354
Serious Sam 3
  • RelakS
    #354
    Hű, itt is rég volt élet, viszont hátha valaki még emlékszik rá.

    Egy érdekes anomália, a Cannon töltényeivel.
    10. pálya, a végén 1 golyója van
    11. pálya, 7 golyója van
    Stikában nem szerezhetett, mert az egész 10. pályán csak az 1db eldugott ágyú van. Azt nem hinném, hogy csalt, mert más végigjátszásban is találkoztam pont ezzel az effektel.
    Hogy még jobb legyen, a SS3-nak van egy olyan tulajdonsága, hogy egy bizonyos minimum lőszermennyiséggel kezdesz minden pályát, tehát ez úgymond "ajándék".
    A baj csak az, hogy nekem nem ad ilyen ajándékot, meg van olyan videó, ahol szintén nincs ajándék golyó. A videókat készítők nem emlékeznek, honnan az extra golyó.
    Hát ti?
  • Hexex86 #353
    Ha valakinek kedve támad egy kis közös henthez, akkor csatlakozzon Hex-hez!:)
    Egy pár pálya erejéig hostolok.
    Kellemes karácsonyt mindenkinek!:)
  • piccolo555
    #352
    Üdv!
    Tudja vki miért nem indul a játék? Rámegyek h play, megkérdezi, hogy SS 3 : BFE, vagy modable version, rámegyek a fölsőre, majd semmi, néha mégegyszer megkérdezi, és kiírja, hogy nem sikerült az indítás. Amit az ott megadott linken ajánl, nem működik, valaki valami tipp? (directx-et újraraktam a SS könyvtárából, nvidia driver is frissen telepítve.)
  • lalakov
    #351
    A dlc hogyan elérhető a játékban? Végig kell játszani az alapot, hogy vagy bele lehet kezdeni az elején?
  • RAMyMamy
    #350
    most megint aprópénzért beszerezheti, akinek még nincs meg (steames verzó) - www.indieroyale.com

    steamen is le van árazva, az alapjáték és a dlc is


    én tegnap előtt vettem meg
    valaki szokott vele coopozni? nincs kedvem egyedül végigtolni, ha már lehet többen is játszani
  • cs1rk3
    #349
    steambe jobbklikk a jàtékon tulajdonsàgok nyelv :)
  • steweee
    #348
    tudja vki hogy lehet nyelvet váltani még a játék indítása előtt ? nem igazodok el a ciril betűkön, alapból oroszul indul
  • mester1987
    #347
    Hát én mentem magam a steamtől meg az ilyen szarságoktól.
  • wesker24
    #346
    Jaja én már rég beszereztem régóta bagóért ! xD

  • mester1987
    #345
    Elég keményen odafigyeltek a horvát fejlesztők erre :P
  • cs1rk3
    #344
    még mindig nics normális törés?xD igaz én màr bagóért meggvettem :P

  • mester1987
    #343
    Akit érdekel: Serious Sam 3 BFE Jewel of the Nile-REVOLT

    Meg kell jegyeznem, hogy minap töltöttem le egy verziót, de azzal a DLC 2. pályáján (Together Forever) kilép. És mellesleg 3 embertől származik (ViRUS / SKIDROW / DCCentR)
  • usersg
    #342
    Még annyit hogy, a témához lazán kapcsolódva érdemes megemlíteni, hogy Magyarországon egyáltalán nem reális hogy egy új játék ára 10 000 ft szokott lenni. Itt azért az embernek messze nincs annyi pénze, hogy egy ilyen kiadás ne veszélyeztesse a gáz, vagy a villanyszámla kifizetésének a lehetőségét. Itt sokkal inkább a keletebbre szokásos árakon kellene adni mindent, vagy pedig végre normális béreket adni, mert bérek nélkül egyébként sincs gazdaság... Tehát kb az akciós áraknak kellene a normálisnak lenni mifelénk, és akkor szerintem sokkal több ember tudna rászánni valamennyit ilyen fajta szórakozásra.
  • usersg
    #341
    Én ugyan nem vagyok nagy játékos, de ezt most megvettem, mert megtetszett, és aprópénzért árulták, aminél többet egyébként sem nagyon adnék ki egy játékért....
    Azt kell hogy mondjam hogy nagyon is megérte az árát. Izgalmas, szórakoztató, jó a zene, jó a humor, jó az összhatás... komolyan mondom, érdemes kipróbélni mindenkinek.

    Olvastam hogy páran azért nem tartják jónak, mert hogy nem elég "élethű"... és ellenpéldának korunk fps -it hozzák fel. Na de kéremszépen... miért élethűbb egy szemernyit is egy cod széria? Én nem játszom vele, de eddig amiket láttam belőle, az alapján valami szuperkatona mindig halomra öli az ellent... az miért élethűbb mint sam? Ráadásul ott még az élet is töltődik.. múltkor mutatták nekem hogy a doboz mögé bújnak amikor bevörösödik a képernyő, jelezve hogy a főhős éppen sz@rul van.. aztán vár egy kicsit, és kutya baja.. az miért élethű? Ha valaki ezt meg tudja nekem mondani, az ne tartsa magába... :)

    A másik dolog: Sokan írják hogy sam ugyanolyan mint régen, és de rossz hogy nincsenek igazi újítások.. Ha meg lennének, akkor meg "ez már nem is sam" meg hasonló marhaságokat irogatnának. Nem értem én ezt. Valakinek semmi sem jó.

