505
Mitológiai akció/rpg
  • wedge31
    #1
    Mivel ugy néz ki,hogy juniusban jön a game itt az ideje egy topicnak róla.A story elég sablonos: Seth/ ö a gonosz és káosz istene/ kitör abbol a kriptábol amelybe Osiris/egyiptomi föisten/ zárta nem kevés nevelö célzattal.
    Természetesen a bosszút akar állni és van némi világuralmi terve is.
    A játékban 4 féle karakterel nyomulhatunk: északi barbár, aztec shaman, egyiptomi varázsló, görög harcos.
    A helyszinek: görög, egyiptom, aztec, északi vidék.
    Három skillfa lesz összesen 51 skillel / ez négy karaktere vetitve összesen 204 skill /
    Röviden ennyi minden további a honlapról
    itt
  • passatgt
    #2
    aszittem debrecen
  • Lysandus
    #3
    Vagy legalább egy ősi germán istenség
  • Casper007
    #4
    Én úgy tudom, hogy skandináv. Amúgy várom a játékot, jónak ígérkezik.
  • Brolly28
    #5
    hát ez a játék először azt hittem h mmorpg:|
    wow copy csak szép a grafikája
  • Mirk
    #6
    sztem elég szar lesz
    és miért adták neki a loki nevet?
    Loki egy asszem norvég isten A Hazugságok Atyja, mért pont az ő nevét adták a játéknak
    ennyi erővel legyen Szűz Mária
  • wedge31
    #7
    Magasról teszek a cimre a lényeg,hogy jó legyen a játék.
  • gyuri12
    #8
    eredetileg gyuri12 lett volna a neve,de licenszelni kellett volna tőlem,és az ródárga mulatság lett volna...:)
  • gyuri12
    #9
    ródárga: drága XD
  • reaper4
    #10
    pedig mennyivel jobban jártunk volna :D
  • Fido4life
    #11
    újjabb ego bajnok az sg-n
  • gyuri12
    #12
    nemtom feltűnt-e,hogy vicceltem... de mind1
  • wedge31
    #13
    Egy uj ingame videoban a harcost mutatják amint leépiti a a játék élövilágát, elég hatékonynak tünik a srác...
    Video
    HD video
    A jó hír,hogy a game aranyon van és a németeknél junius 4-én,a franciáknál junius 12-én kerül a boltokba.
    Az angol release majd valamikor agusztus végén jön,sajnos a német piac mindig elönyt élvez minden olyan játéknál ami egy kicsi rpg elemet tartalmaz.
  • savior
    #14
    van mar kint valami riliz?
  • wedge31
    #15
    Kint a német release 4.34GB.
  • kuks
    #16
    MIkor jelenik meg angolul?
  • kuks
    #17
    mi a gépigénye?
  • savior
    #18
    angolul ha jol tudom akkor 1 honap mulva, de ahogy olvasom egy kis registry key atirassal angol szoveg elocsalhato belole, es akkor csak a hangok maradnak nemetek
    "MINIMUM
    GFX card: GeForce 4 Ti/Radeon 9000

    according to other posts in the requirements thread:
    Ram: apparently 512 MB
    Proc: 1,5/1,8 ghz"
    a tracker amit talaltam sajna nagyon lassu, 30k-val csorog...
  • savior
    #19
    regedit, aztan HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/cyanide/Loki, es itt kell a ger-t eng-re atirni
  • wedge31
    #20
    Nálam is nagyon lassan jön,várom már az angol releasét állitolag azon nem starforce védelem lesz.
  • savior
    #21
    en leszedtem, probaltam mindenhogy inditani, de a starforce nem engedi...
  • wedge31
    #22
    Nézd meg az NFOrce forumon elégé alapos leírás van a telepitéshez.
  • Newfronter
    Szüli
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem innen gyorsan jön: http://thepeerhub.com/
  • savior
    #24
    akinek esetleg nem futna probalja ezzel: loki.mds
  • grebber
    #25
    Akinek sikerült elinditania leirhatná hogyan!Meg ejthetne pár szót a játékról is esetkleg pár képet is berakhatna!
  • wedge31
    #26
    Olvass vissza, de a játék honlapja is tele van hasznos infoval és képpel trailerel stb,stb.
  • savior
    #27
    kell hozza a 4.09es dt es a 1.47es sptd, ha ezekkel nem indulna, akkor a lentebb irt .mds filet letoltod es azt mountolod be. ugyan inditaskor nekem meg ezzel is jelez hogy valami nem stimmel, de ha leokezgatom akkor elindul a jatek.
    a texturakon nagyon meglepodtem, annak ellenere hogy a legjobb felbontasra vannak allitva iszonyatosan neznek ki. a monstereken nem is annyira, inkabb maga a kornyezet. az inventory es a boltos mukodese elegge fapados :). az emberunk neha eleg furcsan mozog, pl ha van elotte fal es futnek akkor fut elore kozben csuszik oldalra. a halal az semmi negativ dologgal nem jar, nincs xp vesztes vagy ilyesmi. az arusoknal nincs semmi jo cucc. a skillfa kicsit lehangolo, nem igazan ugy tunt mintha sokat lehetne varialni a skilltanulassal. a falak es a fak rengeteg dolgot kitakarnak, es csak akkor lesznek atlatszoak ha pont alajuk allok, van hogy szinte az egesz kepernyo kivan takarva. antialias nelkul minden borzalmasan nez ki :). ha angolra atallitom a szoveget akkor sok minden nem irodik ki rendesen, pl fegyver nevnel: axe_level2_hand. egyszerre csak egy palyaresz toltodik be, es onnan teleport szeruen lehet atmenni a masik palyareszre, ilyenkor kb 1 perces toltogetes van. baromi sok ugyanolyan cucc dobodik, pl elejen dobott vagy 5 sisakot ami adott 26,7ac-t. neha a kifroccseno ver az a levegoben all meg. az inventoryban neha leragad az info egy cuccnal es utana hiaba viszem a kurzort masik fele nem mutatja annak a statjait, csak ha elkezdek kattingatni. ahogy eszrevettem csak 5 szintenkent vannak cuccok, szoval 2-3-4es szintu targyat nem talaltam, csak 1, 5, 10... es mindez az elso patchel.
