482
F1 Challenge 2007
  • medix
    #482
    sziasztok.néhány f1 challenge modnál a képernyőre ki van téve az lcd és a speedométer.ez néha zavaró és sok képfelületet is takar .hogy lehet ezeket az elemeket eltüntetni a játékból?
  • fairplaya
    #481
    A játék mappájában az autóknál mind két versenyzőnél át kell írni a .veh fájlban a Brakes-eket... feljebb kell rakni a mércét pl: 200ról 350re... és akkor nem megelszik túl és nem fogy el.
  • fairplaya
    #480
    Csak Xp-n müködik rendesen a játék... Sajna nem tudsz vele mit tenni...
  • The Soldier
    #479
    Segítség kéne a program csak windows 98 kompatibilitással működik. És amikor elindítom, a grafika szörnyű. Amúgy windows 7-em van, mivel lehet hogy azzal van a probléma, megpróbáltam a kompatibilitást xp-re állítani, de kidob. Többször is telepítettem a hiba mindig ugyanaz volt. Mindent megpróbáltam. Kifogytam az ötletekből.
  • femate
    #478
    Mekkora hülye vagy te.
  • rácz123
    #477
    hali! Én a f1 challenge 2007-en játszok,valaki tudna nekem a pályákhoz valami beállítást?Help! köszi
  • femate
    #476
    Hello.Én már legnehezebbe tolom neki csak a fékek elfegynak az utolsó 5 körbe és akkor jön a gáz és vannak olyan pályák ahol muszály tővig nyomni a gázt és néhányszor elfékezem de vannak olyan pályák amiken közepes tempóban tartom őket.A fékekkel mit lehettenni.Előre is köszönöm a válaszokat.
  • fradifan21
    #475
    Sziasztok! Még most keztem F1 Challange 2007-ezni és van egy problémám! A 2. 3. körben általában kiesek és a végeredménynél azt írja ki h "engine"! Ilyenkor mit tudok csinálni h jó legyen? Pls segítség!
  • krisztianp16
    #474
    Amikor belépsz a játékba, aholkiválasztod "tesztnap, verseny"stb... lent van olyan, hogy "Beálitások" most igy fejböl nem nagyon tudom de ott vanak, olyanok, hogy szabályok és ilyenek, ott nézd meg, lehet állitani %ékra, hogy mennyi legyen.

    Farki09:Hello!Ami most van töröldle, és tölcsdle újra!Lehet, hogy csak annyi a baj, hogy valamit nem töltötle..(Nálammár volt ijen) De persze lehet az is, hogy win7-et használsz.Valamelyik ismerösödél nézétek meg XP-n.Nekem XP-n simán fut. a 2010-es mod is.
  • Narusco
    #473
    elnéztem, azt hittem tényleg másiké :D

    sztem a win7 a probléma, vagy még lehet ezer más is. nekem is csinálta ezt, de a 2007.
  • Narusco
    #472
    ez egy másik játék topikja, szerintem nem itt fogsz az emberedre találni.
  • Farki09
    #471
    Hali!
    Most szedtem le az f1 2009 Delux-ot elindítom rá megyek a versenyre, de kidob, hogy az f1 2009 delux működése leállt. Windows 7-em van pls segítsetek!
  • Pepix
    #470
    Sziasztok!
    Remélem tudtok segíteni, pár hónap kihagyás után újra elkezdtem játszani az F1-el, bajnokságot játszok és minden verseny 3 körből áll. Pedig emlékszem, hogy pl. a magyar nagydíj 7 körös. Hol lehet visszaállítani a versenyköröket az eredeti állapotába?
    Köszi.
  • krisztianp16
    #469
    Aha értem, akor sajnos nem tudom mi a baj...
  • hoeke
    #468
    vezeték nélküli parabolás kb 2 gigás de inkább több a szolgáltatom fél gigát ad de a szerelö srácok haverok és nekem a legfullossabbat adták ami belefér a dologba .bármien szerveren nyomom kidob még ha haverokkal akor is ezért nem értem
  • krisztianp16
    #467
    Hello!
    Az a baj, hogy kitobb a szerver készitö...

    #466:Arra én is kiváncsi vagyok, bár azt mondják, hogy nem mindegy, hogy milyen net van.

  • mp44
    #466
    csá meg szeretném kérdezni hogy lehet csinálni serot ha valaki le irná pontossan megköszönném
  • hoeke
    #465
    sziasztok segitség kéne 2007 cellengel nyomom és mindig kidob a következö felirattal YOU HAVE BEND BOOTED mit tudok tenni ? köszi a segitséget elöre is
  • david0214
    #464
    Sziasztok! Visszatértem!
    Nemsokára megjelenik az F1TOPIC 2009 FINAL verzió. Aki még nem ismeri a játékot, az töltse le a SILVER-t a fórumról!
    www.forum.f1topic.iweb.hu
  • devilzero
    #463
    Hali!
    Nekem megvan a SETH-es Forma1 de amikor versenyeznék akkor mindig hibát észlel a játék, ezt kitudom valahogy kerülni????
  • Zsolti bácsi
    #462
    Sziasztok tudtok nekem segiteni hogy hogy lehet a F1 2009-be ki probálni a KERS-t mert ahonan letöltötem a játékot azt irták hogy tartalmaza a V gomb lenyomásával de még nem sikerült ki probálnom:( ezt hogy tudnám vagy hol tudnám beálitani? A segítséget előre is köszönöm.
  • krisztianp16
    #461
    Jó lett!:)
  • david0214
    #460
    Elkészült a Patch 8! Holnaptól, azaz 2009/05/31-től tölthető!