    Én csak annyit mondok, ha valaki szórakozni akar egy jót, annak ez a 3000 ft környéki összeget érdemes rászánnia, mert ennyit garantáltan megszolgál, még azoknak is akik hozzám hasonlóan idejüknek csak nagyon kis részét töltik játékkal.
  • mester1987
    #340
  • mester1987
    #339
    Lenne csak nem eredetin, és nem eredetin meg nincs az újabb update törve, a decemberi úgy meg játszhatatlan, mert szószerint megeszi a CPU-t.
  • Tyco
    #338
    A hónap végéig csak 9,52 euro a játék ha még valaki nem vette meg!
  • cs1rk3
    #337
    HD? :D holnap dél körül? :P
  • lalakov
    #336
    Lenne kedve valakinek(kiknek) végigjátszani az első résztől kezdve a játékot?
  • lalakov
    #335
    Kösz, megpróbálom.
  • PunkZoli
    #334
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hátába kell baszni a földön heverő, villogó fémrudakat, hogy a villám megüsse
  • lalakov
    #333
    A végjátékban hogyan lehet kinyírni a főellenséget? Állandóan visszatölti az energiáját.
  • sherlock1
    #332


  • mester1987
    #331
    Én nem tudom, de a játék átvezetői zenéit nagyon eltalálták!!!
    komoly visszahallgatva is csak magát a zenét is.
  • cs1rk3
    #330
    Az ajtót kinyitottad? :)
  • gabesz100
    #329
    Sziasztok tudnátok segíteni van egy titkos hely ahol nem tudok bejutni a mecset elejénél ha széttöröm a ládákat mögötte egy rács van és azon belül
    egy létra oda nem tudok bejutni. Előre is köszi a segítséget.
  • PunkZoli
    #328
    ok májkül
  • wesker24
    #327
    A Skeleton csontikat egyszerű kinyirni !

    A sledgehammer a legjobb ellenük mikor közelítenek Sam egyből felemeli a kalapácsot és amikor jön simán le lehet csapni ennyi !

    Nálam nem volt olyan nehéz ! Ne fegyverrel ölj hanem kalapáccsal !
  • Gabe18
    #326
    Én is normálon viszem, és hát az azért túlzás hogy az a csontváz ló vagy micsoda egy ütésre megölne, kell oda több találat is. Kétségtelen idegesítőek, mert semmit nem hat rájuk az ha eltalálod őket, futnak-ugranak tovább.
  • PunkZoli
    #325
    no meg szerintem elég félkész a játék, irtó nagy potenciál van benne, de mondom az első 3 óra szenvedés, pedig annak kéne ráhangolnia...
    szerencse, hogy olvastam fórumokat, és tovább folytattam
  • PunkZoli
    #324
    nagyon gyengék a fegyverek amíg nind double barrel shoti, meg rakéta...
    dezertel nehogy már 5-6 kelljen egy ellenbe... mondjuk normalon kezdtem és nekem nem elég élvezetes így, hogy a csonti tényleg egy ütéssel megöl. Skorpió minigun meg nem hibázik, szintén egy másodperc és halott vagyok.
    Haverokkal meg valóban más, de többi sam sokkal erősebb fegyvereket adott már az elején.
    before ról tudtam, de nem értem hogy jön ide, attól még nem kéne rossznak lennie az elejének:D
    Easyn most kellemes kis lövöldözés lesz ez. Nem kell ebbe idegesség nekem.
  • cs1rk3
    #323
    biztos nincs hurkatötö azért :D
  • wesker24
    #322
    Ezt hogy érted ?

    Amúgy nem tudom hogy elkerülte e a figyelmedet de ha nem vetted volna észre a BFE azt jelenti hogy Before the First Encounter vagyis a 3 rész egy Prequel egy előzmény vagyis a kezdetek !

    Amúgy szerintem abszolút semmi gond nincs vele én hozzá se nyúltam a single playerhez mert CO-opban vittem végig haverokkal !
  • PunkZoli
    #321
    ok kösz
    csak szerintem szégyen az első 3 óra kb?:P
  • wesker24
    #320
    Hát az igaz hogy a játék nem könnyű !

    Ha single-ben vagy akkor játszd Easy-n az már gyerek játék !

    Vélaszd a BFE epizodokat és ott kiválaszthatod hogy milyen szinten játsz vele !


  • Gabe18
    #319
    Hát csak egy ötlet.
    Ha a Single Player-Campaign részen nem a Load-ot választod, hanem a BFE-t ahol választhatsz a pályák közül, akkor ha kiválasztod az utolsót ami neked megvan, azt elindítod könnyebb szinten, akkor onnan nem mehetsz végig a játékon utána?
  • PunkZoli
    #318
    üdv
    le tudom valahogy venni a nehézségét a játéknak?
    nekem valahogy egyenlőre nem jön be a game, kicsit gyengusok a fegyverek, és így nem szeretek vele játszani... megvan már a rakéta, de egy csontikutya ütéstől meghalok.
    Nem szívesen kezdeném előlről, még azért várom a csodát.
  • wesker24
    #317
    Abszolut ugyanaz !

    Van a Classic és a Standard CO-OP !
  • lalakov
    #316
    A Single és a Coop pályák megegyeznek?
  • cs1rk3
    #315
    Amúgy van egy ötletem mért akadozik az fps szerintem a Serious Engine nem szereti a húzott kártyákat nekem spec. az őszes serious sam akad még a SS 2 is peg. bőven megvan a Gépem hozzá