31
  • bippo
    #31
    Felvilágosítalak, túl vagyunk az egészen. MTV egész korrektül közvetített, leadta az összes meccset, semmi sallang.
  • hunbodika
    #30
    Hát az biztos Mtv jó lesz :D
    rtl klub nem a legjobb...
    nem örülnék neki.
    vigye az aki jó a szakmában ijen téren.

  • supi007
    #29
    Hrutka, jó lövés, bedobás.
    (Knézy)
  • supi007
    #28
    Ja a kommentátorok. Kit szeretek? A jó kommentátorokat szeretem: Faragó, Hajdú B. aki tud még jót jelentkezzen. Futottak még: Egri Viktor.
  • supi007
    #27
    Hála a jó égnek, hogy nem az RTL közvetíti. Tavaly sírni tudtam volna a Lédereren :_( Az MTV jó lesz!
  • uvbull
    #26
    jó mit vársz egy gyulától? unalom az egész ember ezért írtam hogy megsasolnék egy faragó/hajdú b-s F1 közvetítést szerintem minőségibb lenne amit ők ketten müvelnének mint a palikék...

  • RaveAir
    #25
    Szerintem Palik nélkül az F1 közvetítés semmit sem ér. Ha tök unalmas a verseny ő akkor is fel tudja dobni. Emlékszem néhány versenyre, amikor ő éppen nem közvetített, hát... majdnem elaludtam.
  • winnie
    #24
    " és az a legrosszabb hogy a gyula hagyja"

    ez a lényege, direkt csinálják, hogy legyen mire rácuppanni. ez okos ötlet, szerintem.
  • uvbull
    #23
    mégvalami meghallgatnék egy f1-es közvetítést a aragó ricsi vagy a hajdú b kommentálásával...
  • uvbull
    #22
    már csak a f1-et kéne elvenni az rtl klubtól, és főleg a paliktól...

    nemtom emlékeztek a legutolsó f1-re élőben reklám közvetítés közben hát már bocsássatok meg de szánalmas hogy az f1-be reklámot raknak, szégyen a klub-tól...

    másik oldala nem igaz hogy a palikot és a gyulát nem lehet lecserélni élvezhetetlenné teszik az f1-et (david-om meg az a csaj a dakarrol) az egész kö9zvetítés arról szól hogy palik hogy gyalázza a gyulát és az a legrosszabb hogy a gyula hagyja áhh röhej, hogy lehet ilyen majmokat odaültetni bár ez a majmokra nézve sértő...
  • winnie
    #21
    jobb volt, de olykor knézyt is le kellett halkítani és rádiót nyomni, mert ha egyszer talált egy gumicsontot, akkor le nem szállt róla. ld. klasszikus bl döntő, manchester-bayern 2-1 és állandóan hajtogatta, hogy giggs mennyire gáz és ferguson mennyire vak, hogy nem hozza le.

    (amúgy hiszem, hogy az emlékeket csak a nosztalgia szépíti meg, hiszen ma is vannak nagyon jó riporterek.)
  • Derapo
    #20
    Hááát lehet egy kicsit off de szerintem nem annyira. Nekem nagyon-nagyon hiányzik az igazi fociközvetítések hangulata:( Pl. A KNÉZY sajnos ő már nem lehet velünk...de ott van még a VITRAY is aki pökhendiség ide vagy oda az talán a legjobb sportriporter itthon.Emlékeztek milyen volt egy mérkőzés amit a "nagyok" közvetítettek? Én nem szeretem túlzottan a focit de mennyivel jobban indult egy meccs a "Jó estét jó szurkolást" kezdetű mondattal...
  • winnie
    #19
    "Ha az rtl-re esetleg áttudnánk tenni a híresebb-jobb riportereket akkor már tökély lenne!"

    ennél nyilván nincs szubjektívebb kategória, de szerencsére a vb-n ott volt hajdú bé. bár remélem az mtv nem fogja erőltetni a szakkomentátorokat
  • cabzedo
    #18
    Azzal énis egyetértek, hogy a Léderer buzi egy utcáról jött kis apuci kisfia. Viszont az m1 képminősége is nagyon sz*r. Ha az rtl-re esetleg áttudnánk tenni a híresebb-jobb riportereket akkor már tökély lenne!
  • Petys
    #17
    komolyan elvesztette a Sport 1 meg 2 a jogát?!
    Pedig az angol bajnokik a legjobbak ráadásul a sport-tv-n tényleg jók a kommentátorok...
    áhhh majd nézem akkor netről, szar minőségben...
    mindenesetre az RTL tavalyi foci VB-je nagyon hulladék volt, tele rengeteg, idióta reklámmal, meg sok hülyeséggel...
    Ha már kommentátor kell, akkor sztem is Hajdú B. a legjobb...
  • Frankie
    #16
    Dél afrika nem távol kelet :)

