11
  • USB ACTIVE
    #11
    Hellotok!Tegnap iszonyú szél volt , elérte a 110 km/h-t is. Amugy én Esztergom közelében lakom. A padlásnál ahol a padlásajtó van , azo fölött eldölt beljebb (nem kiljebn) és fenyegeti a szüleim szobáját/plafonát.
  • Tripax
    #10
    A sündörgőjét.
  • Tetsuo
    #9
    Mert megérdemlik! ehehe
  • Sanyix
    #8
    Az usa a legnagyobb károkozó pedig. Bár Kína és india is ott van a toppon, kicsivel lemaradva. De nembaj, az usában már most is szopnak rendesen (hurrikán, tornádó, hóvihar).
  • NeverI
    #7
    A baj az, hogy nem az USA a legnagyobb károkozó, hanem kina és india meg úgy általában a harmadik világ...
    már látom magam elött ahogy usa letámadja ezeket az országokat a föld meg mentése nevében:)
  • prybaby
    #6
    Az jo lenne ha a klimavaltozas nagyobb karokat okozna az USA-nak mint a karosanyag kibocsatas csokkentesenek koltsege, akkor vegre talan ott is tortenne valami valtozas.
  • avman
    #5
    szavazzál, csak a szavazat nem más, mint egy elvi álllásfoglalás- kb. annyit ér és arra lehet használni, amire a darab papírt azzal az ominózus ikszeddel.
  • bvalek2
    #4
    Kezd magaddal az eltűnést. Én inkább a bolygóval való normális együttélésre szavazok.
  • Enlight
    #3
    Lehet, hogy szerintetek ez vicces, de nekem a cikk kapcsán inkább csak az jut eszembe, hogy az ember a legnagyobb kártevő (állat) a Földön, és el kéne tűnnie maradéktalanul ahhoz, hogy itt normális élet legyen :S
  • lee56
    #2
    Se meleg? Várjál csak pár hónapot :)
    Sőt tengerünk is van :)
  • 1488
    #1
    Magyarországon se tenger nincs, se meleg...
    Globális felmelegedést!
    Lesz tenger is, lesz meleg is