13
  • quentit
    #13
    tudom-tudom, "nem-e lenne" helyett "nem lenne-e" de az sg.hu-n nincs szerkesztés :)
  • quentit
    #12
    Sóhaj...
    Szövegértésből egyes! Már válaszoltak a kérdésedre. Nincs joga.
    De szerintem te nem tudsz fogalmazni, és azt akartad kérdezni, hogy nem-e lenne jogos...
  • Jötün
    #11
    Sóhaj...
    Akkor ismét a gyengébben szöveget értelmezők kedvéért:
    "Az áldozatainak nincs joga megismerni őt?
    Vagy esetleg ezzel elkerülhetnénk a további csalást, hiszen ismerté vállna a pofatúrája."
  • saco
    #10
    Ügyes a srác
  • robertone
    #9
    "az online üzlet személytelenségét használta ki: nagymenő tőkésnek állítva be magát cégeket alapított az interneten, amelyekkel kitalált dolgokat forgalmazott"

    Eddig sem látták az áldozatok a pofázmányát...

    Nem az áldozatoknak nincs joga megismerni őt, velük találkozhat a tárgyaláson. A médiában nem lehet gyanúsítottakat vagy bűnözőket megnevezni, ez kortól függetlenül veszélybe sodorná őket, egyes őrültek önbíráskodására adna lehetőséget a korrekt bírósági tárgyalások helyett. És akkor még nem is beszéltünk az ártatlanság vélelméről...
  • Jötün
    #8
    Még mindig nem értem az összefüggést!
    Ezért megismétlem az érvemet:
    "Az áldozatainak nincs joga megismerni őt?
    Vagy esetleg ezzel elkerülhetnénk a további csalást, hiszen ismerté vállna a pofatúrája."
  • Bradley
    #7
    Tud valamit a srác. :D
  • Cat #6
    18 év alatt van, ezért a médiában nem lehet megnevezni, még a monogrammját sem.
  • Csaba42
    #5
    És ha kiskorú? Majd ha büntethető lesz, elítélik. Ilyen egyszerű.
  • 1488
    #4
    Nagy fasz a gyerek... :D:D:D
  • lacol
    #3
    én miért nem csináltam ezt kiskoromban? brühühü
  • Scroll
    #2
    LOL! Első gondolatom az volt, hogy csak magára vállalta, mert kiskorú, de a cikk végére, már úgy tűnik, hogy Ő tette.
  • Jötün
    #1
    Előbb nyilvánosan 10 korbácsütés, majd besoroznám, rendőrségre nyomozónak.
    Ahogy a példaképét is. Kenterbe verné a sok léhűtőt, akik egymást sem találják meg a sötétben.
    Ezt a személyiségi jogot nem értem! Az áldozatainak nincs joga megismerni őt?
    Vagy esetleg ezzel elkerülhetnénk a további csalást, hiszen ismerté vállna a pofatúrája.