489
2007. május 19 : ?
  • Dodo55
    #89
    Amúgy sajnos a tények eléggé a StarCraft2-nek kedveznek.

    Bár van 1 dolog, ami a Diablo 3-nak: Az a (asszem cseh) zene dolog, amiről mondta egy zenész, hogy a Diablo 3-hoz lesz, még talán 2003-ban.

    Szóval ha azóta dolgoznak a Diablo 3-on, akkor tovább már nem hiszem, hogy húznák a dolgot.

    A Diablo, és Diablo II között is 4 év volt.
    Azóta a zenés dolog óta is 4 év telt el, ha jól emlékszem, és tényleg 2003-ban volt.

    Szerk: Ne értsetek félre, SC2-nek is örülnék, de D3-nak sokkal jobban.
  • Cat 02 #88
    1ébként sztem valszeg nem mmo lesz :D
    vmi Starcraft II v Diablo III
    mmo val csak csökkentenék a wow osok táborát =\
  • Dodo55
    #87
    Mostmár a Diablo van kint a blizzard.com-on.
  • ProGabe #86
  • csgj
    #85
    á, jézusom, mi ez a flém?
  • Sephi
    #84
    Rajtad rohog az egesz SG de meg mindig alitod hogy pedig te artatlan vagy.

    Figyuz semmi bajom veled akkor sem volt de akkora baromsagokat tudol irni hogy sajat magadat egeted le.

    Vedd ugy hogy barati alapon szoltam.

    Felolem ennyi , ha mondanivalod van akkor azt privatba tedd de ne itt.

    (jah privatot nem olvasok)
  • edios
    #83
    Én feljelentelek viszont, mert a rekeszizmom súlyosan megsérült az üzeneted láttán! Ez szándékos testi sértés, nincs mese.

    Egyébként meg konfiggeek!
  • wantonly
    #82
    Ezt tényleg nem itt kéne..
  • Dodo55
    #81
    A fiatalokat meg hagyd békén.
    Igen, fiatalabb vagyok, mint te.
    Hogy mennyivel, azt nem fogod megtudni, semmi közöd hozzá.

    De kezd elegem lenni a fiatalok lenézésből, hogy aki nincs 25 éves, az fiatal fasz, hülyeségeket beszél, buta, elhisz mindent, stb.

    Mert nem igaz. Persze vannak olyanok, sajnos sokan, akikre ez igaz.
    De a többségre nem. Tudod te hányan vannak itt az sg-n, akiknek az adatlapján 25-30 van, és valójában csak 14-20 évesek?
    És én elhittem róluk, hogy annyi idősök, egészen addig, amíg megtudtam hány évesek valójában.
    És nem azért írnak oda más születési időpontot, mert ahhoz van kedvük.
    Hanem azért, mert az idősebbek lenéznék őket, ha megtudnák a valódi életkorukat.

    Először, 1-2 éve még csak a 18 éven aluliak számítottak fiatal kis p*csnek, de lassan ez a korhatár 30 évnél jár...

    És zárjuk le a témát. Amúgy megint Sephi volt, aki okot adott a vitára, nem én.
  • magus
    #80
    szerintem amúgy csak szivat minket, ennyire nem lehet valaki a muskátli szintjén
  • magus
    #79
    legközelebb ne vedd figyelembe a smoke weed every day beszólásokat
  • BEAST #78
    "Jogában áll hallgatni, azonban bármit mond, azt felhasználjuk Ön ellen... "
  • Dodo55
    #77
    Nem.
    Az összes kérdésre az a válaszom, hogy nem.
    Arra, hogy naív vagyok e, meg ez a válaszom:
    Nem vagyok naív, csak van bennem 1 dolog, ami már csak nagyon kevés magyar emberben: a remény.
    Én reménykedek a jó dolgokban, nem úgy, mint 9000000 magyar ember, aki beletörődik mindenbe. Mondjuk ez már nem igazán kapcsolódik ide, de egy beletörődős, úgyse lesz jó semmi, muszáj elfogadnunk típusú embernek tényleg naívnak tűnhetek.

    Másrészt a szerzői jogos dolgot viccből mondtam. De amúgy 80%, hogy nekem van igazam, és azzal az idézgetéssel, ami egy nagy flame-et robbantott ki, Sephi megsértette valamilyen jogomat.

