140
Amire egy bajnoknak szüksége van:)
  • Boconadi
    #60
    Akkor elmondom neked, hogy EZT a gsx-r -t gyorsulta le. Nem volt haldokló, igen is jól ment a 400-as sor4 -hez képest. És nem 10 méteren hanem mint írtam 120 méteren! A hangsúj pedig ott van, hogy EGY CBR-t, ami 125 CC egy henger, négy ütem. De látom neked erről fogalmad sincs, és szart sem értessz ahhoz hogy mit is tud az a motor. Mentem már vele, elég is volt köszönöm szépen.

    Az 1. hsz-ban is fel van tüntetve:
    Teljesítmény: 9,7 kW (13 LE) @ 10000 1/min (váó, ez az kéremszépen.)

    A te álltalad megnevezett vűzcsótányom 28 LE 4 powerszelepes, 28-cas karbival, sport kipufógóval. Csupán a városban 9-en szeretnék megvásárolni! (kíváncsi lennék hányan akarnak ugyan ilyen arányok között cbr 125-öt venni...)

    Akinek a 125-ös Honda CBR tetszik, vegye meg, menjen vele, szarok rá, én a véleményemet és saját tapasztalatomat írtam le róla!
  • pszihopata
    #59
    400-as gsxr-t jah!Meddig?10 méteren?Estleg egy haldoklót!Kit nézel hülyének?Én egy Rg-ről nem fosoznék le egy cbr-t,még ha a bűzcsótányod esetleg jobban is megy.
  • Boconadi
    #58
    váó, azta mekkora sebesség. Akkor elmondom neked hogy az RG 125 -öm 168-at megy! 2T, 1 henger, mellesleg kettesben gázzal emeli az elejét...
    A 400-as suzuki gsx-r t legyorsulta a kicsike 120 méteren!

    Az egy dolog hogy szép a hangja, de nem mész vele semmire!

    125-399 cc-ig nem érdemes 4T -t venni!
  • ColdFire
    #57
    messze van :DDD
  • TCelica
    #56
    vegyél festéket és fujd le, egyszerű és olcsó is ...
    csak ne neoluxot vegyél, az kaki :))

    dokihoz meg miért nem mész?
  • ColdFire
    #55
    nem mentem dokihoz, és már nem is megyek, bár még mindig fáj :D
    a drágaságom holnapra kész lesz, bár még vár rá egy festés, amin erősen gondolkozok, mivel igen drága, és előfordulhat következő esés is
  • TCelica
    #54
    nagyon nagy baja lett?

    és mi van az ujjaddal? begipszelték?
    vagy még mindig nem mentél dokihoz?
  • ColdFire
    #53
    régebben még gyártottak 125öst, mostmár nincs
  • csoola
    #52
    abbol nincs 125-ös?:D mert az 2T, kicsiben az az igazi!:D
  • ColdFire
    #51
    most szegény tzr-em sajnálom, borult egyet velem együtt :(
    most műtőben van a drága, keddre kész lesz
  • csoola
    #50
    deezektöl függetlenül még annyit mondok, h uj motorokban a Honda olcso nagyon, és azért mégis csak Honda... szóval ha te ilyet akarsz, akkkor előtte probáld ki, nehogy vegyél vmit amire 2 nap után ráunsz:P
  • csoola
    #49
    hát nemtom, nekem nem jönnek be 1. az uj 125-ösök, 2. a 4T 125-ösök:P én is lassan szeretnék uj gépet venni, de semmiképp ilyen 13 lovas nudlit:P a mostani 80-as DT-m erösebb (és még könnyebb is):P szerintem ha mindenképpen sportmotort szeretnél és kurva sok pénzed van akkor egy uj RS125-öst néznék, vagy egy kicsit használtat, azok már vannak 500-600k-ért és az amellett h jol néz ki el is zümmög valamit... de a haver most adta el a futurát, 92-es volt de ment 160-at 2 ember alatt...
  • ColdFire
    #48
    rá se rántok
  • Seaweed
    #47
    apad lehetnek..de ra se rants...
  • ColdFire
    #46
    cagiva mito vagy ez?:)
    inkább nagyobb távokra mennék a géppel
  • ColdFire
    #45
    háhá, nagyon vicces gyerek vagy, a rák se kérte hogy te ide írj
  • Tibor
    #44

