59
Ascension to the Throne
  • Montanosz
    #1
    PC Dome írja:

    " Az 1C Company év végén megjelenő játéka az ősi Illiar család utolsó sarjának bőrébe helyezi a játékost. A csatákban egyszerre akár huszonkét osztag is részt vehet, mindegyikben tizenhat egységgel. Nézhetjük majd a harcokat egy biztonságosnak vélt magaslatról is, de akár saját épségünket kockáztatva akár bele is vethetjük magunkat a harc sűrűjébe. A küldetések nem egymás után jönnek majd lineárisan, hanem arra kalandozhatunk majd amerre jólesik..."

    Nem zavarna ha MTW klón lenne, némi RPG beütéssel, csak játékélményt adjon.
    Már minden fele fennt van, tölthető.



  • _Atti_
    #2
    turn1? ez körökre osztottnak néz ki első blikkre..az igen jó lenne, ha még jo is:)
  • _Atti_
    #3
    "Az 1C gondozásában megjelenő Ascension to the Throne, ugyan a kevésbé népszerű, körökre osztott stratégiák körébe tartozik, ám mégis minden stratéga szívét könnyedén meghódíthatja, hiszen az egészet nyakon öntötték egy jókora adag "szerepjáték szósszal". Egy trónjáról letaszított királyt alakítunk majd, akinek célja, hogy hatalmát visszaszerezze. Ennek érdekében rengeteg barátra lesz szüksége, amivel együtt még több rosszakarót szerez magának. A hab a tortán, hogy mindezt egy cuki kis fantasy környezetben tálalják."

    gamestar
  • Tatyla
    #4
    jaja ,táblás...
  • vegicsek
    #5
    Jön a jetiiiiiii
  • Voltan
    #6
    Hmm. Nem tűnik rossznak, de kicsit gyanús, hogy eddig semmit nem tudtunk róla.
  • Voltan
    #7
    A pontszám nem túl bíztató... A németem gyenge, valaki elmondaná, miről írnak?
  • Goth
    #8
    elég gagyinak néz ki...
  • ZaJanga
    #9
    tolom nem annyira gáz
  • _Atti_
    #10
    ezámbiztato volt..:) ték:P
  • ZaJanga
    #11
    sőt
    tecccik.
    először furi volt de most már bejön
  • ZaJanga
    #12
    valaki viszi a gémet?az egyik fő ellenséget valami Valiort nyírtam ki majd ahogy végeztem vel egy pici párbeszéd majd kilép a program.újratettem semmi.másik vga driver de semmi.nem találok a játékról fórumot és ez se valami aktív :-D.
    szal ha valaki találkozott ezzel a problémával pls. írja be ha megtudta oldani.
    esetleg nem jó a made by reloaded verzió?
  • Was
    #13
    Szerintem is elég kellemes játék, remélem hosszú távon is jó lesz. A 6 fő ellenségből még csak elsőt intéztem el, igaz annak se emlékszem a nevére így hirtelen, de ha odajutok, maj szólok.
    A Helga nevű (nyilas) társtól megszabaduljak (ugyanis a csapatom már kicsit túl nőtt rajta), vagy valahova őt is el kell kísérni, (egy küldetés része)?
  • ZaJanga
    #14
    Siggurd?
    Én nem őt tekintem főellenségnek hanem a Veilar nevű démont a királyságomba.3 térkép van én már az utolsónál járok és ott.
    Helga nem erős.Akkor csatlakozott hozzám mikor még az első falunál segítettem neki.Akkor a boszorkány is veled van még?Az küldi lesz!Haza kell kisérned vigyázz rá harcok során.
  • ZaJanga
    #15
    Ha elküldeném neked a mentéseket kipróbálod?
    2 bugot találtam.Az egyik Annarothba van amikor egy ork vezért kiszabadítok majd miután a kapuhoz megyek ő megküzdene velem de kilép a gém.Később nem kisérleteztem vele hanem elmentem mellette.A másik a már említett eredeti királyságomba érve ért Airathba ahol a végső főgonosz démon hadvezért miután legyakom és menne tovább a program egyszerűen kidob.És mivel küldetés itt nem tudsz elmenni a találkozó elől.
    privibe ha átdobod a mail-címedet átküldöm a mentéseket.
    A 3-as az ork fagyás a 11-es a Végső Airath is fagyás.Remélem neked jó és nem a töréssel van baj.
    üdv
  • ZaJanga
    #16
    1 földrész ahol kezdessz:


    2. földrész:


    3. földrész ahonnan királyként elteleportáltak az elején:

  • ZaJanga
    #17
    Az Ork bug.ezen a kapun mész át de ha beszélsz vele kifagy ezért mellette elmentem:
  • ZaJanga
    #18
    Ez a tag középen Veliar Anshan városában a démon sereg parancsnoka vagy mi és amíg meg nem ölöd nem tudsz tovább menni a váradba Morrionba:


    Miután leöltem még beszél ennyit majd az utolsó kép után kifagy...

  • ZaJanga
    #19
    leszedtem a német verziót.
    ugyan az a hiba.
    most már kíváncsi vagyok másnak is jelentkezik e.
  • Underdog
    #20
    Sziasztok!

    Bocsi a hülye kérdésért, de Siggurd várát hogy lehet elfoglalni?
    Már mindenkit levertem rajta kívül 1. pályán, már 2. pályát is lassan végigviszem, de egyszerűen nem találom, hogy Siggurd várát hogy lehet bevenni. (már az összes egységet a vára körüli területen levertem, lehet vkivel beszélnem kéne? - ha igen akkor kivel?)