    Mindegy. Azért mondtam, hogy szálljon le rólam. Feltételeztem valamit, ami nem jött be, erre rögtön el lettem mondva hülyének. Ez az, ami zavar, és ez az, amit nem fogok hagyni.
  • BEAST #76
    butae vagy.
  • Lynx_TWL
    #75
    hát te hül*ye vagy:D
  • Sephi
    #74
    Ember. Te ugy figyeled mit irsz ugye? Mert te vagy naon fiatal vagy es naiv vagy direkt csinalod hogy felfigyeljenek rad.

  • Dodo55
    #73
    Szerintem sincs értelme.

    A szerzői jogsértést csak azért mondtam, mert tényleg elkövette, de hülye leszek ilyesmiért feljelentést tenni :)

    Szerk: De az is lehet, hogy nem szerzői, hanem személyiségi jogsértésnek minősül, mert én mondtam valamit, és azt ő megmásítva(2 mondatot kivágva) idézte.

    Ráadásul az a 2 mondat arról szólt, hogy amiket mondok, azt csak feltételezem, mert nincs sok infom a dologról, de sok másról van, ami alapján következtethetek. Szóval a 2 mondat nélkül úgy hangzott, amit mondtam, mintha valami óriási hülyeséget mondtam volna, de az eredeti szövegből meg annyi jött volna le, hogy csak tévesen feltételeztem valamit.
    Azért van a 2 dolog között egy kis különbség.
  • grizzly21
    #72
    szerzői jogsértés?:))))

    sztem ne vitázzatok semmi értelme.
  • Dodo55
    #71
    Te is bizonyítottál, ha az én szemszögemből nézzük, akkor most te tettél rá még egy lapáttal.

    Amúgy tudod, hogy feljelenthetnélek szerzői jogsértésért? És ne gondolj semmi rosszra, egyszerűen idéztél tőlem egy hozzászólást, de hiányosan, anélkül, hogy megjelölted volna, hogy onnan hiányzik egy részlet, szóval megsértetted a szerzői jogaimat. Mert egy hozzászólás már szerzői műnek minősül. KB jogilag annyi egy hosszabb, véleménykifejtő hozzászólás, mint egy újságban lévő cikk.

    Persze nem foglak, nem vagyok olyan szemét, meg nem csinálok nagy ügyet egy ilyen apróságból, de jobb ha tudod, hogy kettőnk közűl jelenleg én vagyok előnyösebb helyzetben.
  • Sephi
    #70
    Fijjam te bizonyottal mar egyszer hogy total hulye vagy de ezzel most csak raraktal egy lapatra.
  • light00
    #69
    Jo, persze, Koreában meg Sc-böl keresik a kenyerük, de akkoris kockulás. Azal profitál amivel akar, de azért vannak határok... és egy banki alkalmazottal, se mással nem lehet összehasonlitani.
  • shaba23 #68
    aki ezzel keresi a kenyerét az nem függő, hanem ez a munkája...én napi 9 órát melózom bankban ezzel keresem a kenyérre valót méksem vagyok bankfüggő
  • magus
    #67
    ha egy egérnyi agyuk is van akkor akkor kezdik el csinálni a következő játékot ami eltartja őket amíg van miből

    btw az sem rossz megoldás, hogyha mmorpg-t csinálnának, csak scifi kockázatosabb szerintem mint egy sablon fantasy mmorpg, viszont ők is érzik szerintem, hogy a wow szekere kifutófélben van. van még hátra belőle bőven, de ha vmi felváltja szerintük, akkor az legyen blizz játék.
  • grizzly21
    #66
    van ebben valami, de hidd el hogy aki tényleg komolyan wow-ozik extrém szinten, annak a wow minden. a világ amiben él, kirándul benne barátokat szerez, harcol és a többi. ezért sem játszottam vele sokat, kipróbáltam hogy milyen de szerencsére kocka volt a grafikája igy nem is tetszett.
  • grizzly21
    #65
    tévedsz!:)
  • grizzly21
    #64
    két mondaton belül ellentmondasz saját magadnak.
    95% hogy SC2 lesz egyébként bejelentve szombaton, nem nagy titok.
  • takysoft
    #63
    hát...
    azért a WoW nem rosz RPG.
    persze nem NWN, de amit az online keretek engednek, azt ki tudták hozni belőle.

