40
  • irkab1rka
    #40
    mikoriak ezek a screenshotok? 10 évesek?
  • HuskyWolf
    #39
    Azért mert azt bejelentették már 98 ra. Nekem még meg is van a 98 as pczed amiben van egy cikk ami leírja hogy dobták a quake motort és unreallal fejlesztik tovább. Most szó szerint idézek : " valószínűleg csak pár hetes késés lesz emiatt " az egyébként már akkor is késésben lévő dnfből.
  • GVG
    #38
    mondok egy titkot:
    nagyon megrázó, csak erős idegzetűeknek (és akik nem 10 éve várják:S)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már kiadták...csak nem költöttek marketingre és a boltokban sem jelent meg, kézről kézre jár:/
    A kiadásával megvárják még kihal az a generáció aki ismerte...
  • zola2000
    #37
    Miért a preyt nem 11évig fejlesztették? Abból nem csináltak viccet. Ebből miért kell.
  • Csaba42
    #36
    Az nem vélemény, hanem csak az ember a primitív hozzáállása a másikhoz, és annak munkásságához!
  • HJPOWER
    #35
    Ha kiadják valaha is, akkor egy legendát ölnek meg vele... Ez a játék nekem így kell :D Az előnyei: Soha nem lehet panasz arra, hogy elavul, sem játékmenet szempontjából, sem grafikailag, sem sehogy...(screenshot-okat + nem kell nézni:) - Minden konfiguráción tökéletesen fut, - Mivel ugye mindenki megveszi a programokat ;)így az ára is pont tökéletesen van/lesz pozicionálva! Összegezve a D.N.F. egy tökéletes program! ;) Beta tesztre nálam lehet jelentkezni! ;)
  • Soundmaker
    #34
    De amúgy tényleg elszomorító hogy a fejlesztési idő alatt lassan felnő egy nemzedék akik nem ismerték az eredetit...
  • Soundmaker
    #33
    Tarjta vicc magát, hogy azért Duke Nukem Forever .. mert örökké készítik
  • Soundmaker
    #32
    Az unokáim is látni fogják.... adigra kijön a demo...

    A béta tesztre 2088-ba nkerül sor...

    2100-ra talán kiadják
  • a_n_d_r_e_w
    #31
    Lassan lesznek olyan idelátogatók, akik fiatalabbak a DNF-nél
    (de rohadt öreg vagyok, emlékszem még az első screenekre amik elterjedtek, jajj )
  • csorfab
    #30
    hát ez az... :)
    Duke Nukem 4ewa ;)
  • ginew
    #29
    1x kijön.. és 1x még isten lesz :) nemtudom minek szarakodnak a grafikával, szerintem 1 ilyen játékot nem a grafika miatt fog valaki szeretni..adják má ki.. :D
  • gyuri12
    #28
    ezt már én is hallottam:)
  • Carbine
    #27
    A lényeg, lényegének lényege... lényegében lényegtelen!
  • Carbine
    #26
    Mennyi dühöt, és agresszívitás tőr fel, ha csak szóba kelrül. Találgatni sem merek, mi lesz, ha megjelenik!!! WW3
  • gyuri12
    #25
    és ha aza véleménye,hogy annak a másnak a terméke szar?:) akkor az már vélemény.
  • Csaba42
    #24
    Nem, a fikázás nem vélemény! A fikázás csak más termékének a szidalmazása.
  • Zocsi
    #23
    Egyébként meg: a fikázás is egy fajta vélemény...!;)
  • Csaba42
    #22
    Mit vársz? Többségük magát a Duke Nukem-et sem ismeri.:/ Egyébként ez a játék valszeg már sosem fog kijönni, talán már a süllyesztőben van rég, csak "elfelejtettek" szólni, hogy a legenda tovább éljen. Majd mesélhetjük az unokáinknak:).
  • Librarian
    #21
    Na, most ingott meg a hitem az SG színvonalában... (ÉS IGEN! Az SG oldal színvonalában!:) ) Ha ilyen észlények járnak ide, és leállnak egymással vitázni! Cseréljetek msn címet aztán dumáljátok meg, küldjetek egymásnak vírust, vagy henteljétek le egymást valami online játékban, de most ne pattogjatok már itt.
    Gondoltam olvasok pár értelmes hozzászólást, erre... Pff... téboly.

