551
Országúti kerékpáros versenyek
  • gabber_saviola
    #401
    "Mára" , gondolom több évtizede nézed a kerékpárversenyeket, hogy ilyen szavakat használsz.
  • L Viper #402
    Giro d'Italia 2008
  • lampard99
    #403
    jó lehet hogy nem évtizede de egy ideje és Armstrongnál még nem voltak ilyen hogy a győztest megfoszák a címétöl. Szerintem ez nem méltó a tourhoz.
  • nono84
    #404
    Nem kell olyan messzire menni időben, hisz túlélt egy Festina botrányt is nem is olyan régen.
  • hunbasser
    #405
    miért? az szerinted méltó lenne,ha kiderülne valakiről,hogy doppingolt,aztán mégsem vennék el tőle a címet?
  • lampard99
    #406
    Ha a verseny allat nem bukik meg a doping vizsgálat alatt akkor ne vegyék el utána töle.
  • Rockynhooo
    #407
    mikor rajtol a tour??
  • Rockynhooo
    #408
    már rájöttem :D
  • lippet
    #409
    július 5.
  • ForzaInter
    #410
    ez a Ricco gyerek nagyon megy, szurkolok neki hogy hazaérjen, szimpi nagyon:)
  • ForzaInter
    #411
    és sikerült neki, nem kicsit durva volt amit csinált, szép volt Ricco!
  • Rockynhooo
    #412
    jah télleg durva volt, yol nyomta :)
  • joeperry
    #413
    Jól nyomta, szó szerint:)
  • jbal
    #414
    Sastre nyerte a Tourt
  • Rockynhooo
    #415
    ennyi :D 4 embert kedvelek: Sastre, Sleck testvérek meg Valverde szal örültem..
  • nono84
    #416
    Mert megérdemelte.
  • lampard99
    #417
    Még elvehetik töle ha kiderül róla is hogy dopingolt, szóval nem 100% hogy ő lett az 1.
  • Rockynhooo
    #418
    ő az egyik akiről tényleg nem tudnám elképzelni :|
  • lampard99
    #419
    na! szerinted egyiksem doppingol?
  • L Viper #420
    Landistól sem vették még el. No comment.
  • lampard99
    #421
    De elvették erröl lemaradtál:D
  • Rockynhooo
    #422
    ajj ki mondott ilyet? látom olvasással megint bajaid vannak..
  • L Viper #423
    Erről le :-) Utána néztem, köszi az infót.
  • nono84
    #424
    Szombaton mezőnyverseny az olimián, szerdán időfutam.
  • jbal
    #425
    Hajrá Bodrogi!!!!!!
  • lampard99
    #426
    Bodrogi már francia szinekben indul vagy még magyarban?(aki nem hallota volna Bodrogi meg kapta a franci államporgárságot és már francia szinekben versenyezet tudomásom szerint)
  • nono84
    #427
    Magyarban.
  • nono84
    #428
    Samuel Sanchez nyerte a mezőnyversenyt, de ami a legaggasztóbb, hogy Cancellara nagyon nagyot ment az utolsó pár kilóméteren.
  • jbal
    #429
    jó verseny volt
  • Rockynhooo
    #430
    yoo volt , megérdemelte Sanchez, Cancellara tényleg hatalmas volt én neki és Slecknek szurkoltam , révén hogy CSC szurkoló vok.

    Spanyol csapat nem gyenge: Sastre mint Tour győztes , Contador mint tavalyi Tour győztes, Oscar Freire mint idei zöld trikós, Sanchez mint ujdonsült olimpiai bajnok , na meg Valverde akit nem kell bemutatni :D
  • lampard99
    #431
    Soha rosszabb versenyt!!!! Szerintem is a a legerősebb csapat spanyol. Szerintetek Bodroginak sikerül megint a csoda?(pl: világbajnoki ezüstérem (2007))






    Nem tudjátok véletlenül hogy hívták a másik kommentátort(Knézy,....?......) az eu.sporton? szerintem piszok jók voltak így ketten
  • jbal
    #432
    Székely Dávid
  • nono84
    #433
    Nem akarok pesszimista lenni de nem lesz a dobogón Laci, de az elsötben tuti bent lesz. Bárcsak ne lenne igazam...
  • lampard99
    #434
    Szerintem is az 5 hely Lacinak is a cél, remélem én is hogy nem lesz igazad.:D Lacinak is össze jött a 2 hely Lacinak is össze jöhet.



    Pálya
  • Rockynhooo
    #435
    végülis bármi lehet... de Sumacher , Cancellara tuti emgveri , Lang is (már ha van az olimpián) ... de bármi megeshet
  • Rockynhooo
    #436
    mi történt a mai időfutamon ?? sajna nem láttam.
  • jbal
    #437
    Bodrogi a 20-ban sem volt benne :\
    Cancellara megnyerte Larsson a 2. Leipheier a 3.
    Schumachert Cancellara még az elején megelőzte
  • Rockynhooo
    #438
    aha köszi, yol sejtettem.
  • lampard99
    #439
    Várható volt hogy a spanyol nyeri ezt is nem?
  • Rockynhooo
    #440
    úgy volt a Touron is ő nyeri...