398
Mitől rocker egy rocker?
  • rz
    #398
    persze öltözködést írtam... nem "d"-t :) amugy én queen-t hallgatok a többi az csak hairrock!nekem a heavy metal meg az ilyen zúzós szarok nem jönnek be kicsit dallamosabb rock kell de nem ez a szar amik ma mennek és rocknak hívják őket.... se a rap meg a techno meg a disco...pfff glam metal/hairrock forever
  • rz
    #397
    Attól rocker hogy warrantot hallgat :) Sztem csak a zene teszi a rockert meg persze az öldözködés de az egy másodlagos dolog mindig a zene! def leppard,poison,warrant,firehouse,kiss,whitesnake, még chuck berry is :)
  • robi3
    #396
    ez az a zászló?
  • robi3
    #395
  • robi3
    #394
    ez az a fehér kereszt?
  • robi3
    #393
  • robi3
    #392
    és amikor csak angol zászló semmi nélkül?
  • robi3
    #391
    értem tehát az egész egy skinhead szövetség meg az a póló is skinhead XD
  • Match
    #390
    Bulldog = kutya
    skinhead = kopasz
    fehér kereszt = keresztény

    És azért angol, mert az egyesület központja Londonban van.
  • robi3
    #389
    és iért nemzetközi ha angol zászló van ott
  • robi3
    #388
    az jó de a bulldog miért skinhead meg a fehér kereszt mit jelent?
  • Match
    #387
    A nemzetközi keresztény kopaszkutya egyesület logoja.
  • robi3
    #386
    meg egy kör és benne egy kereszt
  • robi3
    #385
    1 pólón van hogy van rajt angol zászló és elötte egy bulldog vagy egy angol terrier ez jelent valamit vagy csak eg póló?
  • Voltan
    #384
    Jaja :D
    A Giovannik túl elegánsak a death-metalhoz (bár az lenne a kézenfekvő). Szerintem hozzájuk inkább a Doom, Funeral Doom illik. A Death-metal az mehet a Nosfiknak. A Ravnosoknak meg marad a Bódi Guszti :DDD
  • feamatar
    #383
    progmetál meg Tremere :D; goivanni meg deathhez; tzcimisce az black; a lasombra goth;
  • minigirl
    #382
    Voltam, jó volt!
  • hfeeri
    #381
    szerintem valaki attól rocker hogy rock zenét hallgat :)
  • Voltan
    #380
    Akkor már inkább a Brujah, szerintem.
  • LES FORZA INTER
    #379
    hidd el nemcsak a gangrel, bár én azt szeretem, van más is ami jól áll...
  • brrrbrr
    #378
    éjjel nappal reszelést halgat, na az nem faja fajta rokker, pfj
  • bakvarnyu
    #377
    tegnap nem volt valaki a Diósgyőri Várban? valami gótmetal fesztivál volt.
  • Noodlee
    #376
    A Gangrel ál legjobban a rock zene kedvelőknek, én is azzal játszottam régen :P
  • minigirl
    #375
    Nem akarod törölni magad? Esetleg elfelejteni az sgt???
  • King of Roads
    #374
    te mi a ku#*@ anyádért jössz ide ha csak szitkozódni tudsz??
  • stream man
    #373
    sztem te valakinek az alregje vagy -.-
  • Match
    #372
    Beszél aki szinte tegnap regelt...
    Te kérdezed hogy mit keresek itt, amikor 2 napja regeltél én meg már vagy 5 éve itt fórumozok (a reg nélküli időszakról ne is beszéljünk).
    Ráadásul a paranoia viszonylag erős tüneteit is fel lehet fedezni az írásaidban.
    Reméljük 60 éves korodra az iq-d is eléri ezt a szintet, aztán írj ide egy helyzetjelentést.

    Egyébként praksinak igaza van....rocker kontra nem rocker flame topic, illetve most már kezd átalakulni rocker kontra hülyegyerek flame topicra.
  • darcken
    #371
    Látom alakulsz,mint pupos gyerek a prés alatt.
    Egy olyan topicnak valóban nincs értelme,ahol ugyanaz a személy beszélget önmagával.Hány néven vagy te ide bejelentkezve?Ha nem vagy rocker,az oldalad reklámozásán kívül,mi a f.szt keresel itt?Mindenütt zűrzavart keltesz.Undorítóan kötekedő és szemét módon adod elő magadat.
    Átkeresztelheted a topicodat arra,amit az előbb említettél,úgyhogy ezentúl irogathatsz saját magadnak!!!
  • praksi
    #370
    "A példaképetek,a KJózsi sokat ronthat az esélyeiteken az életben.
    Ha valaki ennyi idősen még mindíg nem tudja mit akar,és merre tart,hát régen rossz nektek."

    hatalmas szavak egy 13 éves kisgyerektől; gondolom a sok, kemény munkával és nélkülözésekkel teli éveid alapján vagy ennyire bölcs.


    amúgy az egész topicnak semmi értelme nincs; több haszna lenne a "Mitől hülye egy hülye?" fórumnak. a topicnyitónak azt üzenem, h legyen önmaga, ne másoknak akarjon megfelelni.


    aki meg kötekszik, az előbb gondolkodjon, vagy inkább igyon egy sört, addig se beszél hülyeségeket. :-P
  • minigirl
    #369
    Ejj, de kemények vagyunk manapság, ahelyett, hogy inkább magatokkal foglalkoznátok. Most komolyan, jó szidni egymást?
  • Match
    #368
    Csak neked lehet véleményed?Mindenki pusztuljon az utadból!Te inkább emlékeztetsz egy bizonyos népcsoportra,akik ellentmondást nemtűrően vernek agyon embereket.