    Ja, és Happy Birthday DNF!!!
  • gyuri12
    #20
    az nem az,csak pukiztam XD
  • HuskyWolf
    #19
    nem tudjátok mikor jelenik ?
  • Picizöldfül
    #18
    fúdekeményvagy gyurika:)))) Ide érzem az izomszagot;)
  • gyuri12
    #17
    nyugi vicc volt:) meg vagy bocsáltva! amért ilyen szépen bocsánatpot kértél,nem megyek el hozzád,és nem verlek meg!
  • Indigo
    #16
    Ohh, bocsáss meg Gyuri, ha megsértettelek! De ne állj le Lovermannal vitatkozni, mert 13 évesen már túlkoros vagy hozzá... :)
  • gyuri12
    #15
    te legalább megjegyezted:D
    és jee a többiek nem fikáznak jeeee!:D
  • Sance231
    #14
    Hú, jubilálunk dejó. Broussard bátyó pedig ebben a pillanatban bőszen zabálja a lekváros fánkokat, miközben egyszercsak benyit egy munkatárs: "Mester, kész az első pálya első szobája, bár elég keményen néz ki ez a Crysis, engine-t kéne váltani." Mire ez kijön, Duka hajáról is lekopik a festék és megőszül, de ne legyen igazam.
  • neoG
    #13
    13!13!!13!!! a qrva életbe!!!
  • Indigo
    #12
    Pont te beszélsz, te kis fikagép!? A te "véleményed" kb. abban merül ki, hogy mindenkibe belekötsz, mindent fikázol, és leállsz 12 évesekkel hülyeségekről vitázni... :)
  • Alfa Of NS
    #11
    Ha már észről beszélünk, te használd inkább. Az SG felelős a cikkeiért. Tehát ha hülyeség kerül fel akkor bizony az SG is a felelősség, mert miért rakott fel hülyeséget, miért hagyta hogy megjelenjen. Erre jó pl a szerkesztő ugye, aki minőséget biztosíthat azzal, hogy nem enged fel rossz cikkeket.
  • Skeez
    #10
    Én meg csak annyit tennék hozzá, hogy kb. egy hónapja -de lehet, hogy régebben- olvastam egy cikket a gaméről, miszerint most inkább mégsem adnák ki, mert újra kéne írniuk az egészet, a jelenlegi vizuális elvárások miatt.
    És ettől függetlenül köszönöm az oldal szerkesztőinek, hogy NINCS a cikkekben reklám-animáció!!!
  • avman
    #9
    ezek szerint, ha a kormányt szidom, akkor a továbbiakban csak név szerint tehetem...
    fura, h 13 évesen érettebben gondolkodik és nem csak kákán keres csomót, hanem neki jutott némi logikai érzék is, és ráérez, h bion a hazai it sajtó nagy része nyúlás-
  • Loverman
    #8
    fikázás nem egyenlő a véleménnyel;) csak egyesek hiszik azt.
  • gyuri12
    #7
    az miért baj,hogy leírtam,hogy máshol egy héttel ezelőtt volt a szülinapja a dnf-nek??? és loverman,13 éves vagyok...
    ezt szeretem az sg-ben,hogy valaki leírja a véleményét,és rögtön leordítják a pofáját... grat nektek is :)
  • Loverman
    #6
    mellesleg ahhoz nagy ész kell hogy "grat sg"... az SG egy brand, egy logó, egy weboldal, személytelen, hogy tehetne az a cikkekről? inkább az emberek akik írják,nem? néha gondolkozzunk kérem, csak szökőévente plz.........
  • Loverman
    #5
    12 éves, mit vársz tőle?
  • Matyóhímzés
    #4
    Akkor minek jársz ide böfögni?
  • gyuri12
    #3
    egy hete láttam egy másik oldalon egy hírt,miszerint 10 éves a dnf... grat sg
    de az is lehet,hogy ott adták le a hírt hamarabb mint kellett volna,bár ahogy az sg-t ismerem...
  • InfectedMann
    #2
    Most erre mit mondjunk?
    LOL?
  • bertino
    #1
    :\