  • Tibor
    #43
    ez a belpiacos 150es cbr, amúgy a 2007es verzió is ennyibe kerül csak jobban néz ki, meg injektoros lett és más színekben is lehet venni
  • Seaweed
    #42
    van mar mit?! szorosodik?! vagy meg mindig egy kis kopasz gilisztat keresgelsz?!
  • ColdFire
    #41
    kabbe -.-
  • Seaweed
    #40
    Nem ez csak egy bringa...de lejohetsz vele a hegyrol..es nagyvaloszinuseggel mind te es mind a bringa egyben marad.
    Egy repulo akar 70 millioban is kerulhet ..es ez meg csak egy kis "nyoszoge"...a komolyabbak akar 2-3 milliradba is vannak...szal nem ez nem repul..ez gurul
  • báttyó02
    #39
    ez gondolom enniert tud repülni is
  • Seaweed
    #38
    jaja bocs..telleg nem az...ez az apuci megveszi a 700K-s mocit a draga kisfianak topig!

    boocsanaaat!
  • ColdFire
    #37
    dejó hogy nem bicikli topik -.-
  • Seaweed
    #36
    ugye?!
  • Seaweed
    #35
    kb
  • Seaweed
    #34
    "Ezen hol jön ki a füst?"

    Sehol! hala az egnek!

    "És majd te berregsz hozzá?"

    Azt csak a hulyegyerekek szoktak....te szoktad?!
  • ColdFire
    #33
    kemping picikli? -.-
  • bardocz
    #32
    ilyen ktm kell nekem isolyan szép a mindene :D
  • Vlala #31
    Nem, az összecsuklott magától is. :)
  • Bucser
    #30
    Már a régi kempinget is össze lehetett csukni:D
    miért találják fel ezek a hülye tajvaniak a spanyol viaszt újra és újra ami ex szovjet államokban már ki is ment a divatból:D
  • zeli
    #29
    Simson forever:D
  • Bucser
    #28
    Ezen hol jön ki a füst?

    És majd te berregsz hozzá?

    mellesleg Marcell 300K-t adni egy segédmotorért?? mi a fasznak???

    Kb mint egyik haverom vett 300K-ért egy robogó meg tuningolta még 450-ért és mostbüszke rá, hogy vinnyog mint egy porszívó és lenyomja a segédmotorosokat.. hát no comment.. ha valaki mocizni akar akkor tegyen le A kategóriát és vegyen rendes motort ne ilyen szélkereplőket:D
  • Seaweed
    #27
    ...ez egy innovativ osszecsukhato bringa..de a taiwani gyarto vazat lattam mar vagy 5 fele nev alatt...(Legtobbszor Hummer-kent kereskedesekben H3-hoz ajanljak...)Egyebkent azon tul hogy osszecsukhato nem sok erdekes dolog van benne...nem kene...egy komolyabb vaz tobbet er/kerul mint ez.

  • passatgt
    #26


    2000$
  • Seaweed
    #25
    höhö apuci megveszi mi?!

    ...es igen! inkabb 600K-ert egy tuti bringa mint ez! (Foes jo..de nekem inkabb pl egy KTM Caliber 45 kene(800K) ha ki tudnam hasznalni(DH,FR) es nem az alfoldon laknek...igy hat pl egy Kona The King kene! (ok ez mar 3400€..azaz cirka 850K :P)...de sorolhatnam meg.... Giant Trance-el is boven beernem... )







  • Marcell
    #24
    Ez az Aprilia RS50 nagyon tetszik. Nem kell hozza kulon jogsi, papir, ado, stb. De gyarilag futja a 60km/h-at (pik-pak 100-ra huzhato, ha leszedik a folytast) es egesz jol nez ki egy robogohoz kepest. Es hasznaltam mar 300k korul lehet venni.
  • Bucser
    #23
    ja és ez csak egy síma túra cb 500 és semmilyen extra tuning nincs rajta.
  • Bucser
    #22
    bocs javítja a link:) a kipufogo nélküli verziot linkeltem:) javítva:)
  • ColdFire
    #21
    ennek hol van a kipufogoja? :D