    +1 óra lesz csak, vagyis no problem.
    Az olimpia viccesebb lesz Pekingben.
  • JL666
    #15
    Amúgy mennyi az időeltolódás? Remélem nem hajnalban mennek majd a meccsek...
  • Picizöldfül
    #14
    ÓÓÓ HÁL ISTENNEK, nem akarok Léderer Ákost!!! Nem akarok Szujó Zoltánt!!!! Ezaz,maradjon mindenki a kaptafánál vagy hogy is van a szólás,ha foci akkor Hajdú B. István és Faragó Richárd ,mivel szegény Knézy itt hagyott minket:(
  • adamboro
    #13
    "így minden bizonnyal azon sportrajongók járnak jól, akik még nem hangolták el a tévéjükről az MTV csatornáját"

    Ha esetleg én elhangoltam volna, akkor rosszul járnék, nem nézhetném a 3év múlva kezdődő meccseket?
    Mibe tart visszaállítani, fél perc, esetleg 1?
    Így belegondolva tényleg marharosszúl jártak azok a sportrajongók. Felesleges 1 perc fog elmenni az életükből amíg csatornáthangolnak.
  • InfectedMann
    #12
    Van isten!
    De azért a Sport TV -nek jobba örültem volna, de az MTV közvetítései is mérföldekkel jobbak lesznek mint a tavalyi RTL Klubos szerencsétlenkedés.
  • Iwant2Belive
    #11
    Nem vérprofi, (vagyis a szó bizonyos értelmében az) de jobb helyre került, szerintem is. Ha nem a királyin, hát hol lett volna jobb helye? Nyilván Sport 1-2 ha már a legjobb közvetítőket akarjuk de azt nem látják sokan és egy VB-t mégis csak a lehető legtöbb ember számára elérhetővé kell tenni. Lesz majd Hajdubé meg Gundeltakács meg még valakik, szerintem ők nem rosszak.
  • zaki
    #10
    Inkább, mint Léderer Ákos.
  • winnie
    #9
    "Hála istennek a vb közvetítés egy kalap sz*r volt, bocs a szóért, de végre méltó helyére került a vb, a királyi csatornához,"

    jaja. mert, ha magyar tévé, akkor kőprofi közvetítésel. de nem baj, végre egri viktor fogja közvetíteni a meccseket...
  • Iwant2Belive
    #8
    de hisz így is nyomnak elég sok spanyol meccset, mit kéne visszaszerezni?
    bár az durva volt, hogy az el classico-t a sport klub lenyúlta...
  • uvbull
    #7
    Hála istennek a vb közvetítés egy kalap sz*r volt, bocs a szóért, de végre méltó helyére került a vb, a királyi csatornához, remélem azzal hog a sport 1-2 elvesztette az angol bajnokságot, attól még a többi megmarad nekik, mert a spanyol közvetítések illetve a német közvetítések az sportkulb-on = a 0-val na mindegy 1 jó illetve egy rosssz hír a focirajongóknak :)
    már csak a német illetve a spanyol közvetítéseket kéne visszaszereznie a sport tv-knek és akkor a sport klub csomagolhatna :)
  • Proart
    #6
    A sport1-2 meg elveszette az angol bajnokik közvetítési jogát, amit az eurosport 2 fog augusztustól közvetíteni, az pedig nem sok helyen fogható.
  • mellon
    #5
    Öröm ilyen hírrel kezdeni a napi netböngészést. Köszönet mindenkinek, aki tett azért, hogy ne másképp legyen . Márcsak jó meccsek kellenek.
  • djukel
    #4
    A szétvagdosáson nyilvan nem a reklámokat értem, hanem hogy kivágnak véres és egyéb durva jeleneteket a filmből, amitől szokszor a cselekmény is szétesik.
  • Iwant2Belive
    #3
    Nem jaja. A szappanoperák már nincsenek jelen az RTL klubon ahogy én tudom, kifújtak, nincs rájuk igény, hál' istennek. Jöttek helyettük igényes(ebb) sorozatok, szóval szerintem ez a szappanoperázás nem korrekt. Persze akad igénytelen műsor így is bőven, szó se róla. Ha a szétvagdosott dolgon a filmek közötti reklámokat érted ez sajna ker. tvken a világon így meg, még a legigényesebbeken is, szal ez sem elég erős érv. De ettől még persze én is utálom a reklámokat, ki nem? Emelett még örülök is a hírnek mert az RTLes "sport"riporterek az évek alatt számomra bebizonyították, hogy nem alkalmasak a feladatuk elvégzésére. Persze azért nem lóg ki a nívójuk túlzottan az RTL-es átlagból:)
  • pauly
    #2
    jaja
  • djukel
    #1
    Hála a jóistennek! A faszkalap rtl maradjon csak szappanoperáknál és a szétvagdosva leadott amcsifilmeknél. Kb ennyit is érnek.