533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • Me0w
    #53
    En mindet megvettem amivel PC-n online jatszom. Nem a wowra gondolok :)
  • Dave0092
    #52
    ha egy xy játékot csinál pl 50 ember, az emgis kaja érte a gázsiját, utána azt őket már nem érdekli, hogy mennyire sikeres-e vagy nem....
    és ne irkálja már mindenki azt, hogy a fejlesztöknek ennyi meg annyi minusz milliojai vannak...
    mondhatjuk, hogy az EA az egyeduralkodo, és miden játékát warezolják.. akor már alapbol nem lenne EA...
    sims-ek, nfs-ek, sport játékok, iyen filmből átcsinált játékok, harry potter 5 része stb stb....
    ha annyira veszteségesek lennének ezek, akkor belesem fognának a következő példányok fejlesztésébe...
    és ha Gyurcsány nem lopna meg minket, valószinűleg, több eredeti játékot vennének a Magyarok...
  • Frosty01
    #51
    mert te biztos minden egyes játékodat megvetted, igaz?
  • Csacsi
    #50
    Belehalnál, ha megkéne venni a játékot? Inkább pusztuljon az, aki játékot készít, hogy egy forintot ne keresve rajta, te letöltsed? Szép hozzáálás.
  • Zsoltika 007
    #49
    Késő bánat eb gondolat...
    Hiába lesz megoldás, a gépeteket már kivágták onnantól kezdve lehet akármilyen über láthatatlan flash annak konyec...
    Ha meg veszel egy újat gondolkodj el mennyit buktál így meg úgy ha megvetted volna eredetiben azokat a játékokat amiket a legtöbbször nyomod a gépen.
  • Smuge
    #48
    És az neked miért okozna örömet? Pusztuljon aki warezon él ? Szánalmas.
  • Csacsi
    #47
    Én a microsoft helyében nem csak a live-ről tiltottam volna le a flashelt gépeket, hanem elértem volna, hogy egyáltalán ne induljon el.
  • kisaba
    #46
    Ha nekem flesselt gépem van de még nem szedtem le az updatet, akkor még tudok valamit csinálni, hogy ne legyek bannolva? Vissza lehet csinálni a flasht valahogy?
  • Jissi
    #45
    Azt írtam, hogy a megoldás egy PS3 lesz, majd leírtam, hogy a két rendszer együtt mit tud nyújtani.

    Ha szerinted ez logikátlan, akkor a te megoldásod egy új x360 vétele lenne a régi meg mehet a kukába. Ehhez a verzióhoz képest csak +70eFt az enyém, és ezért lesz egy PS3 meg egy 80%-os X360.
  • guardian hero
    #44
    Megnézném az arcod, amikor "kipróbálod" a bannolt X-eden a játékot, majd megveszed PS3-ra, és rá kell döbbenned, hogy a nagy ingyenességben abból meg kispórolták az online multit :D (ld. Virtua Tennis, de sok példa lesz még...)
  • Olcsi2
    #43
    1) szived joga
    2) Remeljuk azert, hogy a fejlodes nemcsak egyiranyu lesz, ugyanis areses es Forza2-tol mass Effecten at Halo3-ig az Xboxra is varhato
    3) Az mas, ha leszarod a Live-ot, akkor nem is ertem mirol beszelsz, hiszen teged abszolut nem erint ez a topik!!!!
    4) XBOX Live Marketplace-nek hivjak a dolgot, kiprobalhatsz ott majdnem mindent.
    5) A PS3-n nincs offline backup,igy sosem fogsz egy Genjit es resistnace-ot offline backupban kiprobalni. Egy konzolt az exkluziv cimek adnak el, nem a FIFA07 es a tini nindzsa teknosok.

    Szal tovabbra sem eretm a hozzaszolasodat, logika sincs benne tobb. Az erzelmi kotodes a PS3-hoz meg preferencia kerdese.
  • Oldern the 1st
    #42
    Milyen szívatás? Warezzel játszol, dögölj meg, ennyi :D
    Vagy húzd meg magad, és ne menj a Live-ra. Meg is érdemlik.
  • SzlobiG
    #41
    Kis infó: A Microsoft meglépte azt, amivel jó ideje fenyegetőzött, nevezetesen bannolt egy csomó moddolt Xbox 360 konzolt az Xbox Live szolgáltatásból.


