1945
Futás
  • Mirk
    #23
    Azért is jó egyébként mert viszonylag hamar fejlődik az ember, hamar el lehet érni hogy a kezdeti pár száz méter után:D több kilóméter is menjen:)
  • FLeK0
    #22
    ha már bírsz úgy 5-10 km-t futni egyhuzamban akkor kis utazással megéri egy parkban vagy inkább erdőben csinálni, nem unalmas utcákon meg sportpályákon.
  • Z
    #21
    Na jó, jövőre...addigra csak fel tudja edzeni magát 6 ember...azért a Lúzer FC-s srácok is megtanultak nagyjából nem a labda mellé rúgni! :)
  • Z
    #20
    Sok fajta testedzést próbáltál már?
  • Thanatos
    #19
    és sok szempontbol az egyik elghatékonyabb :P
  • Mirk
    #18
    Hét km?? Egyi sg-s gépelőttülőnek sok lesz az szerintem:))
  • Z
    #17


    K&H Maraton váltóra kéne egy SG-s csapat! 6 fő, fejenként 7km.

    Amúgy én a Margit-szigetre, meg HHH-ra járok. Most nem, mert sérült vagyok. De amint OK lesz a lábam, megyek vissza edzeni. :)
  • Thanatos
    #16
    detto csak én éjjel 1-2 körül teszem ezt :P
  • B0B0
    #15
    A legunalmasabb testedzém, ami létezik...
  • Mirk
    #14
    Higyjétek el ha a helyszínen múlik akkor sosem lesz alkalmas futni:))
    Inkább csak elhatározás kérdése - rám ösztönzőleg hatott ha ráálltam a mérlegre:D
  • Rise Against
    #13
    nem bírok 3km-nél többet futni, bedugul a fülem xD
  • dotkom
    #12
    Hat en mar eleg reg futottam. Eloszor eltortem a bokam, most meg raastem a gerincemre biciklis zugas utan..
  • wantonly
    #11
    Ahol én lakok még bicikli út sincs. :(
  • wantonly
    #10
    Az a bajom nekemis, hogy sose tudom hova menjek.

    Egy sportpálya jó lenne, ha lenne a közelben, de nincs. Vannak kisebb focipályák, egy darabig jártam egyhez, de onnan is elszoktam. Amikor utoljára ottvoltam, szépen csendben futok erre odajön egy (ex?)pár és egymást elkezdik oltani, nemtudtak volna arrébb menni. :P El is mentem onnan inkább. A járdán meg nem szeretek futni. :)
  • Dave John
    #9
    Anno szinte naponta futottam pár km-t. Csak egy walkman és egy kis idő kell hozzá,egésszen ki tudja az embert kapcsolni^^ Bickli utakon lehet a legjobban futkározni estefelé.
  • motyodlee
    #8
    Én a téli esték folyamán a Duna parton futaottam le-fel. A levegő és a forgalom is jó volt.
    Most meg nem nagyon gondolok arra hogy futni kéne :P
  • blackgamer
    #7
    SG maraton! :)
  • Mirk
    #6
    Hát nálunk nincs se sportpálya se kiserdő, én általában kimegyek este 9kor és körülfutok egykét háztömböt, ilyenkor már alig van forgalom szinte. Persze függ attól hogy mekkora városban lakik az ember.
  • CattiBrie
    #5
    Nekem is kéne valamit, nem feltétlen futni, de valamit csinálni.
    Látom többen vagyunk így ezzel.. Menjünk együtt futni. :))
  • blackgamer
    #4
    régen futottam rendszeresen, manapság csak punnyadok
  • CattiBrie
    #3
    Nem messze onnan, ahol lakom van egy sportpálya. Régen többször eljártunk oda pár kört futni.
    Barátnőm mesélte, hogy múltkor voltak és kizavarták őket onnan, mert hogy most már magán tulajdon... -.-
    Ezen kívül van még kiserdő szatírokkal és főút autókkal. Az autók miatt sétálni sem szeretek az úton, nemhogy futni. :(
  • wantonly
    #2
    Nekem is el kéne kezdenem újra. Kezdek ellustulni. :S
  • Mirk
    #1
    Üdvözlök mindenkit!
    Meglepődve láttam, hogy nincs még ilyen topik a sportfóumban, pedig a futás az egyik legalapvetőbb mozgásforma! Nem kell hozzá se felszerelés, se pénz, se tehetség, csak idő, és megfelelően hosszú út:)
    Egyszóval a futás az egyik legelérhetőbb és legalapvetőbb formája a sportnak. Gondolok itt akár hosszú akár rövidtávfutásra.
    Természetesen jótékony hatásairól se feledkezzünk el, aerob edzésforma lévén rengeteg zsírt égetünk futás közben és a szívet is erősíti!

    Én nem rég kezdtem újra futni, ma is megvolt a napi 2km-em.
    Várok mindenkit aki szeret futni vagy foglalkozik valamilyen szinten a témával:)