34
Ékesszólás
  • NonsenS
    #34
    De azért én nem találtam olyan témát, amire nem lehetne alkalmazni. Szövegkörnyezete alkalmas nemcsak a nehezen hozzáférhető helyek fertőtlenítésére is, hanem még 8 órán át fix tartást ad a tudatnak
  • Marcell
    #33
    Koszi! :) Mindig meglepodok, hogyan tudtam ennyire semmitmondo, megis minimalisan ertelmes hulyeseget osszehozni.
  • NonsenS
    #32
    Ez-öö-Ez-Ez hihetetlen jóó. Alkalmazását bevetem a legközelebbi vizsgán:)
  • Goth
    #31
    teryngettét :c
  • Goth
    #30
  • scs17
    #29
    Eme viselkedési formával kérem távozzék!
  • mate317
    #28
    Mit merészelsz?!
  • Ben C
    #27
    Kurva anyám.
  • Marcell
    #26
    En nemreg megalkottam azt a valaszt, amit minden vizsgakerdeshez be tudok irni. (Mar mukodott :) Ime:

    A(z) *** egy olyan determinisztikus metafizikai tulajdonságokkal bíró komplex, rövid távú folyamat, melynek strukturált szerkezetét több szcenárióra bontva kompromisszumos megoldást kínálhatunk az indexelt, intuitív decentralizálódott lehetőségekhez és az optimális erőforrások, innoatív kontrolling segítségével a kapacitások megfelelő adottágok kihasználtsága mellett is rendelkezésre állnak, továbbá előnyős, mivel az auditálást elősegítő határértékek és a bővülő potenciálok fejleszthetősége esetén a diverzitás is, valamint az integrációs törekvéseknél a szubszidiaritás elv is hatékonyan működik, amellyel a passzív információszolgáltatás is konvergens.

    Természetesen az alkalmazott direktívák monitorozása és horizontális szabályozása szükséges és elégséges ahhoz, hogy a differenciált technológiák konstrukciójában az egységesített optimum és a dinamikus működés végbe mehessen a különböző szegmensek között, beleértve a piacgazdaság koordinációs lánc-koncepcióját és a tranzakciós divíziókat, amik a minimális globális heterogén részeket szervezetten, de regresszíven fogják össze.

    Ez a racionális szerveződés hozza létre azokat a penetratív függvényeket, melyek párhuzamosan az egypólusú modellekkel igazolják a pozíciók kombinálhatóságát és integrálhatók nemcsak a legnagyobb szolgáltatási területen, hanem a virtuális diverzifikált modellezés szcenáriójbáan is, a szignifikancia vizsgálat során.
  • NonsenS
    #25
    Eme szépen szóló barátunk szavai lelkem mély bugyrait megmozgatta, s bizony modom én Néktek, kedves fórumozó-társaim, kacagásra biztatta régóta pihenő izmait testemnek, melyek felelősek e boldogságos folyamatért.
  • _Atti_
    #24
    hogy mint hűs vizben testünk pihentessük a mindennapok próbáitól meggyötört elménk abban az univerzálisan fantasztikus tudatban hogy az idiotizmus esszenciái szabadon áramolnak a kibertér kifürkészhetetlenül setét járatain át a mozgásra késztetett szürkeállományodba ahol olyan pszichikus effektusokat indukál amelyek egyenesirányu gyorsuló mozgásban inditják meg ujjperceid ökölbefont csokrát a képpontmegjelenitőeszközöd felé..
  • precision
    #23
    E topik felveti azt a nem elhanyagolható, már már égető kérdést, amely mozgásra készteti szürkeállományunkat, éspediglen, hogy mi a rézfánfütyülős rézangyaláért kell ilyen topik ide? HM?
  • Mirk
    #22
    történetesen szerény személyem leghőbb vágya egy csodás júliusi vasárnap távlatából visszatekinteni a megmérettetések okozta gyötrő stressz okozta rosszkedv és nyugtalanság miatti álmatlanság okozta általános fáradtság okozta levertség miatti kétségbeesés miatti bizonytalanságban tengődő időkre
  • _Atti_
    #21
    olyan periódus ez melyet nincs módjában elkerülnie a fiatalságnak, midő fájdalom járja át szivük majdan ha kiosztatnak az érdemjegyeik.jómagam is azt preferálnám ha már a multből tekintenének vissza reám eme hét kacifántos napjai
  • Mirk
    #20
    valósat szólott fórumozó társam mikoris eme nagy próbatételt hozta fel mellyel most majd minden kortársaimnak kell szembesülniök!
    Az egyetlen és csakis a lényeges sarkallatos pont a téma további kivesézését célzandó kisérlet ellenében az a szomorú tényállás, hogy ezen alkalmatossági próbatételen bizony mondom nektek sokaknak közülünk kik nem bizonyulnak elég agilisnak, csúfos kudarcot kell vallniok!
  • _Atti_
    #19
    eloldalgott az ékes társaság tán elkölteni egy teát a káfitériába?
    nemrég tizet ütött az óra, lassan vége mára az istentiszteletnek, holnap érettségi de nem ám mives kalmárságból mint ezen a derüs mennydörgéssel átzengett napon, holnap a matematika tudományának érces fogaskerekeit mozgatják meg a papirosokra préselt feladványok..és igen, fáradt vagyok
  • CattiBrie
    #18
    Irgum burgum!

