12
egy dvdre +1 feliratsáv rakása
  • Picizöldfül
    #12
    helló mindenki,nagyon egyszerűen feltenném a kérdésem,és a választ is egyszerűre várom,tehát: van egy filmem aviba(HOT FUZZ),és megvan a felirat hozzá,de ugye nincs ráégetve,és hát kiszeretném írni dvdre hogy rajta legyen a felirat. Ezt mien programmal és hogyan tudnám megcsinálni? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • endrow
    #11
    Heló
    Avi filmen, ha van felirat,akkor azt le lehet szedni?
  • frc0032 #10
    előszöris hogyan kell szétszedni?
  • ZaJanga
    #9
    dvdlabpro teljesen jó erre.
    szedd szét a filmet.
    filmfájl, hangsáv,feliratsáv,cell time.
    majd a dvdlabproba szépen belehúzgálod.egy lightosabb menüt is tucc vele készíteni
  • frc0032 #8
    úgy nem eccerűbb hogyha kiszedem ac3-ba a hangot belőle, és aztáhn azt hozzáfűzöm a régi másolathoz? nekem úgyis jó lenne. lécci segíccsetek hogy milyen progival valósítható ez meg!!!! nagyon kellene.
    plííííz!

  • frc0032 #7
    kipróbáltam a dvdlabpro-sat, de nem megy. az a baj, hogyha nem enged betölteni ifo fájlokat, és a filmben csak akkor van benne a 2 hangsáv hogyha úgy van betöltve.
  • Calver
    #6
    feliratok.hu fórumán is van pár leírás
  • akyyy
    #5
    sztem ez alapjén meg tudod csinálni.
  • 0ppika
    #4
    3.
  • akyyy
    #3
    nem biztos hog yjó lesz majd a felirat. hisz lehet az egyikbe az X jelenet 10 perckor kezdődik kereken, az a másikba a reklámok, vágás miatt csaka 12.ik percbe, oszt szevasz:D
  • Met
    #2
    1.
    2.
  • frc0032 #1
    Helló Mindenki!!
    Az lenne a gondom, hogy megvan 1 film magyar hangal jó magyar felirattal dvd-n, viszont nincsen rajta angol hang. megvan ugyanaz a film angol+magyar hanggal, viszont borzasztóan sz*r a felirat bvenne8kicsi, és rossz helyxre is van téve). szoval hozzá kéne adni még a film jó feliratos változatának a feliratját, ja és 1ik sem rip, aminek jó a feliratja az másolt, aminek szar az eredeti. segítsetek plíz, nagyon kéne!!!!
    előre is köszi!

    öüdv:
    FRC#0032