47
  • gakoska
    #7
    igazatok van, ez az mp3-játékos dolog rosszul van megfogalmazva, a fülhallgatós zenelejátszók tiltása viszont értelmes dolog lenne. én már próbáltam vezetés közben, és közben igazi félelemérzet lett rajtam úrrá, süketnek éreztem magam, össze-vissza tekintgettem, aztán kitéptem a fülemből... alapból nem szeretem ha hangos a zene a kocsiban, nem lehet hallani a motort, a kerekeket, stb, de egy fülessel semmi külső zajt sem lehet hallani (nézzétek meg youtube-on hány videó van a mentősök akadályozásáról...). gyalogosként is sokkal jobban kell figyelni zenehallgatás közben, de sajna az ellen nem lehet mit tenni... mindenesetre nem kéne minden ilyen hírre kapásból rávágni hogy baromság.
  • AgentKis
    #6
    Egyetértek Veled!

    Még a szülést is megtiltanám, mert az élők halálozási aránya a 100% felé közeledik!
  • Cefet
    #5
    Valószinűleg igazuk van, bár a passzív zenehallgatás szerintem nem köt le annyi "erőforrást", mint a telefonálás. De hogy nem tudják megvalósítani amit akarnak, abban is biztos vagyok...
  • Troll
    #4
    Ki kéne tiltani az autókból a beépített rádiókat, hangrendszereket, a TV/DVDs kis LCD-ket, a navigációs készülékeket. Végül ki kéne tiltani az autókból a sofőröket, akkor tuti nem okoznak balesetet...
    Már csak a jogalkotókat kéne kitiltani az országból/EU-ból, valahova közép-Afrikába...
  • aaaaa
    #3
    Discman azért jöhet, na de az MP3 lejátszó, az amúgy is ejnye-bejnye. A nem normálisok az eredeti cikkkben is MP3 lejátszót írnak. A MP3, rossz tessék megjegzezni, és a közlekésre is nagyobb veszélyt jelent, mint az eredeti CD...
    A következő hír valószínűleg ez lesz.
  • aaaaa
    #2
    Nem fogynak a beépíhető kihangósitók, el kéne már adni megint párat..., gondolták a gyártók.
  • AranyKéz
    #1
    Erre csak azt tudom mondani: LOL