505
Mitológiai akció/rpg
  • gettobuxa
    #385
    az utóbbit asszem már tapasztaltam :)
  • shaba23 #384
    olyan "varázslat", amit magadra raksz, és amíg tart addig valami bónuszt ad. + sebzés, regenerálódás ilyesmi. Ennek az ellenkezője a debuff, amit az ellenség pakol rád, és valami negatív módosítót eredményez (- erő stb)
  • gettobuxa
    #383
    nemtom mi az a buff :))
    3 skill van nekem is, a 3 nyillal kapcsolatos
    de eddig 1 főgenyó volt 1555 életponttal, azt is lenyomtam ezek nélkül...
  • shaba23 #382
    kinek hogy kényelmes:) vagy számok, vagy jobbklikk. Ebben a játékban a jobbklikk bőven elég, mert nem pörgős a játékmenet:) nekem lvl30-on is csak 3 skill van kirakva, abból 1 buff (barbárral tolom, nem tudom, hogy a görög csajnak több van-e :)
  • Titan
    #381
    ...háát több lehetőség is van! Van a gyorsbill. 1,2,3..stb. a slotokba betett spelt lehet kiválasztani, majd a jobb egérgombbal ellövöd az ellenen!
  • gettobuxa
    #380
    heló all
    kezdő vagyok rpg-ben, ugyhogy elég nehezen jövök rá a dolgokra :)
    amit lepakolok a bal alsó sorba varázslásokat vagy mit, azt hogy kell használni? fogom kis kézzel és ráhúzom az ellenségre, vagy hogy? nem sikerült még megfejtenem... arrra is level 10-nél jöttem rá, hogy a skillfáról hogy lehet oda lepakolni egyáltalán... a görög csajjal megyek, és nyilam van főleg, meg olyan varázslásokat is választottam, ami nyilakkal kapcsolatos
    fúú meg az attribut pontokat is mire rájöttem, h ki lehet osztani... :D
    ezek az apró nyilacskák elég észrevehetetlenek, barátnő mfejtette meg :)
    szal kérdés fent, köszi :)
  • shaba23 #379
    sebezd meg, (van aki szerint elég 2-300 HP-t leverni, én 1HP-ig leütöttem:), és aztán csald oda
  • shaba23 #378
    csinálgatom a játékvideómat, tök jó zenéket találtam hozzá (egy számnak az a címe, hogy Roots of Heldrasill :D )
  • tonio14
    #377
    császtok ezt a nyomorék farkast hogy a rákba kell kicsinálni mer odascalom a csapbádhoz és semmi csak kerülgeti a szemét
  • l-toro
    #376
    sziaztok! visszaolvasva nem talalom a megoldast a volcano's core ban nem enged be egy bejaratnal. kulfoldi lapon azt lattam a palyan van vmi bug de egye nem vagyok jo angolos. tud vki segite? az 1.0.6 os path et letoltottem de crackem nincs hozza! tipp?

    koszi
  • shaba23 #375
    ezek a "főbossok" nagyon gyengék :(
  • AC2
    #374
    Az északi pedig további hármat (farkast, valkürt és a harmadiknak nem jut eszembe a neve :))
  • Morfi
    #373
    Az azték tud idézni sámánt, pókot vagy nagy zöld szöcskét :) Csak az a kérdés hogy melyik istennek hódolsz.
  • shaba23 #372
    mindenképpen olyan skillt keressél, ahol az idézésnél nem múmia van írva!
  • huhuhorgasz
    #371
    Helló. Én is most kezdtem játszani a játékkal. A kérdésem az, hogy csak múmiát tudok idézni? Ha nem akkor írjátok le légyszi, hogy milyen skillt keressek. Előre is köszi a választ.

    Ja! és a fórum nagy segítség volt a játék megismeréséhez. :D
  • shaba23 #370
    olyan, mintha a diablo-t megdobták volna néhány új ötlettel. (azért a blizzard többet hozott volna ki belőle;)
  • Slipy
    #369
    Bocsi megvan mi volt a gond XD
    Nem váltottam át a questek között az egyiptomira...XD
  • Slipy
    #368
    Hy ALL!

    A norvég harcosommal megkaptam a Search of Seth küldit, de nem tom merre és hogyna kéne elindulni....A Tresholds of Time-ban már voltam elmentem az egyiptomi részre és ott jelezte h Isis-szel kell beszélnem....beszéltem vele de még mindig vele kéne beszélnem és hiába kattingatok nem tom mit kéne csinálni:S

    Vki plíz help
  • Laza
    #367
    Hali! Azokhoz, akik nyomjak :)
    Melyik 'rpg'-hez lehet hasonlitani a gamet?
    Szimpla hack'n slash, vagy vannak benne kalad/rpg elemek dogivel?