    No nem csak találomra keresgélik a Microsoft emberei az átalakított konzolokat, hanem egy szűrő rendszernek hála minden egyes példányt ellenőriznek, amelyik fennakadt a rostán, azaz bármilyen módosítást észleltek a konzolban, azt azonnal bannolják a Live szolgáltatásból. A szűrés elvileg csak a mai napon fog működni, de nem kizárt, hogy továbbra is használják majd a rendszert. Forrás: Gamestar

    Ha csak ma működik akkor nincs gond.:D
  • SzlobiG
    #40
    Huhh tegnap még Haloztam egy új accountal amit bereggeltem.:D már húzom is a net kábelt nehogy bann legyen belőle.:D

    Nemadok egy hónapot már meglesz oldva ez is.
  • Jissi
    #39
    Akkor segítek értelmezni:

    1.) Amúgy is gondolkodtam egy PS3-on, azért vettem X-et, mert egy évvel korábban már kapható volt.

    2.)'Majd' kétszer annyiba talán kerül most, karácsonyra már nyilván kisebb lesz a különbség, ráadásul játékkínálata is fejlődik addig.

    3.) Leszarom a Live szolgáltatásait, online játékot írtam, elvagyok a PC 'live' szolgáltatásaival

    4.) Alapból drágább a játék, de csak azokat veszed meg, amiket előtte kipróbáltál.

    5.) Offline backup lehetőségét nem is értem miért hiányoltad, ott van rá az X.

    Lehet hogy még vennék is egy unmoddolt X-et is, ha nem lenne tele az összes fórum a 3 ledes hibákkal, a szarrá karcolt lemezekkel, ha nem akarnának lehúzni egy HDMI csatlakozó miatt még 300 dollárral, ha lennének normális játékkölcsönző cégek Mo.-n és nem konzolboltokban kellene alkudozni egy cseréért, ha a játékokat képesek lennének elfogadható áron kihozni és nem 18,000 lenne egy launch title. És nem, nem akarok Ázsiából rendelni.
  • Zsoltika 007
    #38

    Ekkora hülyeséget!
    Véletlenül sem egy unmodded core-t vennél amihez az esetleg eddig megvett teljes verziós játékok és perifériák (vinyó, kontroller stb) is ugyanúgy használhatók. Ráadásul ugyanúgy megmaradna a live accountod is.
  • Olcsi2
    #37
    Ennel "okosabbat" regen hallottam. Azert mert bannolnak a liverol a modositott konzoloddal venni kell egy majd ketszer annyiba kerulo gepet, szarabb live szolgaltatasokkal es alapbol dragabb jatekokkal, raadasul meg az offline backup lehetosege nelkul. Remelem, nem sokat gondolkoztal, mig ezt osszehoztad, mert esz nem sok van mogotte.
  • Jissi
    #36
    Azt hiszem a megoldás egy unmodded PS3 lesz.

    Ki lehet offline próbálni a játékokat a bannelt X360-on, ha bejött akkor megvenni eredeti PS3-ra.
  • Zsoltika 007
    #35
    Hiába flasheled ha már tiltó listán vagy.
  • tobias88
    #34
    nem lessz valami újféle flashelés, amivel ez megoldható? és most minden flashelt gépet letiltottak liveról??
  • koviprog
    #33
    azonosítót valahol tárolni kell ezáltal valahová új is kreálható, vagy a Wi-Fi adaptertm vagy a LAN-t vagy a gép gyártási adatait kell mókolni, de majd kialakúl ez nem marad válasz nélkűl szerintem
  • Gorii
    #32
    nehezen hinnem
  • koviprog
    #31
    az is megoldható lesz szerintem
  • Zenty
    #30
    már nem azt kell el hittetni,hogy nem flaschelt ,hanem azt hogy a géped azonositoja nem az ami :)
  • koviprog
    #29
    nem hiszem hogy új xbox. kéne sztem csak el kell hitetni az MS szerverrel hogy nem hack-elt az az valami szoftveres megoldás kell hogy létezzen
  • Zenty
    #28
    még nem hallotam olynrol hogy banolt x gépet vissza hoztak volna valami trükkel...
    Sajna ebből csere lesz ha online is kell :( ahoz ,hogy vissza lehesen állitani microsoft központi serverét kéne feltörni :D
  • Marcell
    #27
    Van boxom, es hogy mondjam... sajna en sem vagyok gazdag.
  • koviprog
    #26
    neked flash-elt a box? vagy van egyáltalán?
  • koviprog
    #25
    tök mind1 hogy milyen a box, külföldi fórumokon HITACHI/SAMSUNG legújjabb FW mindet leszedték már, ráadásúl eredeti PES6-ot játszott az egyik. És csak idő kérdése aki még most nincs tiltva az mikor lesz.
  • Marcell
    #24
    En szivesen segitenek, ha tudnek!
    Amugy miert van az, hogy valakit lebannolt a majus update valakit nem?
    (Ezert kerdeztem, hogy milyen az X-ed.)
  • Csacsi
    #23
    LOL.