    Pls help, előre is köszi
  • KobeSoprano
    #21
    Sziasztok! elkezdtem a játékot, egy angol fórumon láttam, hogy az első küldi ha lehet a trollos legyen. Azt meg is csináltam, de máshoz nem nagyon tudok hozzákezdeni mert nincs elég authoritym és nem tudok toborozni!

    Segítenétek, hogy hogyan folytassam, és hogy hogy lehet iylen authority-t szerezni?

    Kössz
  • KobeSoprano
    #22
    nem troll ogre, boccs
  • Was
    #23
    Egy fórumon olvasgattam, egy két ember ugyanúgy járt, ahogy te Veliar után (crash). De valakinek sikerült végigjátszania.
  • ZaJanga
    #24
    :-D
    Elkezdtem újból!Hátha valami olyan bug ami nem mindig jön elő.Próba cseresznye.Nagyon bejön a gém.utána two worldözök.
    Próbáltad a mentést akkor?
  • ZaJanga
    #25
    Az első faluba Fishmerbe menjél vissza.Ahogy belépsz rögtön balról ott a kocsmáros és ő tud bejuttatni.Beteleportál.A questből is el tudod olvasni.
  • ZaJanga
    #26
    A troll után menj a faluba.Ott eldöntöd leölöd e vagy adsz pénzt a kapuőröknek hogy beengedjenek.
    Authority-t ládákba és emelvényekben kaphatsz.Választhatsz majd pénz vagy e között vagy emelvényeknél egyéb opciók közül.
  • Underdog
    #27
    Köszi a segítséget, igazából mikor először visszamentem nem tudtam a kocsmárossal beszélni, mint kiderült 1 questet nem csináltam meg ami kellett hozzá :)

    Közbe végigvittema játékot, nekem nagyon bejött...bár az uccso ellenfélsorozat azért nem semmi.
  • ZaJanga
    #28
    Akkor Te simán meg tudtál küzdeni Veliarral!Én ahogy lezúzom a párbeszéd után crash-el a játék.Pedig már közel a végénél jártam.Elkezdtem újból mert tetszik a gém.
    Akkor meddig toltad? :-D Tegnap du.4 től, hogy végigvitted!!?? :-D
  • KobeSoprano
    #29
    kössz
  • Alwares
    #30
    Az milyen játék? Ilyen stratégia/rpg? Mert ha valami jófajta keverék akkor érdekel..
  • KobeSoprano
    #31
    Sigguardot hogy lehet megölni? ott vagyok a várnál de nem tudok bejutni
  • ZaJanga
    #32
    #25
  • Underdog
    #33
    Igen Veliarral simán meg tudtam küzdeni, pedig aggódtam mer láttam, hogy neked bugos volt.

    Amúgy nem 1 nap alatt toltam végig, szóval amikor Siggurdot kérdeztem akkor már rég Annarothba Warland előtt voltam :) csak idegesített, hogy nem tudtam, hogy hogyan kell elfoglalni. (utólag nézve Conrad és köv várnál a harcok könnyebbek lettek volna Siggurd várában lévő egységekkel :)

    Mellesleg érdekes, hogy neked azzal az orkkal is volt gondod (ork bug), mert pl nekem ott is sima ügy volt beszélni vele.
    Minden esetre sok sikert, remélem nem jön elő neked megint a bug :)
  • ZaJanga
    #34
    Valami nem stimm.Most újrakezdtem és az aphorism of gideon küldinél is bug van.A 3 kulcsszó helyett a bonum-ot kétszer adta meg ezért hiába vagyok ott időben a piramisnál nem történik semmi(nem akarok spoilerezni).
  • Underdog
    #35
    Sajna nem tudok különösebben hozzászólni, mert pl azt a questet szerintem kihagytam, vagy nem emlékezem.

    Az viszont tényleg érdekes, hogy ennyi bug-gal találkozol :) kezd gyanus lenni. Én "látványosabb" bug-gal csak 1-el találkoztam, az pedig mikor Conrad mondja, hogy a blacksmith-el csináltathatok páncélt magamnak, és sehol nem találom blacksmithet a várában (bár lehet ezt is csak elnéztem mint anno Siggurdot)

    Próbáltad már az újratelepítést? lehet segítene :)
  • Underdog
    #36
    *vagy nem emlékszem rá(szégyen, hogy mennyire nem figyelek mit írok)
  • Was
    #37
    Az a küldetés pedig nekem is simán ment. (illetve előtte azért kidobott a desktopra, de betöltés után sikerült megcsinálni). Ugye 5000 creditért adta az egyik varázsló a Veritas (vagy valami hasonló) szót, abban az északi várban (Condrad vára?)
  • KobeSoprano
    #38
    ba**eg tényleg már leírtad. boccs
  • ZaJanga
    #39
    Újra tettem.Más havernál is néztük stb. Sőt ugye mint említettem már a német verziót is feltettem.A Conrados páncél nem ála van hanem lent a faluban Geltowerben.Viszont Arthur várában kapod azon a pályán a legnagyobb páncél 6000-ért.
  • ZaJanga
    #40
    igen igen.Elmondja mikor kell ott lenni meg hogy mi a sorrend ez meg is volt mikor először játszottam vele.De most miután újrakezdtem az egyik kulcsszó 2x van megadva.:-Dpl.: xxxxxxx, yyyy, yyyy az legkisebb legyen most zz az nincs meg és nem is jön Gideon bátyám elő a megfelelő időpontban :-D
    Sajnálom és van egy olyan érzésem lehet az én verzióm a xar.Ti honnan "vettétek"?