199
A rendőrség lelőtte azt a bankrablót, aki a Széna téri bankfiókot akarta kirabolni.
  • SHADOWEYES7
    #199
    És megint megtörtént.
  • riviera
    #198
    Abban a pillanatban ahogy a bankrabló fegyverrel a kabátja alatt belép a bankba, hogy ő most itt rabolni fog, igenis vállalja a következményeket!
    Érdekes nem is olyan rég a biztonsági őr lőtt le 1 rablót, azzal senki sem foglalkozott. Most meg a fekete ruhás ninják, a rohadék rendőrök 4et is belelőttek! Ehh...
  • CattiBrie
    #197
    Ez tök lol!!! :D
  • BIZ0906
    #196
    Tessék ? "máshogy kezelik a dolgokat" itt a gond a puszta kezes tüntetéseknél is vér folyt akkor most mi ez a felháborodás?
  • CattiBrie
    #195
    Nem, tudom volt-e már.
    De itt is van cikk illetve képek.
  • BIZ0906
    #194
    Az igazság fáj, vagy csak a véleményem túl nyílvánvaló?
  • Ronny
    #193
    azért az AK-47 nem egy olyan dolog, amit csak úgy hozzáddobnak a sarki éjjelnappaliban. Amcsiban ez máshogy működik, ott egy hasonló szituációba akár egyszeri felindulásból(mindenféle készülődés nélkül) is belekveredhet a szellemileg labilis családapa. Szerintem természetes, hogy máshogy kezelik a dolgokat.
  • Ron Ragm
    #192
    Okké, ez most nem sikerült de köszönjük a részvételt.
  • BIZ0906
    #191
    Ja Fritzicke, de én egyre jobban utálom ezt a kiszott kórupt banát (rendőrség(is)) sok kis talnyaló ci
  • 0Fritz0
    #190
    Biza, hiszen a zsaruk naponta végeznek ki az utcán ártatlan járókelőket.
    A fegyveres bűnözők pedig virágot osztogatnak a hölgyeknek.
  • buldozer99
    #189
    jah TV2 ennyi nagy lámaság:D
    Nem ide tartozik de az is nagy volt hogy elkezdik "mindenki láthata hogy a vadászgépek alacsonyan szálhattak le"!Miért ha nem alacsonyan szálnak le akkor hogyan?xD
  • BIZ0906
    #188
    Nem lelövik, csak kivégzik.
    Rendőrség mottója: "Elöbb halálosan megsebesítünk, aztán kérdeznénk de sajnos meghaltál"
  • Baraber
    #187
    A TV-2 próbálta amerikásan előadni. Szánalmas volt, hogy fél órán belül tizenötször megismételték ugyanazt...
  • whiskeyman
    #186
    nem értem, hogy miért vitatkozol...csak elmondtam, hogy szvsz, miért ment bankot rabolni...(hangsúlyozom, hogy ez az én véleményem, lehet (sőt biztos is), hogy nem így történt)

    Amúgy emlékszel a móri bankrablásra? Ártatlan emberek haltak meg..és ha itt is ez történt volna? Akkor is így vélekedsz róla? Ha nem fenyegetőzött volna, akkor nem lövik le a rendőrök
  • Max7
    #185
    Ha abból nem értetted akkor leirom máshogy:

    mi az hogy szerinted? tudod miért tette biztosra vagy nem? ha nem miért itéled el?
  • BIZ0906
    #184
    Csicska zsaruk!
    Egy emberhez ennyi sza...got kell szervezni akkor milett volna ha egy tucat rabló bantástúl mennek bankot rabólni és egy pár mesterlövész áll a tetőkön?
    Ennyit ér a rendőrség most erre mennyi pénzt ba..tak el?
    Vagy inkább az a kérdés ebből a pénzből mennyi megy zsebbe?
  • whiskeyman
    #183
    te most miről beszélsz?
    ezt írtad:Max7
    ma 22:06 | privát | válasz erre | #179
    "Ne értsd félre nem akarom védeni, de te tudod miért követte el a bankrablást?"


    én csak válaszoltam a kérdésedre...hogy szerintem ez történhetett...nem kell nekem barátnővel, gyerekszobával, meg autópályával jönnöd
  • 0Fritz0
    #182
    M1-en most beszél az egyik ex-túsz.
  • Max7
    #181
    Sejtem? Ha selyted egy lányról hogy foglalt inkább rá sem kérdezel hogy iszik-e veled egy italt? Vagy ha sejted hogy gyereked lesz akkor egyből gyerekszobát csinálsz? Mert én mondjuk megpisiltetném a barátosnémat azán megnézném hány sávos autópálya van a kis lázmérőn :)

    nyilván nem tudlak meggyőzni, amit 175-ben leirtam arról sem tudtak meggyőzni szüleim! Saját amgamnak kellet rájönnöm!
  • whiskeyman
    #180
    sejtem, hogy miért..bepiált, volt skulója és rájött, hogy milyen az élete, hogyan él és hirtelen felb@szta az agyát ezen és ment is pénzt szerezni...

  • Max7
    #179
    Ne értsd félre nem akarom védeni, de te tudod miért követte el a bankrablást? Ha már így itélkezel? Mert én mielött megalkotom a véleményem begyűjtöm az összes tényt és az alapján döntök!
  • whiskeyman
    #178
    ezt kár volt írnod, mert elolvasom :))
  • whiskeyman
    #177
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1178297756&no=161
  • Max7
    #176
    Olvasd el a 175-ös hozzászólásom és csak annyit mondok hogy lett volna más megoldás!
  • Max7
    #175
    Ez nem így van! Nemrégiben történt egy érdekes eset amitől a sajtó is hangos volt! Évfolyam társam megölte az édesapját! Én elitéltem annak ellenére hog tudtam hogy miért tette (zaklatta őt is meg édes annyát is és azért írom tág foglaomba mert ebbe minden beletartozhat). A lényeg hogy elitéltem mert akkor is csak ölt és csak más megoldás lehetett volna!

