505
Mitológiai akció/rpg
  • SolBadguy
    #505
    Awe nektek eszaki karinal meik istenseg kepessegei a legkivitelezhetobbek?:)) Valaszotokat koszonom


    Alulirott:Awe :)) xD =]
  • Athor
    #504
    Üdv mindenkinek!
    Nekem egy olyan problémám van, hogy nem tudom elosztani a skillpontokat! Már a 8. szintnél járok a skandináv karival, és van vagy 6 skill pontom, de úgy jelzi, hogy 6/6, és sehova nem tudok tenni a pontokból... újraosztani sem engedi. Ötlet?
  • rexking46
    #503
    onnan már nem mert a link úgy egy hete nem jó.
  • Csibusz
    #502
    www.magyaritasok.hu
  • rexking46
    #501
    sziasztok!
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a loki magyarositását?
    Köszi
    Rex
  • AngelStar91
    #500
    Hali!Csak azt szeretném megkérdezni hogy hogyan kell a köveket belerakni a ruhába vagy a fegyóba???,
  • csgj
    #499
    Kinyírom azt, aki kitalálta ezt a starforce védelmet "-.- Most kaptam az eredeti játékot karácsonyra, és nem indul. Felpatcheltem, és erre kiírja, hogy rossz lemez van benne, és nem megy. Fuck...
  • csgj
    #498
    Hali! Hallottam, hogy több választható karakter is van a játékban. Csak azt nem vágom, hogy akkor mindegyikkel ugyanazokon a pályákon kell végigmenni, vagy mindegyikkel csak a saját országában/területén lehet tolni?
  • athame
    #497
    csáoo nem kell nem semmi van fent egy emelvény ahol feket genyák jönek fell oda meny fell ugy hogy a szörnyek ne kövesenek de légy ovatos a szélén álj mert a feket genya sebez na és ucu neki minde jot csá
  • Gubberx
    #496
    csak meg kell ölnöd, nincs semmi trükkje.

    UI: én is egyiptomi varázslóval nyomtam le
  • koj
    #495
    Hali! Hogy kell megölni a főmúmiát Seth piramisábanM Mindig meghalok, és a varázserőm kevés ehhez, mert egyiptomi varázslóval vagyok!
  • koj
    #494
    Hali! Hogy kell megölni Seth piramisában a főmúmiát? Sehogy nem tudom, a varázserőm igen gyenge hozzá! Egyiptomi varázsló vok!
  • Peetboy
    #493
    Ennek a gépigénye nem kicsi. Havernál felraktuk aztán akadt mint állat. Neki E6300, 1GB RAM, 7200SE gépe van.
    Nálam egész tűrhetően megy 1024x768-ban kisebb akadásokkal.
  • tigeroo
    #492
    hi gépigénye nagyobb v. kisebb mint a TQ?
  • hammerGT
    #491
    most tolom az egyiptomi világot azt befejezem és lépek is az istenség szintre remélem találok mégtáposabb cuucokat is amit piros szinnel ir ki meg sztem ugy lehet ijeneket találni ha van olyan gyűrűd aminek van ojan képessége hogy pl:7%-esély ritkább dolgok találására meg cipőre ijen rúnát rakni és az is ad még 9%-esélyt meg ha van még egy gyűrűdpl 6% esély ritkább dolgok találására Akkor összesen 22% esélyvan hogy ritkább dolgokat találsz
  • Gubberx
    #490
    komoly, nekem is ilyen karim van csak lvl 30-as :)
  • hammerGT
    #489
    ja és sztem a passzív skillek nagyon jók: a fizikai sebzésem en van egy csomó bónusz:
    -kard 10% a markolatban, 8% a pengében = 18% fiz. seb. bónusz
    -csuklővédőben 12% fiz. seb. bónusz
    -sárkányvadászok gyűrűje 23% fiz. seb. bónusz
    -kétkezes fegyverek mestere(kard) lvl22= 22% fiz. seb. bónusz
    tehát összesen 75% több a fizikai sebzésem ez elég jó
  • hammerGT
    #488
    sikerült lehet nem jól láthatóak de azé meg lehet nézni
  • hammerGT
    #487
    ok megpróbálom
  • Gubberx
    #486
    tedd fel ide a saját galériádba a képeket :)(én is kíváncsi vagyok) :D
  • hammerGT
    #485
    vagy kb 6000 hit pontért feládozni
  • hammerGT
    #484
    csak tuggyam feltölteni valahova mer itt oszt fix hogy nem fogja mutatni
    meg végre találtam zöld tárgyakat is 2-őt az egyik valamijen:
    aldis király csuklóvédője(skandináv) meg montezuma fejfedője(azték) (nem volt túl sok hasznos tulajdonságuk de viszont el tudtam adni őket 120000 aranyért vagy kb 6000 hit pontért)
  • Szega87
    #483
    képeket a karidrol, sokat
  • hammerGT
    #482
    ja és lvl60 a szükséges szint
  • hammerGT
    #481
    Sárkányvadászok gyűrűje:
    20 a MAX sebzéshez (közelharci fegyver)
    !!!!!!!megnöveli a fizikai sebzést 23%-al!!!!!!!!!!
    !!!!!!!16% a kritikus ütéshez!!!!!!!!!!!!!!
    ez az amit nem mutat a képem
  • Prince23
    #480
    Csak jó lenne má vmit kirakni ide bannernak.
  • Szega87
    #479
    nem vlmi xép
  • Szega87
    #478
    nem jelenik meg
  • hammerGT
    #477
    eddig találtam kb 18 narancssárga cuccost de eddig ez az első használható de ezt is most lvl89-esen találtam kicsit megkésve
  • Prince23
    #476

