25
  • Brainpumper
    #25
    Hülyék!
    Inkább örülni kellene hogy minél több csatorna nyílik arra hogy az embereknek felnyissák a szemét! Viktor soha nem verte át olyan csúnyán a választóit és élt vissza a bizalmukkal mint Fletó.
    Akármennyire is gyűlölitek, ő az egyetlen aki helyre tudja rakni ezt az elk..rt országot.
  • blackgamer
    #24
    lol, vissza az indexre!
  • Gyúrógép
    #23
    Inkább alább a képfeltöltéses linket hogy milyen jóképű az orbán Rezsim első embere...
  • Tetsuo
    #22
    szerintem Te vagy a szerencsétlen,
  • blackgamer
    #21
    lol, mennyi szoci van itt fórumon :(
    rossz elolvasni a cikk kommentjeit
  • Jack Bauer ahős
    #20
    Én örülök, hogy vannak ilyen hírek is itt.
  • zola2000
    #19
    Hjpower, ezt most minek kellett? (ezekután az emberek 70%a köztük én is a legszívesebben elkezdene anyázni, páran visszaanyáznak, most kell ez?
  • HJPOWER
    #18
    Off: Elmehet a pic*ába a kis tökös hülyegyerek. Miért nem látják be az emberek, hogy Orbi egy qrva "nagy" vakablak? Kívánom, hogy jusson egyszer újra hatalomra és csinálják vele is azt amit szerencsétlen Gyurcsánynak kellett/kell kiállnia. Talán neten könnyebb lesz majd összetoborozni a tüntető seregét.
    U.I.: Tomcat, mi lesz Veled?? Sebaj, Te meg majd vezeted a börtönlázadást.

    Üdv.
  • valaé valaé ná
    #17
    A pénz az pénz, bárhonnan is jön. Ilyen prostituált világ ez. De legalább egy (x)-et lehetne a cikk végére biggyeszteni.
  • Gerygrey
    #16
    Elég pancser dolog hogy egy sajtótájékoztatón a plazmatévén nincs rendesen beállítva a felbontás és nyújtva jelenik meg az oldal, gondolom 1024*768-ra van állítva.

    Egyébként pártállástól függetlenül, dícséretes dolog hogy 2007-re a Fidesz is rájött hogy létezik az internet nevű dolog - ebben a szocik eddig fényévekkel lehagyták őket, lásd Gyurcsány-blog és a többi (persze, az olyan amilyen, inkább no comment, de van). És független szemmel nézve, technikailag ez az Orbán-oldal igazán színvonalasra sikerült, és szerintem egyedülálló a hazai politikai internetes tartalomban.
  • Tetsuo
    #15
    Más lapot kell keresni.. :(
  • Tetsuo
    #14
    Akkor én most megkérdezem: Mi a fazsért kell politikát nyomni még itt is??
    Ma a magyar emberek zömének tökelege van ebből a szarból, mert úgysem tehet semmit. Az országot már "elkúrták" és még jobban el fogják..
    Nem akarjuk ennek bizonyítékát látni minden 1es nap! Pláne, vitatkozni sok idióta pártfanatikussal!
    A politika hasonlóan undorító mint a nekropedofília animál kivitelben. Szerintem legalábbis.
    Most itt nem akarom fikázni, -tkp. felsorolni a tetteit- Blairt, Orbánt v gyurcsányt, mert még akarok vacsorázni..
  • Georgie1224
    #13
    Én nem vagyok Orbán-fan, ahogy azt te írod x személyekről, de attól, még nem ő vele van bajom, hanem azzal, hogy reklámoznak már rejtve a cikkekben is, mint utaltam bizonyos sorozatok nézettségi index-ével és egyebek. Azért remélem olvassa a szerkesztőség a hozzászólásainkat, és megszívleli azokat.
  • Cat #12
    erről van szó:
    http://www.sg.hu/cikkek/52212/youtube_videoban_gratulalt_tony_blair_sarkozynek
  • Csaba42
    #11
    Nagyszerű, legalább a sok Orbán-fan nem marad havi Orbán-betevő nélkül. Egyszerűen szánalmas ez a pali, hogy soha nem udja lenyugtatni megalomán hajlamait (arról ne is beszéljünk, mennyire Tudomány és technika hír ez, főleg IT).
  • Georgie1224
    #10
    Egyet értek veletek!
    A múlt héten én írtam is levelet a szekesztőségnek, hogy mi köze a tudománynak X csatornákon levő sorozatok nézettségéhez, vagy hogy új sorozatot indítanak.
    Erre visszaírtak, hogy van akit érdekel, de akkor nyissanak azoknak egy búlvár honlapot, és ne akarják eladni a technika és tudomány iránt érdeklőknek.
    Erre azt írták, hogy akkor ne olvassak bele. Már bocsánat én RSS-t használok, és a thunderbird eltölti így is.
    Szóval sajnos mostmár tényleg nem csak a technika és a tudomány van az oldalon.
  • bvalek2
    #9
    Csodálkozom ezen a cikken, hogy itt van az SG-n. Nem tudtam hogy ez is a profilban van. Mondjuk előfordul, hogy egy technikai/tudományos hírnek van politikai vonzata, de ez a hír tisztán politika. Félre ne értsetek, nem a nézeteim miatt nem tetszik itt ez a hír. Az SG-n kívül leggyakrabban a HírTV honlapját látogatom, és ha politikai hírt akarok olvasni, akkor oda megyek, ha tudományosat, akkor pedig ide. Szóval a dolgok legyenek a helyükön, és kész. Csak ennyit szerettem volna hozzászólni.
  • adamboro
    #8
    Nem olvastam azt a cikket, sőt nem is találkoztam vele. Mert ha látom biztos szóvá teszem.
  • adamboro
    #7
    A Youtube az video feltöltő portál. Van ott minden, viccestől a komolyig, erotikán át a zenén keresztül a sportig. Miért maradna ki ott a politika?
    De az sg nem a politikáról szól. Legalábbis eddig azt hittem.
  • kisb92
    #6
    Szégyen és gyalázat... Az új buzi skin után a romló színvonal, végül ez a méylpont. Szégyenletes.
  • Cat #5
    Érdekes, hogy múlt héten amikor Blair a Youtubeon gratulált Sárközy francia elnökké választásához senkiben sem merült fel, hogy "mit keres politika a honlapon". Elbaszott egy ország ez.
  • hiftu
    #4
    Se nem technika, se nem tudomány... Hogy került ez ide? Most ne jöjjenek azzal, hogy honlapról van szó, ezért technika. Manapság, már mindenről van honlap, ettől ez a téma még nem lesz technikai. Esetleg, hogy bedigitalizálják O.V-t.. (Lásd Captain Power című csoda a múlt évszázadból.)
    Esetleg a Tisztelt SG.hu nem tervez internetes adást az országgyűlés munkájár... akarom mondani be ill. kivonulásáiról?? Uff.
  • Tetsuo
    #3
    Úgy látszik más hírforrást kell keresnünk. ;)
  • bandypappa
    #2
    Már bulvár is van, az régebbóta, de fö a változatosság.
  • adamboro
    #1
    Ezaz, csak így tovább, a politikai jellegű cikkek után jöhet a bulvár is az sg-re. Már alig várom.