533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Zenty
    #13
    Wii-nek is ingyenes az online ( jön a mario foci multi :DD) remélem ott nem fognak ügyeskedni :(
  • Zenty
    #12
    xbox360 fő profilja az online igy igen elég szivatás..
  • SötétBarom
    #11
    LoL!!! beszarás =C
  • Ewergo
    #10
    Miaz hogy elönyét veszti a konzol??? Akkor vegyél PS3-at vazz és a többszörösét fizeted mintha hivatalosan játszanál a boxon!!!
    Multizni meg ott a pc!

    Má megen felidegöltem magam! Megyek és háromba fürészelek mindenkit a Gears-ban! >:[
  • Zenty
    #9
    akit bannoltak gondolom már nincs mit tenni ,mert ip hostját meg biztos konzol azonositoját is bannolják.
    Ezért nem kell orba szájba mindet letölteni ,és menni vele live-ra,de valszeg lesz valami törés mondjuk,de akkor állandoan majd patchelni kell a konzolt ha igy nyomja az ms... :).
  • koviprog
    #8
    Igen főleg az ONLINE élményt vették el és így nagyon nagy előnyét veszti el a konzol, hozzátenném PS3-nak teljesen ingyenes az ONLINE része:-)) vicces. Fizetsz érte és letiltanak, nem tudom mit érdekli őket hogy FLASH-elt vagy sem az a rohadt gép
  • precision
    #7
    gondolom ez annyira nem nagy érvágás...bár aki nagy multi fan annak talán
  • KADARKA
    #6
    Nekem se megy fel a live-ra, 1 honapja vettem gold előfizut....10 perce néztem...
  • JohnnySmith
    #5
    A netes szolgáltatást lötték ki alóla.
    (neten játszás letöltés és ami a LIVE szolgáltatással jár)
  • precision
    #4
    Nincs amugy xbox360am, de mit takar ez a banned cucc? Nem tudsz vele játszani egyáltalán vagy "csak" a netre nem enged fel?
  • koviprog
    #3
    Tök mind1 már dobtak a kukába engem is sajnos, a lényeg hogy sztem kell egy eredeti gép is frissíteni stb. egyszerű vinyó cserével.
  • precision
    #2
    Áthidalni nem lehet sztem, max ezek a 'megoldások' vannak:

    1. ne flasheltesd a gépet és vegyél eredeti játékokat :)))
    2. ha már flasheltetted akkor ne dugd rá a netre :)

  • koviprog
    #1
    Szép Jóreggelt! Akkor ha nem törlik szerintem ez egy jól látogatott kis téma lesz mostanában, nem csak én jártam így azt hiszem:-(. Leginkább nem a szidkozódásokra és egyébre nyitottam, hanem minden olyan lehetséges ötlethez és megoldáshoz amivel a probléma áthidalható esetleg megoldható lenne. Várom a kreatív hozzászolásokat és ötleteket valahogy csak vissza lehet varázsolni hőn szeretett LIVE-unk, ráadásúl az OP. rendszerüket sem sikerűlt soha rendesen megvédeniük ezt nehogy már megoldják:-)

    És persze akinek ilyen STATUS KÓDJAI vannak BANNED: