hátrány. Nyilván a herb okozhat olyan agyi, kémia, folyamatot amit nem ismerünk, érzünk, vagy tapasztalunk évek alatt sem, netán maradandó. Azonban ha a testet, lelket, önmagamat nézem sokkal kevesebb mellékhatást tapasztaltam, akár folyamatos "kutatás" mellett, mint mondjuk az előzőekben már idekevert pszichotikusok, amit pl receptre occsón kapsz. A tolerancia a zsíroskenyér evésnél is képbe jöhet...ez irányban sincsenek rossz tapasztalataim a herb ügyében. Az tuti, hogy zsákbamacska. Minden alkalommal az. Értek meglepetések engem is:D Nos, szóval kinek a pap, kinek meg a lánya. Valaki szakértő már elindíthatna valami komolyabb törvényi szabályozást, hogy ne a zsákbamacskára szoruljon a jónép, hanem akinek inge-re annak növénye, azt csókolom. Azt gondolom, hogy tuti nem 100% növényről beszélünk egy herb esetén sem, valami több, vagy kevesebb "anyag" kell ott legyen, pláne, hogy kivonatokról beszélünk...
  • Anonymusx
    #742
    Hát elég változó hogy mit ad, de legtöbbször jókat kaptam tőle, mondjuk a legutóbbi elég szar volt, de lehet a tolerancia miatt, ugyanis elég sokat herbáloztam előtte. Lehet hogy nem mindegyik pakkban van annyi hatóanyag, ez is egy kicsit zsákbamacska,hogy mennyire üt be mit a zöldnél :)
    Használnék én sima füvet, csak hát nem mindegy hogy a herbálból kb 3-szor annyit kapok, és kb fele annyiba kerül, meg hát a zöld se mindig üt be annyira.
  • plu604
    #741
    ne herbázz főnök, nem adja. tapasztalatból mondom. fél óráig faszán elvagy aztán mintha egy bunkósbottal tarkón basznának. Szintetikus fos, füvezz, gombázz, hajnalkázz (jó, ezt annyira nem ajánlom), salviázz, de ilyet ne tolj.
  • Lacee
    #740
    persze hogy az a cél, de aki nem járt utána, az nem is tud arról, hogy az ilyen JWH-hoz hasonló szarok vannak a cuccban... a hivatalos papíron (már ha van rajta egyáltalán, és nem csak egy átlátszó, "emberi fogyasztásra alkalmatlan" feliratú tasakban kapod, mint a Zen nevűt valamelyik headshopban) többnyire mindenféle gyógynövények szerepelnek, semmi más.

    persze nem halálra vagy megbetegedésre gondoltam én sem, mint potencális következmény, de szerintem egy közvetlenül az agyi kémiát befolyásoló kísérleti szer(eke)t inkább ne tesztelgessünk házilag. A tudományosan, orvosilag bevizsgált antidepresszánsokat és hasonlókat sem szedi jóérzésű ember csak úgy ötletszerűen, pedig azoknál ismert a teljes hatásmechanizmus is, ezeknél nem igazán.
    Attól még nyilván mindenki azt csinál, amit akar... ;)
  • dronkZero
    #739
    Ez így nem teljesen állja meg a helyét. Az egész lényege az, hogy azokat a "teszteletlen designer molekulák"-at bejuttasd a szervezetedbe. Azok MAGUK a hatás. Nincs nagyon értelme feltüntetetlen adalékanyagokat beletenni.

    Pluszban elég hülye feltételezés is, már megbocsáss, mert ha az egész célja az, hogy legális legyen a dolog, akkor nem fogják pont azzal elkúrni az egészet, hogy nem tüntetnek fel összetevőket a csomagoláson. Akkor pont az értelmét vesztené el a dolog.
    A "sima" fűben szerintem nagyobb eséllyel találsz olyan dolgokat, amiknek nem kéne benne lenniük...

    A teszteletlenség meg annyi, hogy valóban, tudományos igényességgel még nem tesztelte senki (legalábbis én sem tudok róla), de azért amatőr módon már azért jópár millió ember igen. És nem hullanak tőle az emberek jobbra-balra.

