533
Az MS. Megkezdte Írtani A Flashelt Gépeket!
  • sajt32
    #533
    Köszi de valami nem működik.
    Rámegyek az Ok-ra hogy updateoljon Választási lehetőségek:

    1:Overview: A--> semmit sem ad ki! :(

    2:Battlefield3 multiplayer A--> semmit sem ad ki! :(

    3:Confirm Purchase: A--> Piros X el szöveg bejön,hogy: Premium content blocked this profile

    Mi lehet a baja?
    üdv:sajt
    4:Limits on Use: A--> 1 választási helehetőség:Battlefield multi->semmit se ad ki és a másik return to purchase visszalép..

    5:Cancel
    Mi lehet a ba
  • Macccy
    #532
    "Ne a no-ra menj"
    Így van, ki is írja ha jól emlékszem, hogy "IF YOU DECLINE YOU WILL BE SIGNED OUT OF XBOX LIVE", lefordítsam vagy elég így?
    Frissített lapát (értsd: játék) nélkül nem mehetsz jáccani a közös homokozóba!
  • szega96
    #531
    Ne a no-ra menj
  • sajt32
    #530
    üdv.
    lehet hogy nem ehhez a témához tartozik amit kérdezek de:
    lenne egy bajom a LIVE-vel.

    1:Bekapcsolom az xboxot

    2:Kiválasztom a karakterem.--> Kiírja hogy ...singed in live.

    3:Elindítom a játékot-t. névszerint Battlefield3-at (a multiplayer DVD-t nem a campagin-t rakom be)

    4:Ahogy bejön a menü elő ugrik egy ablak,hogy:Game update available for download Do you wish to update now? --> Rámegyek hogy no.

    5:Kiválasztom a menüben hogy MULTIPLAYER-t és kiírja: Your Gamer Profile does not have the correct permissions to acces XBOX LIVE funcionatily

    Miért nem tudok játszani LIVE-en? Segítsetek légyszíves!

    üdv:sajt32
  • piamania
    #529
    látom a fogalmazással, írással gondok vannak.
  • monetta
    #528
    en nem vagyok hoza ertö eddig psp2 nyomtam eredeti jatekokkal de szeretnek xbox ra valtani ,az lene kerdesem hogy ez a flaselt dolog hogy megy nemrontja el gepet,mert kineztem egy olcso xboxot de sajna flashelt, s hogy ez net amiröl irtok mi az elönye s mi az a live ,ha esetleg uj jatekokat veszek eredetit masoltak mellé akkor azokhoz kell net live szolgaltatas
    mert ha esetleg jo ez akkor inkabb dragabb flasnelkuli gepet veszek deh ezt net dolgot ahoz hasznalnam ha xboxba meglenne a yugioh tolja a baratom onlinen amugy en nemjatszok onlines jatekverziokal az eredeti pcjatekaimal se tolom onlinon
  • vg
    #527
    Nézd meg a géped serial számánál a dashborad-ban a xval-al(ez egy program, keress rá google), hogy meg van e jelölve a géped bann-ra. Ha igen, akkor rizikós fellépni. Ha nem, akkor nyugodtan felmehetsz, csak ne játssz online a géppel és multiba se nagyon nyomjad, de dlc-ket vehetsz nem eredeti játékhoz is. Persze így sem biztos, hogy nem bannolnak. Flash-elt gépek átka.
  • CroftManor
    #526
    Tudtommal nem a számlaszámod kell, hanem a bank kártya számod! nekem elfogadja a bankártyás vásárlást boxról.
  • zarandok33
    #525
    Sziasztok!

    Kérdésem: Végigvittem az Alan Wake-t másold DVD-ről, és most meg szeretném venni az eredetit, plusz megvásárolni hozzá a két DLC-t live-ról. A gépem flashelt, 2.0-ás lt+ van rajta plusz 13599-es dash. Érdekelne, hogy megtehetem-e, hogy simán megveszem a DLC-ket és játszok, vagy bannolnak, ha fellépek live-ra és vásárolok?