    DE

    Attól még hogy az a véleményem hogy más megoldás lett volna csak nem ítélem mostmár el, mert az vesse rá az első követ aki még nem vétkezett! Nem vagyok hívő, de isten sem vagyok hogy eldöntsem ki a bűnös és ki nem!
  • whiskeyman
    #174
    De talán elvette az emberek kedvét egy kicsit, hogy legközelebb is bankot raboljanak...
  • Dodo55
    #173
    Na jó, szerintem akkor fejezzük be, úgyse győzzük meg egymást, felesleges emaitt flame-elni.
    Sose fog mindenki egyetérteni 1 dologban, ezért ember az ember, mert egyéni.

    Meg már meghalt, szóval nincs értelme azon vitatkozni, hogy megérdemelte -e.
    Lehet valóban mást gondolnék, ha én vagy valaki, akit szeretek ott lett volna, mint túsz.
  • Max7
    #172
    Ez így igaz! A cichagoi (nem biztos hogy jól irtam le) rendőlség alapelve, hogy a túszelytést emberi áldozat és lehetőleg személyi sérülés nélkül oldják meg! Nyilván nem egy kiképzett terroristáról volt szó akit ha válonlőnek feláll és eszeveszetten elkezd lövöldözni, tehát nyilvánvalóan elég lett volna válon, kézen, lábon lőni!

    Nyilván valóan magyarországon ez nem így müóködik, itt nem tágyalnak órákat "úgysem fizetik meg" alapon ezért adok egy ultimázumot hogy tedd le a fegyvert vagy halomra lövünk (ez amerikában úgy müködik hoy a útúszejtő diktál) itt gyere ki mert nincs erre idő alapon megy!

    Nyilván nem vagyok szakértő és nyilván nem látom át 100%-ig a helyzetet de a gyilkosságra semi nem jogosít fel mer:

    Kerüld meg mint hogy megtorpanj,
    Torpanj meg mint hogy megsebesítsd,
    Sebesícsd meg mint hogy megbénitsd,
    Bénítsd meg mint hogy megöld.
    Az élet érték senki sem képes még 1x visszadni!
  • whiskeyman
    #171
    szerintem is azt kapta, amit megérdemelt
  • Mirk
    #170
    most mingyár előjössz valami jól megkínoznám baromsággal
  • desigo
    #169
    mondjad máááár
  • Ron Ragm
    #168
    Vagy kicsit feljebb megy és tüdőt talál, ugyanott vagyunk. Az hogy megérdemelte-e vagy sem az lényegtelen. Az viszont biztos, hogy fölösleges kockázatot vállalni amikor ártatlan életek vannak veszélybe nagyon-nagyon rossz döntés.
  • Dodo55
    #167
    Másfajta büntetésre gondoltam, durvábbra.
    De nem mondom, mert jelenleg az alkotmány tiltja :D
  • SHADOWEYES7
    #166
    szibériába kölcsönadni őket és kapjunk áramot hejette az oroszoktól a munkájukért!!!
  • Dodo55
    #165
    Igen, a hasába bele nyomhat egy tárat, akkor is van még esélye a túlélésre.
    Legfeljebb lebénul, mert szétlövik a gerincét, meg kiveszik az összes belét.
  • desigo
    #164
    jó akkor bányába velük...
  • Ron Ragm
    #163
    "Úgy is kitűnően le lehet fegyverezni valakit, ha hasra, vagy combra lőnek, mert az fáj a legjobban, és összeesik, meg minden, de simán túléli, ha megfelelően ellátják utána."

    Csakhogy ez nem úgy megy, hogy belelövök kettőt a hasába és remélem megnyugszik. Ha civil életek vannak veszélyben addig kell tüzelni a célpontra amíg teljesen harcképtelen lesz, máskülönben csak ártatlan életeket veszélyeztetsz.
  • Dodo55
    #162
    Igen, a börtönböntetés nem a legjobb.
    Valami olyan kéne, amit nem felejtenének el soha, félnének tőle, mert olyan szenvedés lenne, és eszükbe se jutna újra bűnözni emaitt.
    De mellette nem venne el éveket az életükből, és nem kerülne sokba, és mondjuk nem az adófizetőknek kéne fizetnie, hanem neki.
    Inkább nem mondom milyen ötleteim lennének...
  • desigo
    #161
    börtönt érdemelt volna???

    Az én adómból ne etessenek ilyen szemetet 5-10 évig

    megérdemelte!!!
  • tugyiti
    #160
    Bárhol bármikor a világon,aki bemegy bárhova és embereket fenyeget meg életveszélyesen (mert ugye remélem azt senki nem kezdi el kifejteni hogy AK-47-el a vállán lehet hogy nem is úgy gondolta a rabló,meg lehet részeg volt,meg stb... nem érdekel nincs kifogás,fegyver egyértelmü támadó szándék) akkor az erre az esetekre kiképzett embereknek éles lőszer használatát valamint azonnali tűzparancsot engedélyeznék én is.Azt hogy az adott szituációban hogyan,mikor,hova,mennyit fog lőni azt pedig mérje fel az adott kommandós,swat-os stb... ez legyen már az ő felelőssége,hiszen ezért kapja a fizetését,ezt tanitották neki.