356
2 túrórudi, 1 axe spré
  • Szuperkaraj
    #35
    az rendben van hogy idejött segítséget kérni, de én speciel akkorsem tudok együttérezni, mert nem bírom felfogni hogy mi szükség volt arra hogy lopjon, még ha csak kis értékben is...sőt, talán főleg akkor nem
  • Zizou5
    #34
    én meg arab vagyok.de ha ez lenne a bajuk, akkor szétrugnám az összes biztonsági őrt.
  • Me0w
    #33
    Mert faszkalap vagy, ennyi.
  • desigo
    #32
    Olyan kamerák vannak,hogy az órádról leolvassák az időt...

    Ajánlom a figyelmetekbe a Tesco Titok könyvet!
  • JoeGunn
    #31
    Tudod miért figyeltek minket külön? Mert a egyik gyerek cigány volt...
  • Zizou5
    #30
    2 turorudi miatt?! nevetséges. amugy nem tom, má aztis észreveszik ha ottbent megeszed?! én lazán szoktam benyomni auchanba fincsi forro sajtos kifliket rezzenés nélkül : D
  • JoeGunn
    #29
    VOlt nálam 200Ft, nő megkérdezte kitudom fizetni, mondom emgnézem hogy van e pénz nálam, de aztmondta hogy már nem kell.
  • SeLFisCH
    #28
    ki mondtad hogy bal kézzel lopott ?
  • JoeGunn
    #27
    Gondoltam hogy ilyesmi lesz.
  • desigo
    #26
    Egyébként mit kell itt oltani?
    Idejött segítséget kérni.
    Nem lehurrogni kellene...
  • SeLFisCH
    #25
    Egyébként a magyarországon lévő törvények szerint 10.000 FT feletti lopás indul az eljárás. Ha ez az összeg alatt van, akkor ki kell fizetned a lopott tárgyakat. Talán ezt a 10000 HUF-os limitet mostanság emelték meg.

    Nem hiszem,hogy 18 év alatt bármi nagyobb baj történhetne.
  • artschiatwork
    #24
    "rá lettem beszélve" - az a gond, hogy ez nem kifogás. Ennél a jobb majd az lesz, ha vmi ismerős lesz tanácsnál/rendőrségen, aztán majd az elterjeszti, hogy loptál 2 túrórudit és elkaptak - na az lesz az igazán égő...

    Hofi megmondta: "Ha unatkozol, ott a jobb kezed..."
  • desigo
    #23
    Természetesen elítélendő a lopás de ez már megtörtént.Könnyű utólag okosnak lenni.
    Jó az szerintem,hogy a saját kárán tanulja meg a dolgokat...
  • plas
    #22
    Ilyen esetekben hasonló eljárás kellene itthon, mint a közel-keleten: 14 év alatt ilyen "kis értékű" lopásnál csak az ujjaidat vágánk le. Később, ha betöltöd a 18-at akkor már az egész karodat, feltéve ha marad elég ujjad, hogy újból lopj. NC
  • Mo.Organ
    #21
    Remélem kibasznak a sulibol, apád meg jól elver.
    Nem volt pénzed túrórudira?. Internetet fizeti apád te meg lopsz???
    itt meg topikot nyitsz. Szerencsétlen majom.
  • JoeGunn
    #20
    Nem vittük ki! Bent el lett még rejtve, csak a kamera kiszúrt minket.
  • Rage47
    #19
    1ébként a papírt nem kellett volna kivinnetek, miután megetted.
    láttam már ilyet, h egyesek ott zabáltak, otthagyták a felét, és senki sem szólt rájuk késöbb
  • Rage47
    #18
    könnyen befolyásolnak:)
  • ruffirant
    #17
    2 turorudi?elég amatör tolvaj lehetsz ha ennyivel lebuktatok
  • JoeGunn
    #16
    volt, de rá lettem beszélve hogy menjünk ki.
  • Me0w
    #15
    Csak en latom ugy, hogy a lopas elitelendo? Johogy ajandekcukrot nem adnak neki... (Azt biztos elotte mar megfujtak)
  • Szuperkaraj
    #14
    minek kellett lopni?
  • JoeGunn
    #13
    most loptam életemben először, de a túrórudit is a tesco-n belül ettem meg.
  • bazs1
    #12
    nem igaz hogy 2 túrórudira nem volt pénzed-.-
  • desigo
    #11
    a polgármesteri hivatal fog eljárni az ügyedben.Be kell menned elmondod,hogy szánod bánod megbántad stb és akkor eltekintenek a feljelentéstől...
  • GregSB
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyisd ki és megtudod mi van benne.
  • JoeGunn
    #9
    nem volt nagy az arcunk, meg se szólaltunk szinte. kb 1000 Ft volt az okozott kár...
  • Me0w
    #8
    Leszarhatja, csak milyen ember lesz belole ha felno? :) Bar a mai vilagban ;) Lehetsz pl. tiszteletbeli kesebbsegi hatranyos helyzetu allampolgar :D
  • JoeGunn
    #7
    "Életkor: 14 alatt" bye
  • desigo
    #6
    10.000 Ft alatt szabálysértés
    10.000 Ft felett bűncselekmény...

    amikor vallattak akkor kellett volna kifizetni az egész okozott kárt de ha nagyon nagy volt az arcotok a biztonságiak csakazért is feljelentenek...
  • B0B0
    #5
    Talán ne lopj, az segít a későbbiekben...
  • JoeGunn
    #4
    16 vagyok. Jött papír az már biztos, de mi lehet benne? az én nevemre jött, meg anyáméra, ajánlottan, a tanácstól.
  • gyuri12
    #3
    miért basznák meg azért,mert lopott?:D
    amúgy ezt megszívtad:)
  • Szaruman
    #2
    Életkor? 14 alatt leszarhatod, 14-18 között nem tudom (de sztem ott is), 18 fölött lehet, h megb*sznak.
  • JoeGunn
    #1
    Pont 3 hete hogy loptam 2 db túrórudit, meg fújtam a tenyeremre az axeból. Elkaptak, vallatás stb, még azt is mnodták hogy 0-100.000 forintig jön csekk... És most mennek anyámék a papírért póstás rokonhoz. Szerintetek az jött, vagy az ilyet le se szarják? Tesco-ban kaptak el, 2 haverral...