    Ne feledd, az MMO előtag nagyon sokmindenben lekorlátoz ám egy játékot. Maga a világ nem változhat... így nehéz RPG-t csinálni.
  • Zsoltika 007
    #62
    Azért nem kéne egy gépjármű fenntartásával hasonlítgatni... Mert ugye a wow-al nem jutsz hamarabb orvoshoz a wow nem visz el munkába és a wow-al kirándulni se nagyon tudsz stb. Gyakorlatilag azért fizetsz hogy kockulj a gép előtt. Ez is egy szórakozás ez rendben is van. Mindenki azt csinál amit akar de ne állítsunk már szembe egy sz*ros játékot egy gépjármű használati értékével!
  • Dodo55
    #61
    1 évre 900 forint.
    Az SG a magyar internet fővárosa. Nem árt egy pár extra feature.
  • wantonly
    #60
    Ha megjelenik egy új játék vegyünk új gépet, vegyük meg a játékot és akkor még a havidíjat is fizessem + vegyem meg a kiegészítőket, mert anélkül semmit sem ér. Szánalom.

    Aki fizeti ezzel támogatja ezt az egészet, hogy ezentúl tényleg csak ilyet játkokat adjanak ki, hogy még jobbal lehúzzanak. Én soha nem fogok ilyet megvenni az biztos. Inkább nem játszok.
  • ranGer2
    #59
    Tényleg igy van amúgy folyamatosan reklámozzák magukat az ilyen farmerek hogy felhúzzák a karidat ennyiért meg annyiért, meg veszel 100 goldot x összegért. Egyik haver nem is vett kondibérletet most kérdeztük miért? hát az anyja nem adott de azért másnap ujságolta hogy vett 300 g-t és átrakatta erre meg arra a kariját.
  • light00
    #58
    Ezt most hogy hoztam össze? Sajnos tényleg iylen áron futnak karakterek a neten, és megy is a barter. És vannak, akik leszerzödnek, hogy karaktereket 1-2hét alatt felhuzzanak x szintre y összegért. Igy hoztam össze. Ha nem hiszed nézz utána.
  • ranGer2
    #57
    Próbáltuk neki megmagyarázni tegnap egész este, hogy hülyeség amit beszél, és hogy a titokra épitő marketing igen is járható út, de ő szerinte ez se igaz mert ő csak tegnap tudta meg és annak nem sok értelme van ,hogy titokban kiadnak egy játékot vagy akkor nagyon szar és azért nem reklámozzák. Hát igen a Blizzard tényleg az a cég aki szégyenkezik a kiadványai miatt
    Amúgy a szüleinek egy nagyon jól menő vállalkozása van tényleg jól csinálják, érveltem is neki hogy, azért akarnak anyudék még 1 boltot ugye mert az előző boltban már semmit nem vesznek... Dehát...
    Na mind1 én várom a szombati bejelentést, de már olyan verziót is hallottam hogy 2 játékot fejlesztenek egyszerre.
  • Tusy
    #56
    *drágaság
  • Tusy
    #55
    - ezt most hogy hoztad össze?

    - egy kocsi fenntartása helyett jelenleg van otthon internet meg még a wow is belefér. Most ne kelljen kiszámolnom ha havonta mennénk moziba (2+2 fő) az mennyivel kerülne többe mint csak a wow előfizetése, és a kettő azért nem egy élmény. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mostantól mindenki fizessen elő online játékra, de a drágaságág az valóban elég relatív

    --=< >=--

    - kicsi ON: SC2 jó lenne de mintha arról lett volna szó, hogy valami új lesz nem egy régi folytatása
    - nem MMO lesz szerintem meg tuti az lesz, ma egyszerűen nem éri meg 'stand alone' játékot készíteni PC-re
  • Nuki
    #54
    ha már pénz: szerinted mire jó hogy itt SG-n fizeted a VIP-séget?
  • BEAST #53
    a haverodnak uzenem hogy a most bejelntes elott allo jatek nem jovoheten fog megjelenni :D ... az hogy nincs reklamja pedig nem igaz, a Blizzardnak mindig is bejott ez a mondok is valamit meg nemis titkolozos dolog, most is tukon ulve remeg a sok blizzard fan hogy most mi lesz :DDD
  • ranGer2
    #52
    Haver szerint amit most kiadnak az egy nagy szar lesz mert semmi reklámja nincs, és addig nem éri meg kiadni amig veszik a BC-t , csak majd akkor mikor már egyáltalán nincs bevétel belőle mert ha most adnák ki akkor a BC ből megszünne a bevétel.

    Lényeg hogy van üzleti érzéke...
  • Aspyrin
    #51
    De bizony, "mai szemmel" nézve borzasztóan ocsmány, viszont immáron hatodik éve tudok elé leülni :)
  • light00
    #50
    Sajnos aki 50-60ezerért vesz 50-60as szintü wow karaktert és aki ezzel keresi kenyerét az igenis függö