    Hát ez nemi életet él működni!


    Tudom, nem pont így gondoltad... de egynek jó lesz. :)))
  • SötétBarom
    #17
    Titeket meg mi lelt?
  • degenerator
    #16
    zápádnyij picsad
  • NEOreg3
    #15
    ékesszólás wtf

    parasztnak lenni roxx

    lol.
  • csgery
    #14
    úgylátom, Te nem vetted figyelembe a retrospektíav struktúra koherenciális differenciáljának a spekulációs variációját:D
    Látjátok feleym sumtuchel mik vogmuk. Ysa por s homo vogmuk... vagy mittomén hogy van, de ez is elég régi, nem?:D
  • gyuri12
    #13
    hogy merészeli az úr,hogy megrontsa eme gyönyörű topikot,azzal az undorítóan egyszerű és alantas linkkel?:) ez jouje?
  • Kabuki
    #12
    Itt kérem szépen tényállás forog fenn
  • degenerator
    #11
    ej
  • mate317
    #10
    Ilyenekre gondoltam
  • _Atti_
    #9
    mily goromba attitűd ez kéremszépen?
  • Kaszi46
    #8
    Mármint azért voltak furcsák, mert egy ember normálisan, udvariasan így beszél. Ez még szerintem nem meríti ki az ékkesszólás fogalmát.
  • Kaszi46
    #7
    Szerintem nem az, jó hallgatni amikor valaki régiesen, választékosan beszél. Nekem csak azok a kifejezések voltak furcsák, amiket a topiknyitó felhozott példának.
  • Dave John
    #6
    Micsoda badar topik :/ Bár lehet tévedek.
  • Alexease
    #5
    Ezek a szavak az egyeik kedvenc korszakomat idezik (1850-1950) :) Igy persze nagy kedvenceim Kosztolanyi, Karinthy, Heltai... Toluk olvassal "mindent", azokban van boven ilyesmi. Persze mehet Jokai is...;)
  • Kaszi46
    #4
    Kérem, ha ez felétek ékesszólásnak minösül, akkor az elég gáz.
    Ne haragudj, hogy ilyen fenyegetö hangnemben rágalmazlak!

  • Shadow_THH
    #3
    szerintem meg te vagy az
  • 12346
    #2
    szerintem meg picit egyszerú lehetsz szerintem x)
  • mate317
    #1
    Hi!
    Volt egy haverom régen hát az úgy tudott beszélni hogy nem igaz. Ilyen öreguras, illemes szavakat használt mint: parancsol?, kérem?, ez rágalom!, a fenyegető alany! ne haragudjon, hogy megszólítom, hogy artikulálsz?

    az a baj nemsok jut eszembe, aki tud ilyeneket, az írjon please, mert szerintem nagyon poén szerintem