505
Mitológiai akció/rpg
  • C7
    #425
    egyre jobban tetszik a game, éppen a passage of yrdbigg vagy minél vagyok
  • C7
    #424
    na megvan:D
  • Chappy
    #423
    rendben. a csapdát még nem látttam, bizonyára nem arra mentem, csak a jégben volt vmi odin izé
  • wedge31
    #422
    Menj a csapdához és ott gyilkold ha lemegy a hp-je a csapda bezárul.
  • C7
    #421
    na megtaláltam. Fenrirnél tartok, nem tom hogy köll kinyírni, mindig elkap és megcibál, meg tölti magát. vmi tanács? egyébként a többi karakterrel is meg kell csinálni ugyanazt? mert láttam videóba hogy egyiptomival harcolnak Fenrir ellen
  • C7
    #420
    amiket az isteneknél fejlesztek dolgok, azokat hogy lehet használni?
  • rpgboci
    #419
    szasztok!
    nincs vkinek már véletlen az 1.0.7.0 ás patch hez crack je?
  • C7
    #418
    a pajzs az mire való? mer hogy ütni nem tudok vele, az száz
  • C7
    #417
    aha. én nem teljesen értem ezt, hogy mivel idézed meg a lényeket? van vmi más cucca? meg mire való az a mana?
  • gettobuxa
    #416
    most az azték szutyadékkal nyomom. tud lényeket idézni, akik segítenek neked gyilkolászni, és párduccá is tud változni. a 3. fő sajátosságát még nem fedeztem fel, de valami szellemvilágba tudok átmenni (??) szóval nem egy közelharcos, mint az északi :)
  • C7
    #415
    nembaj az elején írogat vmi update, vmi 1.0.0.7es patch, és nyelvet lehet választani. Angol, Francia lengyel. és elkezdett telepíteni vmit és az autorunnál megállt. én hülye meg nem a kihagyásra hanem a kilépésre mentem. mindegy, majd emgoldom. ti milyen verzióval játszatok? nekem a vitality van. egyébként ti milyen karakterrel nyomjátok? és az északival felszedtem egy fegyvert, "karmot" amiben mágia is van, szóval ha nem találom el őket másodjára és elmenekülnek akkor is vége:D
  • gettobuxa
    #414
    a sárga csík szerintem a fáradtságod lehet, ha megállsz megy a csík, és utána töltődik a health
    a problémád nemtom mitől lehet, szerencsére ilyet még nem tapasztaltam, bár hatalmas bugokkal már találkoztam többel is...
  • C7
    #413
    nem hiszem el!!!!!!! bjátszottam vele ey csomót, aztán a dark forestből visszafordultam, a városba, hogy eladjak. amikor átmentem az előző helyre, eltánt minden cuccom! eddig pedig jó volt... és msot a dark forest előtt mindig lefagy!!! mi baja lehet???
  • C7
    #412
    na fenn van , de 2 dolog nem tiszta nekem... először: van egy sárga csík a hp-m fölött, az mindig lemegy, és elkezdi a hp-t tölteni. tök király, de mi lenne az? a második: miért van az, hogy ahányszor átmegyek egy másik helyre minden fegyverem, páncélom eltűnik és csak az eredeti fejsze marad meg?
  • C7
    #411
    miért? egyébként most telepítem
  • Tetsuo
    #410
    hehehe latom nehez nap esteje volt :)
  • C7
    #409
    sziasztok! azon vacilálok, hogy letöltsem-e. ez olyan stratégiai forma, vagy egy lénnyel mész, vagy milyen? bocs hogy ilyen láma kérdést teszek fel
  • Morfi
    #408
    A teljeset próbáltam és az ment simán.
  • Morfi
    #407
    Nem nehéz, meg az ember ráklikkel a küldetésre kis narancssárga nyíl mutatja merre kell menni. A szörnyek szintje is max 200 lesz. Nekem inkább diabló érzést keltett bennem :) De hát különbözőek vagyunk.
  • XuChi
    #406
    Valaki próbálta a loki demo-t? A loading képernyőn nem csinél semmit. Pls help.
  • mama2
    #405
    És a szörnyeknek meg van a szintje? Én Silkroadhoz hasonlítom tényleg majd nem olyan, vagy van egy kis eltérés a két játék közt?
  • mama2
    #404
    Éretem. Mivel angol játék, és mgayarítás nincs, megkérdezhetem, hogy angolul mennyire érthető ez a játék?
  • Morfi
    #403
    Én úgy tudom hogy max 200. szintű lehetsz.
  • mama2
    #402
    Ez olyan játék, hogy bármeddig fejlődhetek és ha a játékot végigvittem még akkor is harcolhatok, fejlődhetek stb.? A nem Lineáris történet vezetés az mit jelent?
  • ellington
    #401
    kopkop
  • ellington
    #400
    a vitalitys verziót windows commanderrel kell összerakni egy fájlba (combine files)? utána kapok egy *.out kiterjesztésű fájlt, azt hiába nevezem át isora, nem működik..
  • l-toro
    #399
    hi!

