170
God of War: Chains of Olympus
  • Macropus Rufus
    #170
    GoW Chains of Olympus igazán ütős PS3-on 3D-ben. Igaz a grafika elmaradt a GoW klasszikus 3 részétől, de a 3D felejteti ezt. (+a FullHD)
  • Fodek
    #169
    szerinted én nem kerestem rá a ló szobor szavakra?? olvastam már a párkányost
  • PoisonChihuahua
    #168
    El kell forgatni a 3 kart.

    A #150-es nem jó, mert azt valószínüleg már megcsináltad, csak ha már a "ló", "szobor" szavakat olvason itt a GoW:CoO topikban már reflexből linkelem a #150-et...
  • PoisonChihuahua
    #167
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1178195685&no=150]#150[/URL]
  • Fodek
    #166
    és a lószobroknál mit kell csinálni? (temple of helios mentőhelyénél)
  • lowdog
    #165
    abba az irányba kell mozgatni az analog stick-et

    ha jól emlékszem a psp-s verzióban már animálva is van, kezdetben fehér a nyíl, aztán sárgára vált fentről lefelé.

    mikor megjelenik, akkor told előre az analog-ot, utána pedig egy félkört tegyél meg vele a nyílnak megfelelő irányban
  • Fodek
    #164
    a perzsa király után azt a 2 csaj nem tudom "megtisztelni"mit jelent az a félköríves nyíl? tudom h analóg stick de sehogyse megy
  • PoisonChihuahua
    #163
    Na igen ha már a KZ2 sajna nem lesz meg, akkor a GoW3-ig tuti összehozok egy PS3-at de bármi áron! Ezért a játékért lopok, csalok, hazudok de tuti szerzek eggyet....
  • lowdog
    #162
    a ps3 éve, nálam is biztos vétel!
  • PoisonChihuahua
    #161
    2009-2010 kb.
  • Tinman #160
    VH módon nem szivattam magam egyikben sem... viszont a challengek megvannak.

    Mikor jön már a 3? :-(
  • lowdog
    #159
    derék

    én most nyomom a GOW2-t TITAN módban, ha ez megvan akkor nálam is pipa!
  • PoisonChihuahua
    #158
    Nekem meg.
  • lowdog
    #157
    very hard megvót? challeng-ek megvótak? mindegyik GOW-ban?
  • PoisonChihuahua
    #156
    Szerintem jó, én próbáltam már, nekem bejött.
    Vidd végig azt is és akkor tényleg mindet kipörgetted.
  • Tinman #155
    Mer' java-s gagyizásnak tűnik :-/
    Jó ez?
  • Seth
    #154
    EZ megvolt?? ...nem?Mé' nem ? :D
  • Tinman #153
    Ebbe hogy lehet elakadni? :-D
  • Tinman #152
    5 perce toltam végig.
    Nagyon frankó volt... most már mindegyik GoW-ot kipipálhatom... nincs több? Mé' nincs? :-(
  • 1414geri
    #151
    aki elakadt a lovasnál az néze meg ezt:http://www.youtube.com/watch?v=hqS9CRlkwPQ és benne van.
  • PoisonChihuahua
    #150
    Van egy kihúzható párkány, hogy fel tudj menni a lóhoz. Na az a párkány bal oldalt üreges.... :)
  • lowdog
    #149
    nem pontosan értem melyik részről van szó, pontosítanátok?
  • kcsabesz
    #148
    Én is ott a lónál akadtam el, mit kell utána csinálni ...?

    Arra azért figyelmes lettem, hogy amikor nagy tües támadást nyomok ott "a ló mögött" akkor pár tégla kissé izzik... vagy csak hallucinálok?

    Megyek áldozok egy kecskét Arész-nek hátha segít...!
  • lowdog
    #147
    az :)

    van 2 része PS2-re is.

