21
  • GErYkE83
    #21
    Majd, ha Lucas papa már nem lesz(nem kivánom neki persze), akkor majd lesznek uj star wars filmek nem kell aggódni:)
  • blitzy
    #20
    Nem értettek félre valamit George szövegéből? Vagy ő kavarja meg így a rajongókat? Mert eddig 2 sorozatról volt "csak" szó. Egy élőszereplős (3. és 4. epizód között játszódna), meg egy 3D-s animációs (ez utóbbi készítése már el is kezdődött, a klón háborúk idejéből, csakúgy, mint a Clone Wars, csak épp más stílusban, más történetekkel). Az élőszereplős eleve 100, egyenként egy órás epizódokból fog állni. A múltkor láttam képet az animációsról... Yoda a 3D és az anime keverékéből: nagyon állat!
    Ezek miatt nekem az a véleményem, hogy valami félreértelmezés van... vagy csak Lucas kavar.
  • Cavaldi
    #19
    Ilyen a világ már Lucas is fikázik mi köze a Pókemberhez
  • RaveAir
    #18
    Lehet, hogy a gunganokról lesz valami jó kis film. Jar Jar Binksről, és családjáról... :D
  • Lordboxi
    #17
    az újjakból az első tetszett csak?????? Sztem magasan a legrosszabb star wars rész.
  • tom..
    #16
    kitalált világ létezik :)
  • tom..
    #15
    Ott az igazság! sok féle jó kitalált létezik, megfelelő történettel jó filmet/sorozatot lehet csinálni belőlük :)
  • Prof William
    #14
    Kotor filmet akarok!
  • Picizöldfül
    #13
    Végre vmi jó hír is van az SG-n:))))
  • Rykov
    #12
    Igen, az újakból nekem is csak az első tetszett úgy isten igazán.
    Viszont örülök a sorozatnak, telesen más szemszögből fogja bemutatni az univerzumot. És ez jó. Vérfrisítés.
  • Vittorio Boots
    #11
    Sajnos nem olvastam SW könyveket, de anno játszottam a KOTOR játékokkal. Nekem azoknak a világa, története is nagyon megfogott. A SW univerzum pedig (a kiadott könyvekből és játékokból adódóan) bővelkedik nagyon is jó sztorikkal. Szóval bizakodva várom, bár a TV-s megoldás kevésbé tetszik, de nosza rajta.
    Megjegyzem, hasonló véleményen vagyok még az Aliens, Terminátor és Predator filmekkel. Azokat is kár lenne veszni hagyni, akár még TV sorozatok formájában is szívesen néznék még belőlük, hisz jó ötletet tutira találnának hozzájuk.
  • kisb92
    #10
    Ja, majd megláttjuk, és utána véleményt mondunk. Én várom, aztán majd persze lehet pofára esés...
  • LegionarR
    #9
    Adja az ég hogy ne arról csináljon...
  • ddt500
    #8
    Régebben volt róla szó, hogy Yoda mester fiatalkoráról csinál egy filmet vagy rosszul emlékszem?
  • Wittgen
    #7
    Csak mer SW univerzum, máris rókabőr???
    Akkor az összes film, ami a mi időnkben és világunkban játszódik, rókabőr...gondolkozz már, ez teljesen új sztori lesz másik karakterekkel, csak a kitalált világ lesz azonos.
    Vagy szerinted az összes MAGUS, Forgotten Realms és Káosz Világa könyv az ezen világon játszódó első könyv rókabőrei??? Netán az összes szamurájfilm rókabőr, csakmert a szamurájok korában játszódik???

    Nem értem az embereket néha....
  • Torrent911
    #6
    3d miatt megnézem a többi nagy rakás kaki neki ahhoz neki nincs annyi köze mert a cg cégek fullosan küldik szinte mindig vissza az anyagot már csak be kell ilesztenüik és kész
  • InfectedMann
    #5
    Hmm.
    Én kiváncsi leszek erre a 2 új részre. Meg, hogy egyáltalán mikor jönnek majd :)
  • Iwant2Belive
    #4
    Újra elolvasva, Lucas van rossz véleménnyel a Pókember-filmről nem Connery, sry:)
  • Iwant2Belive
    #3
    Én örülök! Ez a két rész véletlen nem az eljövendő SW sorozat két epizódja lesz?

    Az utolsó bekezdést nem értem. Az, hogy Connery rossz véleménnyel van a Pókember 3-ról miért rossz hír az Indy rajongóknak? Amúgy Harrison Ford lassan saját maga apját játszhatná az új részben, 65 évesen már nem egy nikkelbolha.
  • GVG
    #2
    előzőnél szeret(t)em lenne a helyes
  • GVG
    #1
    rókabőr...

    pedig szerettem az első trilógiát, meg az új-ból az első részt;)