    Ember, nézz már magadba!

    Aki ilyeneket ír,hogy "fejbelőném,kitekerném a nyakát",stb,az ne nevezze rockernek magát!!!!


    Ok, nem is neveztem, nekiállhatsz keresni a hozzászólásomat ahol annak neveztem magam, hajrá.
  • feamatar
    #367
    LOL... ez szánalmas flame
  • darcken
    #366
    Itt kizárólag te érzed magad kurvára okosnak.
    Még szerencse,hogy a rockerek nagytöbbsége normális!
    Az ilyenektől,mint te hányingerem van.
    Te ettől érzed magad rockernek,hogy vered a nyálad fölöslegesen.
    Csak neked lehet véleményed?Mindenki pusztuljon az utadból!Te inkább emlékeztetsz egy bizonyos népcsoportra,akik ellentmondást nemtűrően vernek agyon embereket.Aki ilyeneket ír,hogy "fejbelőném,kitekerném a nyakát",stb,az ne nevezze rockernek magát!!!!

  • Match
    #365
    ettől rocker a rocker :D
  • Voltan
    #364
    Itt mindenki olyan kurva okos...
  • minigirl
    #363
    Ejj, de szépen megfogalmaztad. :)
    Én nem adok a srácnak 12 évet, szerintem csak 10, de ezt majd ő elmondja, ha akarja. :)
  • Match
    #362
    +1 idióta aki rámakad az utóbbi napokban :/
    Ki példaképezett? Senki nem írt ilyet...
    Nem tudom te hány éves vagy (12-re saccolok, javíts ki ha tévedek), de miből gondolod hogy én valamit nem tudok a saját életemmel kapcsolatban?
    Rudánt meg az fikázza akinek jól esik...mindenkinek isten adta joga hoyg ha neki nem tetszik valami, akkor kinyílváníthassa a véleményét.

    Kettőnk közül azt hiszem nagyobb részt veszek ki én a rockzenéből mint te..bár nem hiszem hogy a topic arról szólna, hogy ki a faszább gyerek (tehát nem ilyenekkel kéne beírogatni, mint amivel tetted).

    Egy kis fordítás:
    A példaképed, RJoe sokat ronthat az esélyeiden az életben.
    Ha valaki ennyi idősen még mindig úgy látja a világot, hogy csak az a jó, ami neki tetszik, és ha valakinek az nem tetszik, az egy értéktelen semmilyen ember, hát akkor régen rossz neked.
    Viselkedj _gondolkodó_emberhez_ méltóan! Ne okozz csalódást azoknak, akik eddig nem néztek hülyének.
  • minigirl
    #361
    Most tényleg azt hiszed, hogy ilyen dumával kemény vagy? Rudánt leszarom, sőt, ha figyeltél volna, Kalapácsot is szidtam rendesen a tavalyi koncert miatt. Nem példaképekben gondolkozom, hanem abban, hogy ÉN mit akarok, és annak nem sok köze van a rockhoz, bármennyire is szeretem, és csak azt hallgatom.
    Nem nyalom seni seggét, inkább szétrúgom mindenkiét... Ez egy élettapasztalat, és nem hallgatok senkire. Ha ÉN élni akarok, akkor a magam útját járom, és nem foglalkozom senkivel. Pláne nem az olyan keménygyerekekkel, mint te.
  • darcken
    #360
    Mi a pálya rockerek??
    Match!minigirl! Biztos,hogy minden rendben otthon??
    A példaképetek,a KJózsi sokat ronthat az esélyeiteken az életben.
    Ha valaki ennyi idősen még mindíg nem tudja mit akar,és merre tart,hát régen rossz nektek.
    A Rudánt bármilyen ocsmány szavakkal is illetitek,neki nem kell segítség,sőt ő segít be mánsak!!!Nem a Rudán hagyott ott már már kétszer szarban zenekart!!!
    Rudán kitartó, a zenészkollégái megbecsülik,és jó motorja mindenütt a zenekarjainak.
    Jusson eszetekbe!Valahányszor a Rudán Joe-t próbáljátok ok nélkül befeketíteni,annyi népszerűségvesztést okoztok annak az embernek akinek a seggét nyaljátok úton útfélen!
    Viselkedjetek,gondolkodjatok rockerekhez méltóan!Ne hozzatok szégyent a rockernemzedékre!Vagy húzzatok a genyóba az undorító lejárató kampányotokkal!!!!!!!!
  • Voltan
    #359
    Látom, te is Gangrel párti vagy. Helyes!