200
Avagy csak igazi mai slágerek és minden idők legnagyobb slágerei...
  • manson222
    #200
  • Armagedown
    #199
    Nincs is rosszabb ennél a magukat viccesnek tartó rádiósoknál.
    Nem mindegy, hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik.
  • Neocortex
    #198
    reggeli talk showra jó ébredni, csak a köztes nóták szarok
  • Neocortex
    #196
    radio 1-en miért csak down kóros zenéket játszanak?
  • #195
    Petőfi egy jó ideje már ismét jókat tol. Kicsit mondjuk a zenei ízlésemnek is változni kellett hozzá.
  • gibbone
    #194
    Hát ha 10 évig bírták csak nem hagyják abba egyik napról a másikra
  • idamaria
    #193
    kiváncsi vagyok,meddig bírja még a duó.egyenlőre nagyon jók,remélem egyhamar nem tűnnek el a színről..
  • gibbone
    #192
    Nálam hasonló, de inkább: jó kis egyiptomi tea + bumeráng + vizipipa :P
  • Thaison
    #191
    Lehet, hogy nem értem, de kávé + cigi + bumeráng nálam kötelező felkeléskor. Egyik is hiányzik, kész vagyok ölni.
  • tiko77
    #190
    Hát mondom, volt már rá példa jópárszor, hogy este hallgattam meg, és akkor is élveztem. Mondjuk ez meg a másik véglet. Mert hát reggel még nem pörögsz, este meg már nem:)
  • karribi
    #189
    reggelente amúgysem szoktam még sokmindent érteni elsőre..
    tényleg, vajon milyen lenne már tiszta pörgő aggyal meghallgatni a bumerángot? tuti lefárasztana...
  • tiko77
    #188
    Jó lehetett röhögésre kelni, de ha nem érted mi a poén, úgy nem az igazi:d
  • karribi
    #187
    még nagyon nagyon régen az ébresztős órámon lehetett választani, hogy csipogjon (ami embertelen volt) vagy kapcsolja be a rádiót, és arra szépen felkelsz. na én akkor mindig a bumerángra keltem, jó volt először a nagy röhögéseket meghallani, komolyan..:)
    de ma már csak az idegtépő bippegés jön be, másra kétlem hogy fel tudnék kelni fél7-7 körül...
  • tiko77
    #186
    Én nem igazán ismerem a rádiókat. Ha egyedül hallgatok, akkor mindig Sláger, annyit meg nem hallgatom, hogy megunjam:) A Bumeráng nélkül meg annyira nem tudok meglenni, hogyha lemaradok róla, este letöltöm az adást:)
  • karribi
    #185
    én nem vagyok akkora jazz rajongó igazából, de néha jól esik az is. nem is gondoltam, hogy a sláger ilyen műsort is csinál.. jól teszik.

    én cafe-t szoktam még sokat hallgatni, csak sokszor már kicsit sok a duma nekem :) általában nem figyelek a rádióra, csak megy..
  • Daza500
    #184
    Amikor legutóbb hallgattam olyan 11 óra felé, olyan volt a műsor.
    Tetszett. :)
    De legtöbbször Sztár FM-et vagy Jazzy-t hallgatok ilyenkor.
  • tiko77
    #183
    Volt egy munkahelyem, elég sok fiatal dolgozott ott velem együtt, és a többségük mindig vmi idétlen, mai divatszámokat játszó csatornára tekerte a rádiót, lehet pont arra, amit mondtatok, mert egész nap kb 2-3 számot ismételgettek... Meg tudtam volna ölni őket, amikor átváltottak a Bumerángról. Na az tipikusan olyan műsor, amiért megéri felkelni.
  • karribi
    #182
    ezt nem is tudtam, szeretek este kellemes lágy zenéket hallgatni a rádióból, egy pohár borral az erkélyről... azt hiszem megvan a péntek esti programom :)
    én szinte mindig napközben hallgatok rádiókat amúgy, általában kocsiból, úgyhogy csak azokat a műsorokat ismerem, amik az abszolút populáris kategóriába tartoznak.. ilyenekről, hogy esti jazz, teljesen le vagyok maradva..
    napközben amúgy magasan a sláger a legélvezhetőbb szerintem. rádió1 meg roxy helyből nem játszik... danubius uncsi.. szerintem.
  • Daza500
    #181
    Késő esténként amúgy én is szoktam hallgatni, mert akkor nagyon jó kis jazz-es melódiákat adnak. Vagy kevésbé ismert zenéket.
  • jhetedikj
    #180
    sziasztok!