    a farkasos kuldi elott egy dolog hianyzik kuldetesben az utolso. azt mondja menjek a blutwasser marshes ba de ott kioltem mindenkit a tuz a barlang elott nem enged be mat meg nem talalok. tud vki segiteni hogy hol nezzem, vagy bug aldozata vagyok?

    koszi
  • Morfi
    #398
    Az oltárnál kiválasztod az istenséget.
  • imilee
    #397
    Hi!
    Hogyan lehetséges istenségeket kiválasztani.Pl. Északi barbárnál tyrt mert az egykezes fegyvereket jobban szeretem mint a kétkezest. És ezt indulásnál vagy később is meg lehet csinálni.
  • spae
    #396
    Ja, és hogy tudok visszamenni az arénába (a Norse char-ral vok, kellene a 'Hope' küldetéshez!
  • spae
    #395
    Hi!
    A fegyverekből kiszedem az érceket, és marad vmi grip, hogy lehet azokat később felhasználni?
    Lehet kovácsolni vhogy, vagy mire jók?
    THX!
  • gettobuxa
    #394
    kivégeztem a görög világot :) 35-ös levelig értem el, így nézek ki
    (pózolás a terminátorral)
    lehetne már jobb páncélzatom is, de az nem néz ki ilyen jól :)
    viszont kimaradt egy küldetés, (valakit ki kéne szabadítanom, a föld alatt van, asszem az etna hasában) de hiába megyek mostmár oda, nem tudok a fickóra kattintani, meg semmit nem tudok felvenni a görög pályákon... már csak más világokban tudok nyomulni? a kovácsom se dolgozik...

  • shaba23 #393
    D-n van, csak elszállt a windows és a C-n megszünt minden adatom:D
  • gettobuxa
    #392
    jah, ne is mondd :) 1 perc alatt megcsináltam neki, csak egyfolytában csépelni kell és kész :)
  • Caine
    #391
    A játék mappájában tárolja, ha az a C-n van, akkor oda ...
  • shaba23 #390
    ha üti mint a gép, akor lemegy 1-re, de volt aki azt mondta, hogy elég pár 100 HP-t leverni róla

    (valaki nyugtasson meg, hogy a mentéseket nem a C meghajtón tárolja a játék)
  • kempiz
    #389
    magyarosításról van valami hír?
  • gettobuxa
    #388
    kössz a válaszokat :)
    barátnőm az északival szenved, a hófarkas enrergiája mindig visszamegy, erre mit kell lépni? visszaolvastam, de csak annyi volt, h le kell szedni először, utána lehet becsalogatni a csapdába... de leszedni hogy kell? egész nap ezzel szenvedett...
  • Morfi
    #387
    Nem úgy tűnik hogy nagyon kellene, maximum, ha fegyvereket csiálgatsz az majd sokba fog kerülni, de nem annyiba hogy minden fehér holmit felvegyél és eladjad. Szerintem elég azokat megtartani ami olyan anyagból készült ami még nincs neked. Nekem 6-7 millióm van de már fehért csak akkor szedem fel ha fel akarom dolgozni.
  • gettobuxa
    #386
    pénzre nagy szükséges lesz a vége felé? még csak a kezdő világomba vagyok, de már rengeteg pénzem van...