    bannernak? csak minta
  • poppe
    #475
    előbb szedd le az energiáját legalább a felére, utána csald a csapdába
  • Prince23
    #474
    De nem akar rá záródni:( mindig megkerüli
  • wedge31
    #473
    Pedig egyszerü odaállsz a csapda mellé odajön a farkas így belelép a csapdába te meg elkezded adni neki mikor egy bizonyos szint alá megy a hp-je a csapda bezárul.
  • Prince23
    #472
    Kipróbáltam Fenrir boss ellen a taktikákat, de nem jön össze sehogy sem:(((( pedig úgy megszerettem ezt a műfajt.
  • hammerGT
    #471
    még mindig nem találtam zöld cuccost narancssárgából meg már vagy 11-et de azok elég alacsony szintűek most lvl 66-os vagyok. valaki talált már zöld színnel jelzett fegyvert,akármit?
  • Prince23
    #470
    OK, még nem próbáltam ki Fenrir-rel azt... aznap még próbáltam a csapdánál (ami a buvóhelyén van) harcolni, de nem müködött... nem csapott rá.

    Amúgy nekem ez a játék sokkal jobban bejön mint a TQ, kár h ennyi hsz van csak :( A Tq-nál sokat kell ütni a lényeket,m de itt nem, meg mire ott elérem a kardot... 7. szintig jácotam azzal, de még mindig buzogánnyal mentem... vagy csak nem találtam meg a kardot, ami jobban sebez?
  • hammerGT
    #469
    talált már valaki olyan cuccost amit zöld színnel ír ki?? mer eddig mégcsak narancssárga volt a legjobb de a manual azt írja hogy hősi szinttől már vannak zöld színnel jelzett cuccok meg istenségtől még táposabbak (piros, citromsárga)
  • hammerGT
    #468
    Fenrir-t akkor lehet a csapdába csalni amikor pirosra vált a fehér színű fény ami a teste alatt látszik ez akkor lesz piros amikor megidézi a szövetségeseit te meg legyilkolod őket, de amikor másodjára idézi meg a szövetségeseit csak azután fog pirosra váltani ez a fény és AKKOR kell a csapdába csalni
  • wedge31
    #467
    Menj a csapdához és ott gyilkold ha lemegy a hp-je a csapda bezárul
  • Prince23
    #466
    Na már jó a hun.
    Viszont elakadtam Ferenirnél a nagy farkasnál, aki őrzi Odint. Elvileg kikéne csaljam, de gyakorlatilag lehetetlen... Csapdába kell csaljam, de hogy? Ha kaszabolom, automatikusan feltöltődik az élete...
    pls help vki, aki még jácik ezzel