    van egy olyan problémám,hogy internetes rádióadást szeretnék felvenni csak nem tudom hogyan vagy lehetséges ez valahogy?
  • lolita99
    #179
    van nekik, sztem bőven.. a Sláger rádiót meg úgysem fogják elszúrni. én szívesen meghallgatom Kylie Minogue-ot is.. pláne ha normális számot adnak tőle..:)
  • Daza500
    #178
    A fiataloknak külön rádió kéne, nem pedig a jókat elszúrni miattuk.
  • lolita99
    #177
    sőőőt, én egy csomó fiatalt ismerek, akik ezerszer inkább hallgatják ezt mint a többit. tök jók a nyereményjátékok és Bochkorék egy csomószor segítenek embereken..
  • Fluoridal
    #176
    Hát igen, attól, hogy sláger rádió, nem csak öregek hallgatják. :)
  • lolita99
    #175
    így van, az is slágernek minősül.. meg azért is adják, h kiszolgálják a fiatalabb hallgatók igényeit is..
    azért a sláger akkor sem Rádió 1, ahol 2óránként leadják Lady Gagától a Just dance-et..:S:S
  • Fluoridal
    #174
    Gondolom azért vannak ilyen zenék is mert slágernek minősülnek :D Arról nem tudok véleményt mondani, hogy mi mennyire változatos, mert csak reggelente munkába menet tudok rádiót hallgatni. Akkor meg Bumeráng. Az emberek hülyének néznek a vonaton, ahogy magamban röhögök :D
  • Daza500
    #173
    De miért adnak rajta ilyet, hogy Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head ?! 2001-es zene, nincs helye ott. :(

    Ezért hallgatok Sztár FM-et.
    Ott is van ugyan ismétlés, de sokkal de sokkal ritkábban.
    Ha egy dal lejátszásra kerül, azt már csak legközelebb a jövő hónapban fogják újra leadni.
    S ez is csak a nagy slágerekre igaz pl. Demjén, Illés, LGT és a többiek.
    Esténként meg néha jó kis jazz számok szólnak, illetve 40-50 éves magyar táncdalok, olyanok amiket tényleg csak az idős korosztály ismer.
    Nem hiába ez a szlogen: Ezek az IGAZI zenék. :)
  • lolita99
    #172
    hm.. nem tudom, heilmester, de ahogy én tapasztaltam, a többi kereskedelmi rádión sokkal több az ismétlés.. nem akarok leírni az említett csatorna nevét, de pl ott 2 óránként leadják Katy Perry-től az I kissed a girl-t.. én már szinte a falra mászok ezektől..
    a Slágert viszont csipázom!! az elmúlt 30-40 év nagy slágereit játsszák, amikre még gyerekkoromban tomboltam..
  • heilmester
    #171
    Valószínűleg az a céljuk a sláger szerkesztőinek, h mindenki megtalálja a kedvenceit. Még akkor is ha csak 10 percre kapcsolod be a rádiót. És sztem ezért van viszonylag sok ismétlés.
  • hapcikapitany
    #170
    de mindenki használja :P
    akinek meg nincs internet hozzáférése az meg valószínűleg idős vagy rászoruló
  • gerbano
    #169
    A netrádiók tényleg jók, stílus szerint válogathatsz, de nem biztos, hogy mindenkinek van internete vagy zenei ízlése, úgyhogy a nagyközönség teljesen jó a sláger. A torrent meg illegális :D
  • hapcikapitany
    #168
    Aki valami kevésbé populárisat szeretne hallgatni annak a netrádiók a nyerők. Vagy a torrentről letöltött zenék. A sláger sztem arra jó h megfelelő háttérzenét biztosítson az úton vagy a munkahelyen.
  • zdlr
    #167
    de nem a "minden idők legnagyobb slágerei" a szlogen?
    mert ebbe beleférne jópár friss felfedezett is, és kiszórhatnának jó sok mocskot, amiből van ott bőven.
    rakat szar ez a sláger, minden nap ugyan az a program, napszakra pontosan össze lehetne írni, mikor melyik számokat játszák..
    meg ez hogy van pár előadó, akiktől csak egy-egy szám megy, meg vannak akiktől 3-4 is benne van a szelekcióba érdekes, akkor már mindet így kéne válogatni, valami kis színt vinne a baszott unalmas rádióba.
    a bumeráng meg az esetek 80%-ban inkább gáz, eröltetett, idegesítő, mint vicces.
  • ribot
    #166
    Szerintem nem is fogsz soha! :) Populárisabb zenéket játszanak inkább!
  • jojo10
    #165
    hát általában igen...miért te?
  • Tankaranka453
    #164
    Patakit én se...Akkor te ilyen rockosabb zenét szoktál hallgatni?
  • jojo10
    #163
    Metallicától is csak a nothing else-t adják az meg egy elég lassú szám...én mondjuk eddát nem szeretem a Pataki miatt...de ez az én személyes véleményem:)
  • Tankaranka453
    #162
    én mondjuk olyan igazán kemény rockot még sosem hallottam a slágerből,bár nem is szeretem az olyat.Ilyen Edda és hasonlók beleférnek.
  • jojo10
    #161
    igen, ő még fiatal:9 meg szerintem nem is nagyon férne bele a Sláger zenéi közé nem?? végülis régi Metallica számokat is játszanak...
  • Tankaranka453
    #160
    aha értem,akkor pl rihanna még túl fiatal ide:D mondjuk igazad van,mert van az a rovat is ,hogy 'Akkor és most'.Abban pont így van,egy régi és egy új sláger ugyanattól az előadótól.