    Eléggé várható volt a dolog. És teljesen jogos is.
  • koviprog
    #22
    Nagyon ne kanyarodjunk el a témától és kérem a csapatokat hogy segítsünk egymásnak átvészelni ezt az időszakot, mint gazdag, és mint szegény bajtársak, mint becsületes, és mint aljas jogsértők:-)))
  • Marcell
    #21
    Az sajnos a mi nyomorunk, hogy Magyaroszagon draga egy-egy jatek. A MS-nek mi egy kis csepp se vagyunk a tengerbe. Se LIVE elofizetes, se jatekvasarlasban (marmint, ha minden xbox tulaj meg is venne eredetiben a jatekokat).
    Bar az igaz, hogy ha letiltjak az osszes flashelt gepet, akkor az MS elesik nehany LIVE elofizetestol es uj vasarlot nem nyernek vele.
  • Smuge
    #20
    Nem vesztettél amugy GOW-al olyan sokat. Messze nem olyan jo mint mondják..
  • Smuge
    #19
    Miért , mi mást tehetnének mond már el? Azért majd megnéznék a jövöben egy before/after statisztikát, vicces eremények lesznek. És csak ugy mellékesen, itt és most rontotta el a MS . Ahogy szokás mondani, aki hülye "haljon" meg.
  • koviprog
    #18
    Én elfogadom nem hőbörgöm mondtam az elején, megoldásokat és ötleteket várok ide szeretettel. A lényeg hogy megoldjuk a jelenlegi dolgot, és jogosan járt el az MS. ezzel semmi bajom. Megjelenéstől van BOX-om, 2006.Dec.-től LIVE-om, legfrissebb HITACHI FW. van a gépben, Dashboard Májusi update. És 6 hónapig nem volt FLASH-elt a gép megpróbáltam venni a játékokat de a 17.500 Ft-od G.O.W-nál besokaltam
  • Marcell
    #17
    Es folosleges hoborogni, hogy a gonosz Micorosoft bacsi elveszi a kis oromodet!

    Flashelted, eszrevettek, letiltottak. Fogadd el, es orulj, hogy ennyivel megusztad.
  • Marcell
    #16
    Amugy pontosan hogyan tortent a letiltas? Mit update-eltel vagy milyen jatekot telepitettel? Milyen 'tuningolt' firmware volt rajta es mikori az X-ed?
  • koviprog
    #15
    Nem tudom miért nem tudnak kicsit ünnepelni az MS.-nél, hogy szerény hazánkból is ennyien vannak LIVE-on, hozzáteszem egyébként hivatalosan nálunk még mindig nincs LIVE szolgáltatás, se magyar LIVE szerver, se Magyar DASHBOARD, tehát akinek nem FLASH-elt a gépe az is jogsértő aki magyar létére beregisztrál ausztriába, németországba, USA-ba és még sorolhatnám. Tehát amíg nálunk nincs rendes LIVE szolgáltatás addig itt határon belűl minden LIVE tag akár FLASH-elt akár nem a gépe csak egy szerencsétlen áldozat akinek elveszik a kis örömét is.
  • koviprog
    #14
    40% Offline és 60% Online élvezet sztem rengeteg lehetőség csak ONLINE mutatkozik meg sok játékban és nem beszélve a nagyon élményekről sem.