200
Avagy csak igazi mai slágerek és minden idők legnagyobb slágerei...
  • jojo10
    #159
    szerintem ez nem csak a számoktól, hanem az előadóktól is függ, mármint, hogy mennyire "régi" egy előadó...tehát pl a republik új számait is adják, meg a bikiniét is...
  • Tankaranka453
    #158
    Amúgy a sláger rádiónak bővül a zenetára?mármint arra gondolok,hogy mondjuk 5éve volt 10éves egy szám és akkor még nem játszották,aztán már most 15éves,akkor bekerül? vagy vajon hogy működhet ez?mennyire kell régi zenének lenni?
  • jojo10
    #157
    hát igen... egésznap nap meghallgatni valamelyik slágert 10szer mondjuk elég unalmas lehet...
  • Tankaranka453
    #156
    hát annak jó,mondjuk aki csak egy-egy órára kapcsolja be,vagy egész nap áttekergeti,de ha én mondjuk egész nap hallgatnám,hülyét kapok!
  • ribot
    #155
    Hát azért nem hiszem, hogy a mai világban sok ilyet találsz, de a lényeg a lényeg, ez egyáltalán nem jó!
  • jojo10
    #154
    hát igen...ez csak annak jó, aki mondjuk rádióról veszi fel a számokat kazettára vagy nemtudom...de ez régen volt nagy divat...
  • ribot
    #153
    Nincs olyan rádió, ami ne ismételne! Danubiuson egy nap van, hogy 4X is hallok egy számot!
  • Tankaranka453
    #152
    igen,igazad van:D egyszer felvesznek vmit és az megy egész nap:D van a kuki műsora is..nah hát az is,ugyanazok mennek ebben a kívánságműsorban,ami egész nap is ment..akkor mi értelme van????
  • jojo10
    #151
    igen sajnos...de megfigyeltem, hogy nem csak a számok ismétlődnek, hanem a reklámok is...néha olyan, mint ha beraknának valamit és szóljon csak egész napra...
  • Tankaranka453
    #150
    Na nekem pont ez a bajom a Rádió 1-el,hogy van egy pár mostani szám és az megy egész nap.Egyszerűen egy óránál többet nem lehet hallgatni,mert csak ismétlődik a rendszer..
  • jojo10
    #149
    Sziasztok!
    nemtom nekem nincs semmi bajom a slágerrel... reggel pl munkába menet a kocsiba csak a bumerángot hallgatom... a többi állomás reggeli műsora szerintem egyáltalán nem olyan jó, mint az övéké, és az meg, hogy sokat ismételnek az egy dolog, de még mindig jobb, mint ha egy új sláger játszanak le éjjel nappal ötezerszer kb...
  • Molnibalage
    #148
    A cégnél Sláger szól, de le kéne szokni róla. Állandóan ismételnek...

    Tisztelt Sláger.

    Állandóan a változatossággal reklámozzák magukat. Szerintem meg ez egy rossz vicc. Éppen most megy a Stand by me című szám. Tegnap is volt, de az elmúlt két héten alatt alsó hangon is legalább 4-szer volt. Tényleg ennyire szűk a zene készletük? Nem ez volt az egyetlen szám amivel ez előfordult.

    Soulsisters-től a Way to your heart és a nothing gonna stop us now is a Starships-től legalább 3-4-szer volt. És a sor csak folytatódik... Több ABBA szám is volt ismételve ezalatt. Nem tudnak mibő váltasztani? Michael Jackson-tól a Thriller is cikra 4-szer volt 2 hét alatt, de mintha a Beat It és Black or White, és We are thw wrold-ön kívűl nem lenne száma. Roxette együttestől is cirka 3 számot adnak állandóan.

    Nem lehetne tényleg változatos zenét adni? Egy 6 GB-os zenei "gyűjteménynek" (vicc ez a kifejezés...) is nagyobb változatossága van minr önök kínálatának.
  • Daza500
    #147
    Én mostanában Sztár FM-et hallgatok, azon egész jó muzsikák mennek, magyar-külföldi egyaránt.
  • Fido4life
    #146
    Budaörs rádió szerintem egész kellemes zenéket ad.
  • SySERR
    #145
    Nem ismerem (hamarabb lovom le a radiot vagy kapcsolok at mashova minthogy megneznem a szornyuseg elkovetojet.)
  • Qwerty4
    #144
    Ilyen Dj Szatmáris? xD
  • SySERR
    #143
    Masik erdekes hogy ennel a listanal foleg a netes radioknal feltunik egy masik kategoria, amitol majd ki ugrok az ablakon: ez pedig a Tesco gazdasagos zizegos nyaldance. Ha valaki egy ilyenbe belehallgat garantaltan visszasirja a Slagert es tarsait :P
  • Trisztin
    #142
    érdekes... ha nekem mellesleg.fm-et kéne hallgatnom valószínűleg kiugranék az ablakon...

    Mellesleg.fm
    Pár éve mikor elindult nagyon jó volt,de egy idő után elkezdett elég gyér lenni a kínálat... ha egy stílust választottál ki halálra untad az addig szeretet számokat... a főadó pedig csak néhány stílusból lett összeválogatva,ergo annál is ugyanebbe a problémába ütköztél...

