28
Waterworld-Vizivilág
  • Voltan
    #28
    Lol, ebben van valami :D
  • B0B0
    #27
    Egy így van
  • B0B0
    #26
    Aha, és ha valami régi, akkor arról nem is kéne topicot nyitni ugye? Értelmes gondolkodásmód!
  • Mr Csé
    #25
    amcsik nemszeretik azt a jövöképet amiben nem ők a górék
  • Daza500
    #24
    Én is. Kár hogy nem lett belőle semmi...
  • Pucher
    #23
    Az egész filmnek olyan Mad Max hangulata van és ez nagyon tetszik. Valószínű hogy a 2. rész is be volt tervezve de az alacsony bevétel miatt nem csinálták meg, pedig én megnéztem volna.
  • Pucher
    #22
    Igazad van, az ilyenektöl hogy Fantastic Four a falra tudnék mászni....
  • Voltan
    #21
    Azért a Sin City és a 300 is ott van. A Marvel-adaptációk tényleg nagyon szarok. :(
  • Voltan
    #20
    Igazi kultfilm, én is nagyon szeretem. Egyébként asszem csak ahhoz képest bukott nagyot, hogy mennyibe került. Az mozi átlagot nézve tűrhető bevételt hozott, de sokkal több kellett volna, hogy nullszaldós legyen.
  • Pucher
    #19
    Én úgy vagyok vele hogy inkább nézem ezt mint a szar adaptációkat, mondjuk A Holló 1 nagyon nagy képregény adaptáció(és ez az egyetlen ami teccik) de a többi mind szánalom.
  • Daza500
    #18
    Rászolgáltál a nickedre...lol,k.
  • Pucher
    #17
    Én is így vagyok vele nem érdekel hogy bukott, attól még jó film.
    Úgy gondoltam hogy ez a film megérdemelne egy topickot ezért nyitottam meg.
  • Frosty01
    #16
    egyik kedvenc filmem, és leszarom ha "állítólag" megbukik.... rengetegszer megnéztem már, és szerintem marhajó!
  • ryhdeksan
    #15
    :D:DD:DD:

    egyébként nagyon jó film

    amúgy ha csak víz lenne pár ezer év és kinőne az úszóhártyád :D
  • norbre
    #14
    "úszóhártyát és kopoltyút növeszt egy tengerész"
    lol
  • reménytelen
    #13
    "Leginkább a sztorija fogott meg, már csak azért is, mert ez valóban megtörténhet."

    Mi? A sarki jégtakarók megolvadása vagy az, hogy úszóhártyát és kopoltyút növeszt egy tengerész?
  • Daza500
    #12
    Ahhoz képest, hogy bukás volt, én mindig is szerettem megnézni.
    Leginkább a sztorija fogott meg, már csak azért is, mert ez valóban megtörténhet.

    Amúgy '95-ös film.
  • DoctorJohnson
    #11
    és erről a régi, különösebben semmi extra filmről ma kellett topikot nyitni?
    okosss
  • Benc16
    #10
  • norbre
    #9
    hát nem mai film már.. hogyhogy most jutott eszedbe?
  • Doomista
    #8
    Nekem teccet a film,de 2x is bukott...
  • Sephi
    #7
    Szerintem se volt annyira rossz.
  • Pucher
    #6
    Nekem speciel nagyon bejött a film. Kevin Costner egyik legjobbja.
  • Szeszmester
    #5
    96 (vagy 94?) legnagyobb költségvetésű filmje volt, hatalmas anyagi bukás, szerintem nem véletlenül.
  • haxoror
    #4
    eléggé szar film volt...
  • sirdond
    #3
    jó film. én szeretem,bár tényleg nagyon sokat bukott :(
  • REALista
    #2
    Rohadt nagyot bukott a film ha jól emlékszem pedig nem olyan rossz...
  • Pucher
    #1
    Rövid ismertető:

    A sarki jégtakarók megolvadása után az egész Földgolyó egyetlen hatalmas tengerré válik. A Szárazföld talán már csak a mesében létezik. Minden túlélő azt keresi, de senki sem tudja, merre lehet. Az oázisnak számító apró korallzátonyok lakói és a reménytelenül hánykolódó bárkák sors űzte hajósai egymással hadakoznak. A végtelen vizeken különös hajó ringatózik. Szemmel láthatóan egy hajdanvolt magasabb rendű civilizáció roncsaiból épült. Árboca körül önmagába visszafordított propeller forog, a háromtagú hajótörzs elemei között erős háló feszül. A fedélzeten egy tízéves kislány, egy kívánatos nő és a Tengerész, akinek lábujjai között úszóhártya, füle mögött pedig kopoltyú nőtt. Menekülnek. Repülőkkel, gépfegyverekkel és jet-skivel felfegyverzett kalózok rájuk vadásznak. A kislány kell nekik, aki különös tetoválást visel a hátán. Egyesek szerint a furcsa jeltérkép, mely a Szárazföldre vezet.