505
Mitológiai akció/rpg
  • Prince23
    #465
    Nekem a magyarítás nem működik... 1.8.1 patch van fennt
  • wedge31
    #464
    Sajnos nem lehet újra osztani.
  • DeDy
    #463
    Köszi, de ez mennyire biztos? nincs sok kedvem új karit indítani, és az az isten amit elsőre választottam nem nagyon jön be. Vikingel vagyok az első isten amelyik a kétkezes fegyókra adja a skilleket, azthiszem Thor, de azokkal lassú, pontatlan, egykezes skillek jobbak(Tyr)
  • AC2
    #462
    lassan már 1 éve nem jáccottasm vele, de úgy emléxem utóbbi
  • DeDy
    #461
    Ha valaki még jár erre és ha tudja pls mondja már meg hogy az isteni (hit pontokat) átlehet emelni más istenhez, vagy nullázni és újra kiosztani egy istenen belül?
  • ROMOTO
    #460
    Nem lehet a kettőt egy lapon említeni, TQ rulez!
  • Prince23
    #459
    Sztem sokkal jobb a tq.
  • Zocsi
    #458
    Ezt a fost... annyi bug van benne, hogy öröm nézni. Pedig elvileg fent van a legújabb "pöcs" a játék alá...
    Tegnap este is kifagyott és hála a fagyásnak elszállt a 18. szintű sorceress-em... Idegesítő...
    Titans Quest mennyivel másabb, mint ez?
  • Afflicted
    #457
    Hol találok bővebb tájékoztatást a játékról?
    skillkalculator, receptek, sebzés/védelem formulák érdekelnek...
  • T4sY
    #456
    Sziasztok, egy olyan gondom van a játékkal, hogy túl sötét. :S Nem lehetne valahogy megberhelni, hogy kicsit nagyobb legyen a brightness? Az Options-ben nincs ilyen funkció... :(

    Előre is köszi a segítségeket!
  • garaib
    #455
    Amikor telepítitek a 1.0.8.x patcheket, akkor a telepítés közben c:\D&S\user\local settings\temp\is-SKQGI.tmp\ könyvtárban láthattok 4db könyvtárat, de csak addig, amíg be nem zárjátok a patch telepítő ablakát, mert bezárás után törli az egészet.

    1.metaboli
    2.securom
    3.starforce-hw
    4.starforce-cd

    Ha az Európai DVD-tek van, akkor másoljátok a 4. Starforce-CD mappából az összes fájlt a telepített Loki könyvtárba és működni fog.
    Ugyanis az van, hogy alapból a patch telepítő a 2. securom mappa tartalmát másolja a játék könyvtárba és persze, hogy nem megy.
    Remélem Mindenkinek segítettem.
  • Lacc 88
    #454
    Scátok, lenne egy kis problémám. Eddig nem volt gon a játékkal de most vmiért kb 15 perc után kilép. Először az Aztec karimnál jelentkezett gond mikor visszakartam tölteni restarttal a gamet és nem tudtam mert lefagyott. Most Norse karimmal lépked ki a game vmiért. Van rá vmi megoldás?

  • Prince23
    #453
    A honosítást, h tudjuk elérni?
    vki feltenné rapidra? vagy data-ra
  • Plata
    #452
    És mégis hogy verjem le a hp-ját?folyamatosan farkasokat idéz,melesleg 5-6 ütés és kampec.
  • wedge31
    #451
    #422