    Roxy helyezésével meg vagyok elégedve ... és nagyon örülök,hogy a rádió még mindig jelen van (nem éppen ilyen zenéket hallgatok,de néha ilyen hangulatba kerülök és akkor nekem mindig ROXY az egyetlen!)
  • SySERR
    #141
    Egy kis erdekesseg: Ossze lett gyujtve az osszes letezo magyar radio, es toplistaba belepakolva (kb 250 magyar radio). Nem csak a foldi adok vannak benne, hanem a csak netes radiok is. Lehet mazsolazni :)
    Ja, majd nezzetek meg hetkoznap delelott a toplistat, es latni fogjatok hogy melyik radio mennyire nepszeru (es mennyire nem ismernek mas radiokat).
    Link: http://www.streamstat.hu/
  • n3whous3
    #140
    Már lemondtam a Petőfiről is, hányingeres a zene ott is... biztos rájuk szóltak vagy nemtom, mert most meg már a túl szar kategóriából szemeznek. Eddig is volt bőven nem ismert együttes, de a nem ismert nem egyenlő a szarral. De ők ennek is új értelmet adtak ,valami förtelmes stílusú zenék mennek mostanában.
  • spy803
    #139
    Ha belinkelem az egész CD-t mennyi -t kapok?
  • Trisztin
    #138
    Nem tudom,hallottátok-e,de a Petőfi Rádió megjelentetett egy válogatás CD-t szerintem nagyon jó zenék vannak rajta...

    Tetszik a kezdeményezés :) Részemről jöhet még több ilyen is ...
    Egy kis Hazai
  • magus
    #137
    hiába próbálják meg nyomatni, egyszerűen nem létezik ember, a 14 éves kis magukat még nem ismerő tinédzsereken kívül, aki erre azt mondja, hogy jó.

    értelmetlen szöveg, értelmetlen zene, hihetetlen mód hamis ének, és ezt "alternak" csúfolják. a kispál legalább tudott zenélni, hamár szarból építettek várat, de ezek, még azt sem. hanyagolni kéne
  • Trisztin
    #136
    néha már én is úgy érzem,hogy kicsit egyhangú a Petőfi...de ha néhány napig nem hallgatom már nagyon hiányzik...

    amúgy leginkább akkor szeretem amikor Szabolcs van =)
  • SötétBarom
    #135
    Én is néha így érzem, de aztán valahol meghallom a danubiust, vagy a slágert, és újra rájövök, hogy jó :)
  • n3whous3
    #134
    Van-e valami változás mostanában a rádiókban? Mindenki mondjon valami véleményt. Új rádió, régiek változása...

    Az a helyzet, hogy a Petőfiben is kezdek csalódni, egyre több a nagyon elvont és szar zene, pedig eddig is sok volt az ismeretlen... de ezek már... na mind1
  • Z
    #133
    Nem baj, ha másolják...bár szerintem nem nagyon lehet másolni a Cafe-t...Nesta úgy sincs.

    "Kőkemény színvonalemelkedéssel állunk szemben!!" --- úgyis ezen van a hangsúly!
  • Roli
    #132
    csak átalakul persze Na jó ez az utolsó. A környéken nem maradt egy normális rádió
  • Roli
    #131
    nol.hu-ról: "Hét közben naponta négy órára átveszik a Juventus Rádió műsorát. A legfontosabb országos hírek mellett túlnyomóan helyi hírek szerepelnek a GaGában, de szólnak a legérdekesebb külföldi eseményekről is. Bár a zene és a sport rádiójaként határozzák meg magukat, minden este és reggel vannak közszolgálati műsoraik - mutatta be a rádiót Tóth-Szántay József főszerkesztő."
  • Roli
    #130
    Megszűnt a kedvenc rádióm :( www.radiogaga.hu ) Most csak az Új Juventus megy helyette, kezdem unni :((
  • SötétBarom
    #129
    Ígyvan.

    Btw. itt legalább tudom fogni az FM4-t ;)
  • magus
    #128
    jó oké vidéken más a helyzet (van netradio mondjuk, de tudom, kurva sok ramész vele a kocsiban-.-)
  • SötétBarom
    #127
    Kurva sokra megyek a cafe-val, vidéken .. Jobb is, hogy másolja valaki -.-
  • magus
    #126
    jó zenék jó zenék, csak annyira jogos a cafe egyik spotja

    "radio cafe 98.6, vigyazz, masoljak"
  • n3whous3
    #125
    Jah, amiótam hallottam róla, csak az megy. Semmi köcs* sláger meg egyebek
  • SötétBarom
    #124
    Petőfi rádió FTW, eégsz nap az megy, kib@szott jó!!! :)

    Kőkemény színvonalemelkedéssel állunk szemben!!
  • Trisztin
    #123
    ki merem jelenteni... visszaszoktam a rádióhallgatásra... igaz,hogy csak egy bizonyos idősávban...de kezdetnek megteszi :)

    10-16 óráig Petőfi Rádiót hallgatok... néha meglep,hogy milyen zenéket játszanak,de még nem nagyon éreztem úgy,hogy inkább be kéne kapcsolnom az mp3 lejátszót...
  • Beast Machine
    #122
    Gáspár Győzővel.
  • banok
    #121
    megszakítás nélkül
  • PyRex
    #120
    a leghosszabb zenei órában :))