    Tartalma:
    !Config(azaz beállítások! Többek között olyan, mint például:LCD a kormányon on/off; Box utca korlátozás on/off...stb.-->FONTOS! OLVASSÁTOK EL AZ ISMERTETŐ SZÖVEGET!

    És még valami:

    egyszerűbb lett a felvezető kör telepítése!(infók a főkönyvtárban a "felvezető kör2" címszó alatt!

    Tehát, ne felejtsétek:
    holnap klikk a www.f1topic.iweb.hu-ra és töltsétek le a Patch 8-at!
  • krisztianp16
    #459
    Hello!

    Melyik most a legújabb 2009-es szimulátor?
    Mert halotam rolla, hogy van tv mod is, és akkor ugyan ugy van mint igazábol.Az idömérön van Q1,Q2,Q3. És a futamban is nekünk kell beálni a rajt kockába...Köszielöre is a választ.Amugy jó az oldalad!Ha elküldenéd az msn cimed meg köszönömém, ott jobban meg beszélhetnénk.
  • david0214
    #458
    www.f1topic.iweb.hu

    A(z) F1 Delux 2009 Patch 9 tartalmának egy része:
    A tükrök fel lesznek cserélve, kivéve a McLarent és a Ferrarit(minden autóba fel vannak cserélve)!
    +
    +
    +
    Lesz még egy valami a patch 9be, de ez a része egyenlőre titkos!

    Szeretném, ha regisztrálnátok a fórumba! nagyon megköszönném!
  • david0214
    #457
    www.f1topic.iweb.hu

    Felkerült a Patch 8 video a "Videók" részlegbe(csak regisztráltaknak!)
  • david0214
    #456
    Sziasztok!

    www.f1topic.iweb.hu

    Elkészült a fórum(még nincs sok minden rajta, de)már használható!
    Nemsokára felkerül az F1 Delux 2009 Patch 7!Még holnap vagy holnapután fent lesz a Patch 7, és a 2009-es idény menüpont is!

    Nem sokára pedig egy újabb Patchel(F1 Delux 2009 Patch 8) fogok jelentkezni, ami nem is igazán javítás, hanem valami egészen más!!!! Erről egyenlőre nem fogok beszélni, de a hétvégén felteszek egy videót a "Videók" részlegbe a fórumba! Arról megtudhatjátok, mi lesz a patch 8ba!

    Addig is türelem!
  • Narusco
    #455
    nem lehet sztem felpatchelni.

    http://hkf1ch2007sethleague.forumotion.net/

    innen leszedheted.
  • gregtom6
    #454
    És nem lehet vmelyik f1-ből moddal v patchel jó grafot csinálni?
  • gregtom6
    #453
    Üdv. A F1 Challenge 99-02 van meg. Ezt fel lehet patchelni, v modolni, h 2007 legyen, nem? Elvileg ugyanaz a játék.
  • david0214
    #452
    www.f1topic.iweb.hu

    A saját honlapom(aki nem hiszi kérdezzen tőlem olyat amit csak a honlap készítője/szerkesztője tudhat.)!

    am ha birkuc oldalán nem tudsz regisztrálni, az nem az én hibám! mond meg mi a baj és én rákérdezek ott! ami a! saját fórumomat illeti, az még nincs kész, de az alatta lévő számok jelzik, hogy mikor lesz feltöltve!

    Köszönöm a sok érdeklődést az oldalam iránt!

    am a keresőbe milyen kulcsszavakat írtatok, be hogy megtaláljátok a honlapom?(milyen szavakra kerestetek rá?)
  • krisztianp16
    #451
    Értem köszi,egyet találtam már de nem a legjobb...
  • macleody
    #450
    Gphungary-n nézz szét. Azt hiszem van 2-3 féle 2009-es mod is.
  • bigbigle
    #449
    ez mire van még?
  • Narusco
    #448
    van itt olyan társaság aki esetleg rendszeresen multizik?
  • krisztianp16
    #447
    Én nem,de kiprobálnám!
    Nem tutsz linket?
  • macleody
    #446
    Hali. Próbáltátok már a 2009 GL-t?
  • Narusco
    #445
    hát... nemtom ,elszedte ma birkucos cuccokat, nekem nagyon nem jönnek be. az F1 Challenge 2007 jó, a többi szerintem szar.
  • Narusco
    #444
    menü-> F1 PC játékok

    leszeded az F1 1978-2008-at és utána az alatta lévó F1 deluxe 2009-et. mellesleg a fórumba nem tudok regelni, valami fail-t ír ki. valaki tudná linkelni a 78-08-as játékot ?:$
  • gege97
    #443
    kössz a linket de valahogy nemtalálom