    (amúgy ahol elakadtál, onnan még elég hosszú a játék, az még gyakorlatilag a legeleje)
  • Bogyi007
    #146
    Nem gyengén bejön neked ez a játék! :D
  • Gomber
    #145
    naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon naon JÓ JÁTÉK!! XD
  • lowdog
    #144
    np:)
  • plas
    #143
    Köszönöm:) megvan... (levegőben még1 ugrás gomb) - csak a fene gondolta volna, hogy ez ennyire necces [épphogy megkapaszkodik]
  • lowdog
    #142
    gondolom Tartarus-ra gondolsz, ahová a titánok vannak leláncolva, Zeusz fent lakik a hegyen :))

    még egy szigetet elő kell hozni, hogy át tudj ugrani (ha ikarusz lifttel sem megy a dolog, gyk a levegőben még 1x ugrás gomb)

    mikor beérsz abba a részbe, akkor egyrészt el tudsz menni jobbra, a save pointhoz, ahol aztán leugrasz egy nagyobb térbe, ellenfelek, ott 2 kar van (az egyikhez össze kell törni egy sziklát bal oldalt).
    itt az egyik kar felhoz egy láncot ahol visszajutsz egy kis térre, szemben a "szigetek". itt bal oldalt fel tudsz mászni a falon, ott is jön pár ellenfél, de itt megtalálsz még egy kapcoslót ami ismét egy szigetet előhoz.

    lehet, hogy ez után is van még egy hasonló rész nem emlékszem, ha ott akadtál el, írj és megnézem hogy mi ott a helyzet!

    sok sikert!



  • plas
    #141
    #65.

    El sem hiszem, én is elakadtam a játékban... Mégpedig vmi földalatti résznél, ahol egy óriás [Zeusz?]van leláncolva. Gyakorlatilag valamilyen kerekekkel kell a láncokat mozgatni. Na ezekból 3-at meg is találtam, de a negyeiknek csak a helyét, tekerőkar nélkül. Mikor mozgattam őket, két "sziget" ereszkedett le. Úgyvélem ezeken kellene átugrálni a folytatáshoz, de a második "sziget" messzebb van, mint egy ugrás, ergo lezuhanok. Gondolom elő kellene csalogatni a 4. kart, azért, hogy a 2. "sziget" lejjebb ereszkedjen és át lehesen ugrálni...
    Ha valaki tudja a megoldást nyomja be spoilerbe. Köszi.
  • maffioso
    #140
    ja ez vmi istennő volt és belekell állni a körbe és pajzsolni és onnan má érthető...akk ez gyors volt:D
  • maffioso
    #139
    csáá

    lenne egy olyan gondom h pontosan nemtudom hol tartok :/ mindenem maxon van megvan zeus gauntlet de több nincs és vmi köralaku helyszinen vok...egyik oszlop tetejéről egy szárnyas nagy szar lövöldöz rám nagy zöld gombocokat...nemtom megsebezni és kb 1/5-d hp-ja van
  • Coooper
    #138
    szóval hogy lehet továbbjutni annál a résznél, ahol a ló fent van egy párkányon????
  • Prince of Máté
    #137
    Tuti nem fog megjelenni, mondták a készítők!
    God of War 3 pedig csak PS3-ra fog kijönni!
  • Wheeler
    #136
    Helo!

    Akit érdekel egy God of Waros nyereményjáték, az kattintson ide!
  • Csonghy
    #135
    Helo! Volna egy kerdesem ott vagyok a god of warban amiutan a jegistwent is elinteztem hogy a madarral elrepulok majd ledob egy helyre! Ott eljutok egy ajtoig! Ott ra kell lepni egy kis szigetre es amikor ralepsz az ajto kinyilik! De mikor lelepek rola becsukodik es nincs semmi amit ra lehetne taszitani vagy vmi! Mit tegyek?
  • 5c0rp330n
    #134
    nem vszínű, a fejlesztői átmennek PS3-ra fejleszteni, azt mondják.
  • djmassive
    #133
    Sziasztok!4
    Az igaz hogy a Chains of Olympus lehet hogy megfog jelenni PS2-re????
  • Prince of Máté
    #132
    Annak szükségét venném, mert ennek nem nagyon értem a történetét:/
  • ballor
    #131
    de azért remélem lesz belőle valami magyar szövegkönyv...
    Már nézegetem a gamefaqs részt, ha oda felkerül, ígérem a lapomon ott lesz a magyar is, ahogy a GOW1-2 esetében.