6
Fujitsu Siemens laptop hiba, lefagy de elötte becsikoz a képernyő
  • gz8
    #6
    Vidd el szervizbe. A kijelző csíkozását kontakthiba okozza, ami szétszerelés után forrasztással vagy tisztítással elhárítható.

    Én anno nyomtatókat javítottam, a mellettem dolgozó kolléga PC-ket, de hadd ne mondjam, milyen utálattal nyúltunk az olyan készülékekhez, amik cigifüstösek voltak. Felhasználói igénytelenség rulez.

    A kérdés amúgy elfért volna itt is.
  • KenChi
    #5
    oks, thx
  • caseih9400
    #4
    nem tom nincs laptomom...valaki más biztos tud segíteni
  • KenChi
    #3
    tudom, már megbántam, anno 250Eft vettem kb 1 éve, de épp arra nem jó amire kellett (workstation)

    ötlet portalanitásra?
    én még soha nem portalanitottam és hát öszinte leszek eléggé poros,
    főleg még az is hogy felette eszek meg cigizek a sok munkam miatt :((
  • caseih9400
    #2
    már nem azért de a Fujitsu Siemens laptopok nem érnek sokat......
    normál számítógépbe se semmibe a FS nagy shit!
    sztem műszaki de portalanítani kell a laptopokat 3 havonta úgyhogy lehet az is a baja......
  • KenChi
    #1
    Sziasztok.

    Én kb 1 éve vettem egy FS laptopot Amilo sériát! (AMD Turion64-es).
    A problémám a következő. Mostanában és egyre sürübben az a probléma jelentkezik nála hogy becsikoz a képernyő és lefagy, csak a kikapcs gomb hosszan nyomvatartásával tudom kikapcsolni. Ez a csikozás úgy értendő mikor pl régen tapasztaltam olyat a régi monitorokon hogy nag felbontás volt amit nem birt a monitor és igy becsikozott. Na itt is igy kezdődik ami tart kb 1-2 mp ig majd ez a "mozgás" megmerevedik és kész. Semmi reakció nincs. Előszőr azt hittem hogy akkor történik ez mikor a laptop monitorját mozgatom fel/le és arra gyanakodtam hogy valami gübanc van az érintkezéssel, de késöbb már akkor is ha gépelek vagy ha csak egyszerűen boot-ól a winxp. Nemtudom mi lehetet a baja. És egyre gyakrabban csinálja ezt. A gép portanalitva nem volt soha. Kérdés esetleg még az hogy esetleg ez okozhatja e a hibát vagy valami űszaki gond lehet.

    Megköszönném ha valaki tudna nekem segiteni ez ügyeben