160
Ittas állapotban történtek velünk...
  • Shadow_THH
    #40
    én még soha sem ittam alkoholt
  • Kamehame
    #39
    nem csak lehet, az is
  • 9csöves9
    #38
    szilveszterkor beleestem a Balatonba
  • ryhdeksan
    #37
    egy este, 13x-i hányás :\
    abból 2 otthon a szőnyegre
  • kulabácsi
    #36
    na az undorító lehet
  • Atkamon
    #35
    Addig jó amíg csajjal smárolsz... én olyat is hallottam hogy valaki a haverjával >.<
  • homeless
    #34
    Azért megnyugtat, hogy nem csak én vagyok ilyen fogyatékos.
  • CattiBrie
    #33
    Nekem nincs mire "büszkének lennem".
  • Calver
    #32
    nemviccestopic.
    én valami 2 hónapja vittem házibulira asszem 4 sört. van egy tippem h nem csak azokat ittam meg... még aznap éjszaka sikerült... ööö... eldőlnöm - ittasan vagy állok és járok egyenesen, vagy dőlök, átmenet nincs -, de úgy hogy asszem életem végéig ki lesz repedve a bőr az államon. (vagy h a f***ba nevezik ezt? nem forrt teljesen össze - szét van még mindig nyílva a bőr - de begyógyult)
    múlt héten pedig (szülinapi buli) reggel (délben) felkelés, emlékeztem h van valami a táskámban. kinyitom, visszamosolygott rám kb 30 répa. okké... mivel még volt bennem rendesen "üzemanyag", első lépés az volt h felhívtam komát: "Te, én tegnap kinyírtam a Répaárust?" (aki ismeri az alkohol-maffiás szöveget, az tudja miről beszélek.) mivel az illető helyeselt, úgy döntöttem inkább felébredek. miután ez nem sikerült, inkább lefeküdtem, gondoltam álmomban csak nem álmodhatok... sikerült is elaludnom persze, felébredés után még filoztam a történteken, kicsit túl valóságosnak tünt minden. a csirkehúsleves főzésnél, ami tele volt répával, komolyan elgondolkodtam azon hogy itt bizony tényleg gyilkosság történt. mint később kiderült, csöppet ittasan keresztül mentünk valami répaültetvényen (így hívják?), amit sikerült "leszüretelni". a tulaj biztos baromira örült.
  • Szeszmester
    #31
    Vki le is ír vmi sztorit, vagy mindenki megtartja magának a sok mesélnivalót?

    Egyébként a fórum olvasói közül szerintem több ember is volt már részeg, hányt, szédült, duhajkodott, (nem csak) smárolt szép(nek hitt) csajjal, küldött el anyjukba (rang)idősebb embereket, borított fel feldíszített karácsonyfát.
  • Casillas
    #30
    inkább arról meséj hogy egy ijen illuminált állapotodban miazanyádé tiltottá le msnen htxy
  • Pheaper
    #29
    huu van mit mesélnem :D
  • PyRex
    #28
    Múltkor az történt, hogy...

    nem emlékszem
  • passatgt
    #27
    volt olyan, hogy bebasztam és hazamentem
  • TCelica
    #26
    a nagy izgalmak közepedte nem akarsz mesélni ...
  • kulabácsi
    #25
    /fav
    hát nekem is lenne mit mesélnem, de asszem h kihagyom egyenlőre:)
  • wordsworth
    #24
    Na most jottem haza nem kicsitr erdekesa allapotban xD Hetfon ereccsegi jeee :D
    Sebaj.. lenyeg hogy kicsit veres vagyko, es nem szeretem ha csajok vagodddak magukat :D
  • Beast Machine
    #23
    ahogyan ő sem...

    http://drinkteam.extra.hu/lukaszmain.html
  • eörgs
    #22
    most nem akarok menő lenni, haggy
  • Kanál
    #21
    http://www.katonabris.hu/
    ez a tag nem viccel
  • Frosty01
    #20
    :D!
  • Beast Machine
    #19
    előre ,megkérünk mindenkit, hogy Frostybá lelkének megnyugtatása érdekében, csak és kizárólag VALÓS történeteket írjunk ide.

    Köszönöm.
  • Frosty01
    #18
    látom előre lelki szemeimmel: keménykedős topig ez....
  • Beast Machine
    #17
    /fav

    én a kocsmában alányvécébe mentem be tévedásből, majd pedig szép vörösre festettem MINDEEEENT...
  • Frosty01
    #16
    leestem lovaskocsiról, össze vissza vertem magam :\
  • kas123
    #15
    -nagyon bebasztam, és a városkánk 1ik legcsúnyább csajával smároltam

    - KO-ra ittam magam és TALICSKÁVAL vittek haza :D

    - haveromnál is kb KO voltam és amikor az apja be akart takarni, h meg ne fázzak, akkor elküldtem az anyáába:D (aszittem h 1ik haverom basztat)

    rövid 3 történet:D:D de még vannak...:D
  • Gunnersboy
    #14
    #12

    inkabb irja valami alkoholizat sztoryt :C
  • eörgs
    #13

    [center]
  • Gunnersboy
    #12
    "Ha ennyire telik csak, akkor nem kell hozzászólni." :AD_s
  • eörgs
    #11
    nem
  • Gunnersboy
    #10
    kell egy ilyen is :D
  • 5w0rdf15h
    #9
    nc :D
  • Gunnersboy
    #8
    hát nekem utána elmesélték, de nemnagyon hittem el hogy pl gatyámat hogyhagyhattam lent a földszinten mik az emeleten aludtam be o.O
  • blackgamer
    #7
    én inkább nem mesélek pedig lenne mit
  • Goth
    #6
    két radiátor közé hugyoztam :c
  • SHADOWEYES7
    #5
    meg agressziv vok,levernék mindenkit aki a haverokat megsérti!!
  • Paranoia
    #4
    Ha ittas állapotba vagyok akkor nem emléxem mi történt velem
  • Gunnersboy
    #3
    házibulin énis kb 6x saját kanapénk alá
  • SHADOWEYES7
    #2
    hánytam.
  • Gunnersboy
    #1
    Na mivel, nemtaláltam ilyet a keresőben, ide jönnének az ittas állapotban velünk történt sztorik... x)

    Remélem sűrűn látogatott topik lesz :)