    Egy jo kis Divine Divinity 'klonra' vagynek mar nagyon :)
  • Morfi
    #366
    Nálam is kettő van belölle, de nem érdekel. A méret az meg azárt más mint a tc-ben mert az egyik bájtban írja ki a másik meg kerekített érték megabájtban és nem 1024 a váltó szám hanem csak 1000.
  • AC2
    #365
    Peccs nincs fönn?
  • Cyrus666
    #364
    Én ma nyomtam uninstalllt, aztán meg ret. MIvel feltűnt h 2x van felrakva! Legalábbis a "Programok telepítése és törlésé"ben 2x volt feltüntetve, gondoltam vmit elba**tam. Újraraktam és megint 2 van kiírva, ráadásul az egyik 7105MBos a másik meg 7091MBos. Holott a total azt írja ki h 7076MBos a könyvtár.
    Akkor most mi is van?
    Egyébként nálam sem jelzett a NOD fertőzést uninstallnál.
  • kokokaller
    #363
    Kaspersky-t használok.Mikor az uninstall-ra nyomtam,már dobta is az ablakot,hogy: Riskware: Trojan.Generic az unins000.exe fájlban.Karanténba is vágta,ezzel az uninstall lehetőség ugrott is,csak kézileg tudtam törölni a játékot.Megpróbáltam újrarakni: Dtoolsba image fájl betölt,install loki,erre a fájlok másolásánál az unins000.exe fájlra az image-ből ismét trojant jelzett és ezzel meg is lőtte a játék újrarakását...Hát így jártam....
  • Morfi
    #362
    Avg sem jelzett, szóval inkább nálad lesz valami.
  • zsotesz
    #361
    én tegnap nyomtam egy uninstallt, a nod32 nem jelzett semmit.
  • kokokaller
    #360
    A játék uninstallja TrojanGeneric cuccal fertőzött,jobb ha tudtok róla...
  • pzs
    #359
    Semmi para bug
    Probálj közel menni az átjárohoz probálkozz
  • Morfi
    #358
    Ha csak a skil táblázatot reseteled akkor nem, ha másikat akkor passz.
  • spae
    #357
    Nem ad keresztet vagy mit!
  • spae
    #356
    Kösz, kiszámoltam h ott lehet vhol (egyiptomban), de nem találom!
  • Misho
    #355
    sziasztok!
    vki seggítsen már mert a norvég harcossal elakadtam a U. Fortressbe mikor átakarok menni a Main Florba nem engedi pedig minden megvan már csak oda szól a küldetés minden fasza a kereszt rajta a bejáraton az mégis zárva van ez miért lehet?
    remélem nem bug mert megölöm a gépet!!!
    please help me
  • AC2
    #354
    Akkor csinálj egy resit
  • shaba23 #353
    dobnia kellett volna
  • EvilRicky
    #352
    Hella all! Valaki pls help! Még az elején járok, a Gnome Forge -ba és nem találom a Főnix tollát. Kinyírtam a nagy Főnixet,de nem dobta. Lehet az lenne a baj,hogy előtte felszedtem a blacksmith cuccost? Előre is kösz a választ!

    Üdv. EvilRicky
  • shaba23 #351
    nekem gyanus, hogy egyiptomban:) tudod, Gizai piramisok:) persze ki tudja O.o
  • kokokaller
    #350
    Újrarakás előtt elég a Characters mappát elmenteni,hogy tudjam folytatni?
  • spae
    #349
    Hali!
    Plz segítsen vki!?
    Norse warriorral játszom és most vagyok a 2. helyszínen (Greece), már megcsináltam a fő küldetéseket, tovább is engedett Athena, de van egy küldetés a "HOPE" amit tudok teljesíteni! Hol van Plateau of Giza? Segítsééééééég!!!!
  • shaba23 #348
    dex.-re mennyire éri meg pakolni "barbárral"? mert elméletileg növeli a találati esélyt és vhogy sokat ütök mellé (eddig csak vitality-t és str-t növeltem)
  • Morfi
    #347
    Amennyi pénzed van.
  • zsirfecske
    #346
    patch-el nekem már a kari betöltésnél kifagy. marad az orig, azzal nem volt gond sose.

    bocs...