  • Plata
    #450
    12-es Norse-val hogy tudom elintézni Fenrir-t?Vagay mitkell vele csinálni?
  • LCO
    #449
    ok, már van hozzá frissités
  • LCO
    #448
    Hello, próbálom feltenni a magyarositást, de a Csomagol Formated.bat hibával ér véget. Valakinek sikerült?
  • Gunner
    #447
    Én teljesen levertem az életerejét, és aztán néztem, hogy miért nem halt meg 0-nál, utána rájöttem h valami csapdába kell ejteni bele, amit ugye megcsináltattam, 2 lépésnyire ott is volt :D
  • Bagggio
    #446
    help nem tok továbbjutni egyiptomba a tomb of seth nevű küldi utána a nyíl jelöli h isissel kéne beszélnem de odamek és nem mond semmit az a hülye picsa:D
    help:D
  • AC2
    #445
    hajrá...
  • Bagggio
    #444
    sziasztok 40 es norse karim van:P
    megvan a wolverine armour 792 defencesel:D
    és a great axe of the southernlord nevű kétkezes fullos balta:)
    2 világon túl vok most gyűröm a görögöket:D
  • imilee
    #443
    hi!
    felraktam az 1.08-as patcht és kéri sn számot. De a tokon, a könyvén, se a cd-n nincs rajta. honnan szerezhetném meg a sn számát?
  • magus
    #442
    visszaolvastam, ugyanazt csináltam mint ami ott van leírva, de nem akarja sehogysem. na mindegy, megpróbálom még keményebben ütni.
  • imilee
    #441
    Hali!
    Van egy olyan gondom, hogy telepítésnél (eredeti) 5-6 szor hibát ir ki majd a "loki.exe hibát észlel majd kilép" ez miért lehet. ha van rá gyogyír segitsetek.
  • wedge31
    #440
    Olvas vissza egy keveset mert egy párszor már le volt írva a megoldás.
  • magus
    #439
    um, az északi harcosommal az a küldetésem, hogy Fenrirt, a farkast felidegesítsem, és becsaljam a csapdába. hogy idegesítem fel? nagy nehezen egyszer leütöttem 1200-ra a hpját (mert ügye visszagyógyul), de nem akar rácsapódni a csapda..
  • imilee
    #438
    Hali!
    kellene egy kis segítség. Az "to entrance to Muspellhein" nevezetű portált hogyan? milyen modon lehet kinyitni. És még egy hol találom meg a "Hall of the Damned" nevű hely.
  • poppe
    #437
    már rég játszottam lokival, de szerintem lehet... ctrl-t vagy shift-et ha nyomod?
  • LeonSilver
    #436
    Srácok.Nincs valami mód arra, hogy ha pósönt akarok venni akkor ne egyeséve lkelljen hanem mondjuk tizennyócat is lehessen?Ez így nagyon kaki..
  • krizsuli
    #435
    Hello mindenkinek! Megvettem a játékot de nem akar elindulni az install :( Kiad egy kis képet és onnantól kiszáll. Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a gondd?
  • hammerGT
    #434
    szevasztok! nem tudom én lehet hogy le vagyok maradva mert most lvl 84
    es vagyok és most léptem a deity fokozatra. nem lehet hogy már magasabb
    szintűnek kéne lennem???
  • hammerGT
    #433
    sztem krekkeld meg mert úgy lehet a legkönnyebben elindítani
  • Forseti
    #432
    Üdv Mindenki kéne egy kis help mert nem indul a játék. letöltötem netről feltetem gépre le is frissítetem de mikor keresi a lemezt hogy érzékelje akkor nem találja. Megpróbálram mindenféle módot de eddig semmi sikerrel. Légyszi segítsetek!!!
  • wedge31
    #431
    Igen.
  • Prince23
    #430
    Helló!
    Ez ugye olyan mint a Titan Quest, stilusilag?
    Ilyen egeres kattingtatós?
  • C7
    #429
    igen, épp most robbantottam fel a három hajót az azték világban.
  • AC2
    #428
    Kérdésedre válaszolva: Igen, minden karakterrel kell majd mindenhova menned idővel...
  • C7
    #427
    na megoldottam
  • C7
    #426
    mi a jósiten lehet ennek a baja? se teleporttal, se máshogy nem tudok Elnivdirbe vagy ova jutni. egyszer már voltam ott, kinyírtam ericet, aztán visszamentem beszélni Brynhilddel, aztán visszamenni elnivdirebe már en mtudtam ,mindig lefagy. mi baja lehet? egyébként midnen karakterrel kell mindenhova menni? úgy értem később pl. az északival is le kell győzni aminótauruszt meg a többi karakter ellenségeit?