17
  • fv82
    #17
    a palesztínok robbantgatják a zsidókat, a zsidók meg válaszul lövik őket, de ha Freedom House megmondja a frankót, akkor hiszek nekik, ez a demokrácia
  • AranyKéz
    #16
    Szerintem meg a Freedom House jobban tudja.
  • AranyKéz
    #15
    http://freedomhouse.org/template.cfm?page=22&year=2006&country=6985
  • Tetsuo
    #14
    És nem a wikipédia alapján..
  • Tetsuo
    #13
    éés? Szerinted a palesztínoknak ugyanolyan jogaik vannak mint a zsidóknak?
    Én tudom hogy nem!
  • AranyKéz
    #12
    Nézegesd ezt a képet egy kicsit.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4d/Freedom_House_world_map_2007.png

    Szép színes, biztos érteni fogod.
  • Tetsuo
    #11
    izrael demokrácia?? Mikor? Kinek? A zsidóknak talán, de a palesztínoknak qrvára nem.
  • jpeg
    #10
    Ruszkiban sincs semmi meglepő.
  • Tombi
    #9
    izrael lehet korlátoz, de a honlapomat már nézték onnan is, lehet jelentem kéne az illetékes követségen. lépéseket kell tenni ! :P
  • AranyKéz
    #8
    "ON: amugy izreal meglepett."

    Az egyetlen normális demokrácia a közel-keleten, abszolút nem olyan váratlan.

    Oroszország, na az viszont már baromi meglepő.
  • kristo p
    #7
    van benne valami
  • Nabukonodozor
    #6
    Nem kell mindent elhinni.Szerintem még ezt is manipulálták...
  • kristo p
    #5
    ebből tényleg flame lesz mert irkabirka egy korlátozott agytérfogatú barom :)

    adamboro: oktoberbe nem támadott senki a rendőrökre ,ott fordítva történt , meg márciusban is..

    ON: amugy izreal meglepett.
  • Gerygrey
    #4
    Ebből flame majd szép csokor ban lesz ha így megy tovább, tény ami tény, a chello március óta sokat enged. De itt bőven nem erről van szó, hanem hogy vannak országok ahol mondjuk a kormány azt mondja hogy nem olvashatsz Wikipediát mert az ártalmas a (hű kommunista) politikai nézeteid manipulálása szempontjából. Olyan helyen nem szívesen élnék.

    Kubában például olyan szinten korlátozzák a netet, hogy nem fizethetsz elő rá, sőt GSM hálózat is csak a külföldi diplomáciai vendégek és a turisták miatt lett kiépítve, kubai állampolgár saját nevére nem vehet előfizetést. Ilyesztő, hogy egyes helyeken milyen korlátolt barmok kezében van a hatalom.
  • adamboro
    #3
    Talán te vagy lemaradva. Mi volt 2 hónapja? Szerintem március. Mikor támadtak a rendőrökre? Elösször tavaly szeptemberben, kezdődve a mtv székházzal, majd októberig vszinte minden nap. Ez pedig "talán" több mint két hónap.
  • bertino
    #2
    kicsit le vagy maradva
    chello már 2 honapja kurva sokat enged...
  • irkab1rka
    #1
    Magyarország is korlátozza.
    A cselló nálam pl 60 gigát enged :)
    Mondjuk amiután a rendőrökre támadt a csőcselék a parlamentnél a cselló felemelte a korlátokat és a sebességet. Nem mondom hogy van összefüggés, de azt se, hogy nincs