28
  • opeca
    #28
    Azt nem vágom, hogyan sikerült azt elérni - most, miután kipórbáltam a Halo2-őt -, hgy a második résznek a hangulata is és a grafikája is jóval sz@rabb?

    Nem értem, én még ilyet nem tapasztaltam...
  • Indigo
    #27
    Jó, hagyjuk... Nincs kedvem elmagyarázni...
  • PhantomAss
    #26
    nem értettem hogy a képek alapján miből gondoltad hogy fos lesz?
    gondoltam a grafikára érted-
    bocs de te írtad: "A képek általában valamit ábrázolnak...
    szal a képekből nem látszik a grafika?
    (hát? a hangokból?)
    na de tényleg ne csesztessük egymást ok?
    neked nem teccik én meg nagyon várom...ennyi
    mindenkinek más az ízlése
  • Indigo
    #25
    Fárasztó vagy...
  • PhantomAss
    #24
    nyilván a grafikát..
  • Indigo
    #23
    "a képek nem a grafikáról szólnak?"

    A képek általában valamit ábrázolnak... De most hogy így mondod, a grafikája is elég gyengus lesz ennek a halokettőnek.
  • PhantomAss
    #22
    amúgy bocs nem téged akartalak csesztetni :)
    csak nem szeretem ha pár kép alapján leszól vki egy játékot előre
    a halo 1 az egyik legjobb játék sztem..
  • PhantomAss
    #21
    "a képek alapján a második még nagyobb fos lesz"
    a képek nem a grafikáról szólnak?
  • Indigo
    #20
    naaaaa!
    Egy büdös szót nem ejtettem a grafikáról, miből gondolod, hogy én vagyok te, és a grafikára recskázok?
  • PhantomAss
    #19
    naaaaa!!!
    az hogy te vérpistike vagy és csak a grafikát nézed a te bajod, nyugodtan hagyd ki a jó játékokat és várd szépen a crysist-az való nektek
    én meg szépen végigtolom addig mégegyszer a világ legjobb játékait:
    a Halo-t, a Mafiát, a NOLF-t, a Deus ex-et, stb...
    hogy ezeknek szar a grafikájuk? a HANGULAT.....
  • Morden23
    #18
    Nálam Vista van, rajta a DX10, gépben X800GTO, és semmi gond nincsen a DX9-es (vagy éppen régebbi) játékok sebességével.

    Minden pont annyira megy, mint amennyire az XP-vel ment (jó, természetesen nem benchmarkokkal szoktam játszani, de ha nem veszek észre különbséget, az nálam egyenértékű azzal, hogy nincs különbség... és azért nem csak a Deus Ex-et futtatom:)).
  • psishock
    #17
    "Hogy mennyire kompatibilis visszafele a directx"
    Hát semennyire :), hála az MS-nek természetesen, innentől nincs visszafelé kompatibilitás. DE, a dx9-est és az alsóbb tagokat emulációval tudja kezelni, így vígan elfutnak a nem dx10-es cuccok akkor is ha már a legfrissebb verzió csücsül a gépünkben. Gondolom a sebesség kérdése miatt igen gyorsab el fognak terjedni a DX10-es játékok, viszont akinek egy normálisabb dx10-es karija csücsül a gépében, annak (elméletileg) akkora ereje van, vígan max beállítások mellett is el kellene, hogy futtassa a mostani DX9-esekek (akár emulálva is).
  • Morden23
    #16
    Nemhogy fog, most is teszi. Sőt, nem csak DX9-eseket, de 8-asokat, 7-eseket stb.

  • Skeez
    #15
    Muhahahaa!
    CSak vicceltem - a Vista perszehogy fog dx9-es progikat futtatni.
    Hogy mennyire kompatibilis visszafele a directx, még nem nézetm utána, de teljesen új sw-ről van szó, nem a korábbi javítgatott változatáról. Legalábbis ez a hivatalos verse.
    Tehát bármi lehetséges.
  • Morden23
    #14
    Mióta futtat a Vista "csak DX10-es progit"?
  • Juszufka
    #13
    Már dx9-es? Xboxon pedig még csak 8-as volt.
  • Indigo
    #12
    A játék első része egy nagy fos volt, a képek alapján a második még nagyobb fos lesz... Mit esznek ezen az emberek?
  • Seth
    #11
    És a dx10 nem kompatibilis visszafelé dx9-el?
  • Skeez
    #10
    Hát persze, hogy!
    Hiszen ez dx9-es game! A Vista meg biztosan kidobja installkor, hogy ő biza csak dx10-es progit hajlandó futtatni. Ezt kell most megoldaniuk a mérnökelvtársaknak.
  • djukel
    #9
    Ezek a képek nagyon ratyik.
  • gyuri12
    #8
    meglesz:)
  • neoG
    #7
    nem lényeg nem lényeg.én ezt aláírom, de azért az emberek ingerküszöbe kúszik lassan felfele, és ez azért alatta van a képek alapján...
    amúgy lehet, hogy joebacsinak van igaza, és mondjuk a jellemábrázolásra megy rá, vagy tedd jobbá a világot vagy ilyesmi
  • joebacsi
    #6
    gondolom inkább az intellektuális mondanivalójával fog hódítani :D
  • gyuri12
    #5
    ez halo,nem crysis! itt nem a grafika a lényeg...
  • neoG
    #4
    szerintem inkább szorgosan cserélgetik a textúrákat nagyobb felbontásúakra, mert ezek...
  • Seth
    #3
    ez annyira száni szöveg, szerintem maguk sem hiszik el.Nem értek hozzá mondjuk, de a regisztri adatokat ilyen nehéz lehet beírni,kiszedni installkor-uninstallkor ? Tökéletesíteni kell az install progrmot....jajj anyám
  • kuci06
    #2
    "programozók jelenleg az installáló program tökéletesítésén dolgoznak"

    lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mit kell egy installáló programon tökéletesíteni??
  • gyuri12
    #1
    miért vista miért????? hülye pénz...