    amugy ettol eltekintve tetszik a jatek, es vannak benne elonyos dolgok is, majd holnap irok azokrol :)
  • savior
    #28
    textura az megoldodott, valamiert a minimumra volt allitva minden graf :). most igy visszaallitva jol nez ki a jatek. a bejarhato terulet az nagyon nagy. 2 nap alatt az elso helyszinen se jutottam tul, pedig voltak helyek, amiket nem is gyaktam vegig. nehany palyaresz kocka alaku mezobol all, amire fak es monsterek vannak kiszorva, ezek nekem annyira nem tetszenek, viszont van jo sok dungeon is, azok eleg hangulatosak. a cuccok kezdetben eleg egyhanguak, alig van koztuk kulonbseg, de magasabb szinten ahogy latom egyre valtozatosabbak lesznek.
    az inventory amennyire rosszul nez ki, annyira lassu :), van hogy 10mp amig behozza egy cuccrol az infokat, de legalabb jo sok cucc fer el benne(vagy 200).
    strategiat illetoen szerintem nem erdemes egyfele harcmodorra alapozni. dardaval es ijjal harcolok, mert vannak monsterek amiket eleg nehez az egyik vagy masik fegyverrel megolni (pl basiliskeknek mergezo auraja van ami megmergez ha kozel megyek hozza, meg van pancelozott harci kutya, amin a nyilvesszo alig sebez stb). sokfele tipusu targy van, es eleg eltero strategiat is igenyelnek meg.
    eddig 4 szinu targyat talaltam: feher, vilagos kek, sotet kek, sarga.
    a sarga cucc erdekes, mert egy ij lenne, de nem irja ki a sebzeset, csak a bonuszait (persze a targy nevet es leirasat nem latom, es lehet hogy ott lenne megemlitve hogy mitol is olyan jo az a cucc vagy mit is kell vele kezdeni)
    a karakter manaja folyamatosan toltodik vissza, viszont az eletereje az nem. ha 4-5 masodperce megallunk egy helyben es nem csinalunk semmit, akkor eleg gyorsan elkezd feltoltodni az eletereje. a masik mod a gyogyulasra, ha az eleterot jelzo csik feletti sarga vonal eleri a maximumot, ekkora kap az emberunk egy spellt, ami folyamatosan tolti fel az eleterot. ha sokat olunk megallas nelkul, akkor ez a csik megy fentebb, ha meg nem olunk, akkor lentebb.
    erdekesseg meg hogy van egy kraftolo emberke a varosban. ezzel darabokra tudjuk szedetni a targyainkat, ossze is rakathatunk targyakat, a cuccainkat upgradelhetjuk alapanyagokkal(acel, bronz stb), runakat rakathatunk bele.
    erdekesseg megg, hogy ha a boltost meglatogatjuk es eladjuk a jo sok cuccunkat, aztan megnyitjuk az inventoryt, akkor lehet hogy egy darab cuccot se fogunk ott talalni :), ilyenkor mindig a scrollozo gombra kell kattingatni, amig le nem gordulnek a cuccaink nevei
  • wedge31
    #29
    Most nagyon kiváncsivá tettél de a text hiba elég zavaro lehet jöhetne már az angol release.
  • savior
    #30
    kulfoldi forumon azt irjak hogy a reg key es egy .xml fajl atirasaval minden angol szoveg jo lesz, de csak akkor ha nem upgradeljuk a jatekot, vagy ha megtesszuk akkor a data/local/ konyvtar tartalmat vissza kell cserelni az 1.0asra
  • savior
    #31
    kiprobaltam, meg lehet oldani az angol szoveget es ki is ir mindent jol.
    viszont az unique itemekkel szivok jol, mert amiket talaltam azoknal nem irodik ki a sebzesuk, es nem is nagyon sebeznek. pl most talaltam egy ijat amivel a sebzesem 3szor akkora lesz mint az elotte hasznalttal, de a gyakorlatban meg is kevesebbet sebez
  • savior
    #32
    sikerult vegig vinnem a gorog helyszint:

    jo sokaig tartott, nehez is volt :)
    sarga cuccokban meg ugy tunik csak az ijak bugosak, talaltam fejszet es az jol sebzett
  • Seth
    #33
    a Hülyeség erőszakos lándzsája, jajj....
  • Santata
    #34
    Valaki tudna adni jó linket a mini-image-hez? Mert nekem nem műxik DT+SPDTvel...
  • Santata
    #35
    Unable to mount the file. File not accesible--> ezt írja ki a DT mikor mountolnám az itteni mini image-t...
  • savior
    #36
    hibasan toltotte le a filet esetleg?
  • Santata
    #37
    Sikerült megoldanom, újra letöltöttem és játszottam vele. Viszont azt megkérdezném hogy ugye indításnál próba időt/napot/konkrét játékidőt ír ki. Az ellen mit lehet csinálni?
  • Santata
    #38
    Előzőt sikerült megoldanom...(checkelni kell)... Am teccik a game bár 1-2 patch nem ártana neki...
  • kuks
    #39
    milyen progi kell, hogy el tudjam indítani?
  • Santata
    #40
    A legújabb Daemon Spdtvel... Vagyis nekem annyi kell...