    A hosszú távú hatásairól nem tudunk semmit az az egyetlen reális kockázata a dolognak. Ezt viszont nem kisebbíteném, ez tényleg egy reális veszély, és komoly aggodalomra adhat okot.

    Nem bátorítanék én sem senkit arra, hogy ezt szívja, de azért túldramatizálni sem kéne a helyzetet.
  • Lacee
    #738
    ahogy korábban is szóba került, én a helyedben mindegyiket kerülném. Ki tudja milyen adalékanyagokat tesznek bele a hatás kedvéért, ami nincs feltüntetve az összetevők között... (jwh és hasonló teszteletlen designer molekulák)
  • Anonymusx
    #737
    Szerintetek melyik a legjobb herbál és melyik amit inkább kerülni kéne?
  • bekesiboy
    #736
    üdv. a gomoások azt mondták, hogy ezt akarta forgalmazni valaki magyarországon. nem tiltó listás de a gyártó nem adta ki a keverékek arányát, ezért nem forgalmazható.

    mgenya911, írtam neked mailt az itteni címre és msn re is fel vettelek.
  • mgenya911
    #735
    nincs vele tapasztalatom, de a Gomoa.net -et nyugodt szívvel ajánlom, van boltjuk is budán, nagyon segítőkészek!
  • bekesiboy
    #734
    Üdv. Eladó Happy Caps:

    http://www.expressz.hu/egeszseg/termek/hirdetes-24233063/
  • cash888
    #733
    köszi a választ, akkor marad a levél...
    de pár magot így is rendelek! Herbalyogáról mi a véleményetek? Megbízható? Nyugodt szívvel ajánljátok?
  • Lacee
    #732
    eddig csak levelet és kivonatot láttam online boltokban, passz...
  • cash888
    #731
    Üdv!
    Valaki közületek termeszt Damiana-t (Turnera diffusa)? Hol lehet kapni Magyarországon magot vagy növényt?
  • Lacee
    #730
  • mgenya911
    #729
    amikor teszteltem a spicot és egyéb "herbál" mixeket egy 0.01 is bőven szénné csapott, bár én tisztán bongból toltam.. csak azér nem kultiválom őket mert kevés gondolati flesst ad csak azt a súlyos vegyszeres body hight érzem ahogy rám nehezedik, viszont HERBÁLHÁJG-ozás után a sima kera sem üt meg annyira ami kereszt-toleranciát jelent a thc val.

    én inkább bízok a természetben mint a különböző kemikáliákban.
    keep smokin tha holy herb
  • sztomy69
    #728
    Jó áron kapható herbik:
    Yucatan Fire (2g) - 4500Ft
    Íz: egyik legokésabb ízu brand, egész érdekes íze van és nem lehet benne annyira érezni a kemikáliát mint más brandeknél.
    Hatás: annak ellenére, hogy a Yucatant B katagóriás cuccnak tartják, ez egy nagyon eltalált mix. Mind fizikai, mind gondolati síkon elvisz. 0,2 bőven elég egy cigibe, egy haverom egy kicsivel többtől összehányta magát.
    Hatás időtartama: kb. másfél óra.
    Pulse (3g) - 8000Ft
    Íz: türhető.
    Hatás: Odab@sz, de durván. Csak óvatosan!!! Itt már jelentkezik egy elég intenzív "celebral high" is.
    Hatás időtartama: akár 2 úra is.

    (A rövid teszteket a daath.hu-ról másoltam.)
  • Lacee
    #727
    mi vele a célod?
  • drevil666
    #726
    Hát valami ginzengtől erőssebb de még legális cucc van?
  • plu604
    #725
    Ha valakinek van engem is érdekel :)
  • Laury
    #724
    <blink>bocsi a blinkért</blink>
  • Laury
    #723
    <BLINK>van valakinek salvia divinorum palántája? írjatok tapasztalatokat termesztésről :)</BLINK>
  • OrioN the S
    #722
    a mefedron meg legalis es arrol se tudjak, hogy pontosan milyen kart tesz a szervezetbe :) viszont az durva... :D
  • Lacee
    #721
    betiltották, mivel nem tudni, pontosan mit tartalmaz, így akár az egészségre veszélyes is lehet.
  • Banano
    #720
    Hi,
    most akkor legális nálunk a spice vagy sem?:S