    Köszi a válaszokat!
  • Gábor3
    #524
    Xbox live-n, egy dlc-t akarok venni (persze boxnál töltöm le), de mikor a számlaszámom beírom a gépbe mindig azt írja helytelen. Már mindenhogy megpróbáltam, de rossz és nem fogadja el, pedig tuti jó a szám. Még régebben is megpróbáltam, akkor se volt jó, de anyám beleegyezett, hogy az övével megvehetem a dlc-t, amit akkor töltöttem. Neki elfogadta, de nekem nem. Mi lehet a baj? Lehet azért mert még nem vagyok 18?
  • rl
    #523
    De csak akkor amikor bann hullám van nem?
  • lolSL
    #522
    még ha le is szednéd róla a flasht,ha a gépen xtreme volt és játszottál minden szarral ami azzal megy akkor bármikor ha a jövőben felmész a livera esélyes egy azonnali ban, a menüt sem fogod meglátni.
  • rl
    #521
    hello!Szeretném megkérdezni,hogy ha xtrememel felmegyek livera,nem játszani hanem pl. letölteni demót akkor amikor nincs bann hullám,nem fognak liveról letiltani?
  • zsolt515
    #520
    nekem nincs is xbox-om és csak úgy hallottam ezt a dolgot gondoltam megkérdezem h ebből mi igaz...
    Bocsánat Mindenkitől!
  • fanatifo
    #519
    ha mar warezolsz huzzad mar meg magad es ne kerdezzel feleslegesen!
    Es ido kerdese es bannolni fognak
    na hess innen
  • zsolt515
    #518
    Üdv!
    Ha vkinek flashelt gépe van akkor letölti netről a gameket és kiírja dvd-re és játszik?
    Jahh... és 1 sima dvd-re ráférnek az új játékok?
  • DarkSl4yer
    #517
    De te is flashelt géppel tolod?
  • chilios
    #516
    Én midig fen vagyok live-on ,és online is játszok,nyugodtan felmehetsz
  • DarkSl4yer
    #515
    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok és valaki tud segíteni.
    Nemrégiben vettem egy boxot (flashelt),de szeretném használni a pc-n használt ID-m a boxon is,h az Achievementeket oda pakolgassa.
    Na már most ha rámegyek a recover gamertagre h felismerje az ID-m(ugye ehez a liveon kell lennem)akkor mennyi az esélye h bannoljanak?
    Ha ez meglenne és feltoltam a boxra a profilom utánna nem is mennék Livera. Csak f*sok h bannolnak.
    Remélem valaki tud segiteni,elöre is köszi.
  • robin87
    #514
    Helo olvasgattam az irásaitokat,én az egyik nap benyomtam a gépem már 2 napja nem játszottam vele és kiirta hogy E 78 hiba!tv képernyőn egész oldalas vmi irás eleje pirosan villog,gyorsan kinyomtam bekapcsoltam 2 perc mulva és 5 napja tökéletesen müködik,na ez mi volt???
  • sztip
    #513
    Hi all! A Left 4 Dead 2 nevü játékal ha valaki tolja az irjon MSN re vagy ide mert szivesen system linkeznék valakivel. cimem: [email protected]
  • Akey
    #512
    Én olvastam egyszer egy olyat, hogy a fake címmel regisztrált gépeket banolták. De sztem ez csak pletyka.
  • fityusz
    #511
    Sziasztok!
    lenne egy kérdésem. Ha nincs semmi másolt játékom nincs flashelve a boxom nincs okom félni ettöl a bannhullámtol?
  • Csavez
    #510
    Vegyál bannoltat,elég sok van most 25-30 ezer között találsz már.
    Valoszinü minden játékot visz,dl lemezre kell Írni:
    imgburn
  • benyhopp
    #509
    hello mindenkinek!
    azt szeretném megkérezni hogy szertnék venni egy xbox360 elitet (tudomásom szerint 75 000Ft) és azt szeretném hogy másolt játkok is mennyenek rajta erről valami flashelést vagy mit hallotam? az hogy működik ? és hogy hogyna tudnák rá játkokat másolni ? dvd-re irni ? ha valaki tud valamit eezkről az pls irjon thxx
  • Csavez
    #508
    még 1 spanomat bannoltak,ö sem tud másolni,én fel sem megyel a livera!!!
  • BaLeeX
    #507
    uk=uj
  • BaLeeX
    #506
    Nincs és nagy valószínűséggel nem is lesz.

    Venni kell egy uk arcade gépet és áttenni rá a vinyót.
  • Tiger99
    #505
    Nekem is ez lenne a bajom valaki tudna segíteni?
  • Balin
    #504
    hello!
    haverom gépét bannolták és most nem tud hdd-re másolni:S
    van valami megoldás erre?
    előre is köszi a választ
  • KG21
    #503
    áhh emiatt nem fogok másik gépet venni, nem is használtam a liveot semmire
  • Olcsi2
    #502
    gepre...
    szal inkabb uj gepet vegyel, de siess, mert sztem nagy hiany lesz az elkovetkezendo hetekben arcade pakkbol, hehe.
  • KG21
    #501
    A BAN a flashelt meghajtóra vonatkozik, vagy magára a gépre? Mert ha pl kicseréltetném benne a meghajtót felengedne újra a live-ra?
  • KG21
    #500
    tegnap bannoltak.. kurvajó :( NBA 2k10-et akartam updatolni. Pedig majd 2 évig megúsztam eddig
  • Csavez
    #499
    Ebben reménykedem én is,szerencsére nem velem történt ez,tegnap bannolták a spant!
    Biztonság kedvéért minden savegamet töröltem!
    Volt már rá plda,ki tudhatja meddig kutakodnak!!!
  • Victor1103
    #498
    Mielőtt elkezdtem játszani a Coddal megszakítottam minden jellegű netkapcsolatot és azóta nem is mentem fel. Ha letörlöm a mentésem és kb 1 hét mulva visszadugom a netkábelt akkor szerintem nem tudják megállapítani hogy illegálba nyomtam...
  • Csavez
    #497
    Újjabb BANNhullám!!!!!!!
    COD6...
    Figyeljen mindenki arra,hogy játék megjelenés elötti savegame ne legyen a gépen.
    Tökmindegy ha offline profilban játszottál,ha van ilyen a gépeden nagy esély van rá,hogy BANNOLNAK!!
    üdv.
  • Tex Murphy
    #496
    Arcade gépem van, s most vettem egy gyári 20GB-s vinyót.
    Hogy szerelem be, kell valamit feltenni rá, vagy automatikusan felismeri és csak használom?
    Köszi mindenkinek.
  • Victor1103
    #495
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogyha egy megjelenés előtti játékkal játszok de úgy hogy a netkábelt kihúzom és addig nem dugom vissza amíg a játék minimum hivatalosan meg nem jelenik az mennyire véd a bannolástól? Vagy van e egyáltalán értelme ennek? Mert az tudom hogyha valaki liveon játszik multiba az automatic ban de ha csak azért megy fel hogy pl demót töltsön le meg videókat stb akkor is kib@szhatják?
  • shenmuedc #494
    Nincs!