23
  • Garrett27
    #23
    nah má alig várom az (a megint új) AMD-t, már ráférne egy pcújítás :D
  • lezso
    #22
    nem MegaWatt?
  • NEXUS6
    #21
    Nem W, hanem kW!!!!;)))
  • PT
    #20
    Nem arról volt szó, hogy "640W bármire elég"?
  • lezso
    #19
    az L3 Cache az 1 gyorsítótár amihez az összes mag hozzáférhet
  • Wittgen
    #18
    Az a 2Mb L3 magonként értendő vagy összesen?
  • Tetsuo
    #17
    Én még régimódibb vagyok, van 1 biciklidinamóm..
  • archkoven
    #16
    ez a 750W nyilvánvalóan kamu, vagy félreértés.
  • kandeláber
    #15
    Lehet, hogy ez a 750 Watt csak egy marketingfogás. Amikor kijön a kártya, majd közlik, hogy egy minőségi 450-es is elég, és akkor mindenki örülni fog.
  • asdasd22
    #14
    7 vinyóval, seregnyi pci-os kártyával, 2,4-es prescott procival (alapfrekin 89 watt a fogyasztása az intel szerint, de 3,6-on pörgetve, 100%on terhelve napokig Setivel) elbir a jó kis TT W0050RE-m. (16A-es a 12V-os ága).
    Rádugtam az egész gépet, monitorral (lcd, 15''), hangfallal, switchel, modemmel, mindennel együtt 220 watt; maxon.

    NC
  • dez
    #13
    Miért lenne az a "lényeg"? Egyébként, ha veszitek a fáradtságot, és ráklikkeltek a cikkben szereplő linkre, és ott a képre, máris láthatjátok, hogy ezek már mind HT3.0-ásak. (A Bus Speed az. Mai prociknál 800-1000 MHz.)

    Ami ezt a 750W-ot illeti... A FUDzilla nevű lap kezdte a sort, egy olyan dokumentum-részlet alapján, amiben az sem szerepelt, hogy végülis mihez is ajánlja azt a cég (ha egyátalán nem hamisítvány), XT, vagy XTX. Aztán meg azzal jöttek, hogy ez 2 kártyás, CrossFire konfigokhoz kell. De ezt láthatóan más portálok már nem várták meg. Aztán az SG lehozza, mint tény. (Ami az első bekezdést illeti.) Nagyszerű.
  • maestro85
    #12
    Úgy érzem, jó hogy kivártam a bővítéssel. Az AM3 fogalaltra úgy sem harapunk rá a drága DDR3 miatt egy darabig... Egyébként lehet én vagyok béna, de AMD-ék honlapján a keresőben nem jutottam eredményre, ezzel a 750wattos táppal kapcsolatban.
  • Sanyix
    #11
    Én még régimódibb vagyok, sztem a 360w-os tápomnak mindenre elég kellene lennie :|
  • mikloss
    #10
    Jól jön az még az USB-s vasalóhoz meg mikrohoz LOL?!
  • waterman
    #9
    ph!-n volt egy teszt 8600 gts-el szerelt core2duo-s rendszer idle módban 83 wattot evett, a terhelt rendszer 146 wattot fogyasztott. ugyanezen konfig radeon x1950 xt-vel 195 wattot nyelt el. tehát ha ezt tekintjük "jó" alapgépnek, akkor plussz 2 vinyóval, meg usb-s kávémelegítővel sem eszik többet 300 wattnál.. hova kell akkor az a 750 wattos táp?
  • Darth Sith
    #8
    " A cég eközben 750 wattos tápot ajánl az R600-hoz."
    én vagyok régi módi, hogy szerintem egy 450W-os tápnak mindenhez elégnek kéne lennie?
  • Praetor
    #7
    Ezt a 750W-os baromságot minden hírportál benyalja? Mint ha Blikket olvasnék...
  • L3zl13
    #6
    "Manapság sokaknak szempont, hogy a villanyszámla felét ne a processzor miatt keljen kifizetni."

    Akkor semmi gond. Mert itt a VGA miatt kell majd fizetni a felét. :D
  • L3zl13
    #5
    Az nem csak AM3-as sockettől lesz? Mert ez itt mind AM2+ (illetve az egyik S1207+).
  • bertino
    #4
    gratulálok
    válaszolunk az első 3 sorban elhangzottakra és te levonod ebből, hogy addig jutottunk
    nem semmi (Y)
  • lezso
    #3
    látom csak az első 3 sorig sikerült eljutnotok...
    A HT3.0-t miért hagyták ki? Az a lényeg... Egy szó sincs róla itt...
  • JZO
    #2
    750W-al kitörölhetik. Manapság sokaknak szempont, hogy a villanyszámla felét ne a processzor miatt keljen kifizetni.
  • bertino
    #1
    "A cég eközben 750 wattos tápot ajánl az R600-hoz."

    hát ez jó vicc volt