135
ex-blizzard-os srácok játéka
  • Noodlee
    #95
    Btw köszi a meghívót itt is :)

    Nem találtam róla infót, hogy a béta után megmaradnak a karakterek, vagy újat kell indítani?
    Ha újat, akkor nem nagyon töröm magam.
    Nem tudsz valami normális skill leirást? Nem igazán megyek el a skill tree-n, és így nem adtam még semmire, ami eléggé megnehezíti a játékot.
  • stevyxix
    #94
    Hát ezt meg én nem tudtam, de az elején ha nem pipálod ki a pvp módot, nem lehet vele pvp-ni (vagy ebben is tévednék, meglehet ...).
  • Noodlee
    #93
    Már rájöttem a dologra.
    Van egy portal, amibe belementem, és így lett pvp.
    Átmentem rajta megint, és akkor újra normál lett.
  • stevyxix
    #92
    Játék elején jelölöd ki hogy pvp karaktered legyen, ha viszont pvp karid van bárhol bármikor megtámadhatnak ha jól olvastam, szóval jelöld ki az új karakter készítését és nézd meg mit ír a pvp opcióra.
  • Noodlee
    #91
    Lehet, hogy hülye kérdés, de hogy lehet állítani, hogy PvP legyen a játék, vagy nem?
    Tegnap simán lenyomott egy lvl 1000. szintű csóka, csak úgy viccből. Ilyenkor ugye jön a már megszokott 5 perces dolog. Egy másik karakteremmel belogoltam, és nála nem jelezte, hogy PvP lenne.
    Arra sem jöttem rá, hogy lehet a party taghoz teleportálni.

    Btw nincs kedve valakinek kicsit partyzni?
  • stevyxix
    #90
    Elvileg hamarosan nyílt béta (de nem tudni mikor, bár ez a hír se mostani)
  • csgj
    #89
    Jelentkeztem a bétára már vagy 2 hete, és még mindig nem kaptam emailt. Kb mikor jön meg? Egyáltalán megjön? :P nagyon bejövős a videók és képek alapján...
  • stevyxix
    #88
    kb úgy fog kinézni, lehet majd venni egy tokent, amivel több mindent lehet majd kezdeni (pl klánt alapítani meg hasonlók) de jobb felszerelést vagy ilyen előnyhöz nem jut vele, így végülis mégis szerezhet valaki jobb cuccot, csak cserélnie kell olyannal akinek kell token valamiért.
    Így végülis előnyt szerezhet az aki vesz ilyet, ők hozzák majd a bevételt, a többi meg tud cserélgetni ergo kereskedni ilyet ha kell.
  • Dodo55
    #87
    Nem lesz fizetős, csak pénzért vehetsz majd olyan játékbeli pénzt, amit amúgy játékkal ingyen is megszerezhetsz, csak sokat kell hozzá játszani.
  • BladeW
    #86
    En 1 hetet toltam vele, gondoltam inkabb megvarom a full-t, de hat hogy ezis "fizetos" lesz, elment tole a kedvem.
  • Carlos
    #85
    Amig meg nem unja az ember 1 nap alatt...
    Én meguntam...
  • Carlos
    #84
    Egész jópofa játék. Jól el lehet vele lenni...
  • ToCsEk
    #83
    Mythos First Look
  • Scareface
    #82
    Béta teszt regisztráció: http://www.mythos.com/
    1 hónapja várom már :D
  • stevyxix
    #81
    Human Cyclops Gremlin(elf) Satyr(ilyen szarvas ördög féle)
  • ToCsEk
    #80
    hány faj lesz a gameban?
  • stevyxix
    #79
    Amúgy nem olyan sokára nyílt béta is lesz.
  • Dodo55
    #78
    Amúgy tegnap jött ki a nagy patch, sok új dolog van:
    -Zone 3
    -Új faj
    -Crafting
    -PVP
    -Megújult UI
  • stevyxix
    #77
    nem lehet, minden védett még, mint általában a bétákban
  • ToCsEk
    #76
    valaki rakhatna fel pár képet a bétáról. meg irhatnátok véleményt hogy milyen a game.
  • Scareface
    #75
    [email protected]
  • Scareface
    #74
    Atyám.........
    Valami hasonlóra várok, már mióta. Meghívóért, késöbb meghívót adok.
  • stevyxix
    #73
    Az érdeklődöknek: CVG Max Schaefer interjú fordítás, írnak pár szót az üzleti modellről, de nem írják le pontosan, majd ez is kiderül ...:
    Hellgatelondon.hu
  • foxxi
    #72
    Hehe, megtört a jég. ma kaptam inviteot, bent is vagyok :) foxxiHUn nével leledzem a mithos világában :D
  • foxxi
    #71
    Tök jó hogy én sose kapok :D
  • SchG
    #70
    Ki játszik vele és milyen néven? Engem Kis_Tag néven találtok meg.(vegyetek fel friendlistbe vagy kiabáljatok rám nyugodtan)
  • BladeW
    #69
    idoszakosan osztjak az inviteokat en az osszeset elottem, ha lesz még szolok!
  • foxxi
    #68
    megtettem már egy jó ideje és eddig semmi...
  • Dodo55
    #67
    A mythos.com-on írd be az email címed a beta signuphoz, elméletileg küldenek emailt.
  • foxxi
    #66
    Énis beszállnék, ha valakinek lenne feles meghívója, előreis Köszönöm!
  • stevyxix
    #65
    Annyira nem kell örülni valamilyen fizetési modell ebbe is lesz (ez biztos)
  • cataclysm
    #64
    http://www.gamestar.de/news/pc/spiele/rollenspiel/online/mythos/1477342/mythos.html

    * Till the end of February the new patch appears for the closed beta which integrates the Umbral Peaks, Quests to level 30, two PvP modes (duels and a PvP-reflecting world), the fourth race (Cyclopses), the Crafting system with new talent trees and probably also a Mailing system into the play

    * In the connection, thus probably in March, the play becomes in the open beta would cross. Speak: From then everybody can download to themselves the client and play freely

    * In the next developing step the Bezahlsystem with which Flagship wants to cover his costs is integrated. Myth remains playable completely free of charge, but against real money players can buy to themselves advantages, possibly special garments or quickened profit of experience
  • SchG
    #63
    Na már kaptam szedem is.
  • SchG
    #62
    Sziasztok ha valakinek van egy meghívója az küldjön egyet please(címem:[email protected]). Előre is köszönöm.
  • Refi91
    #61
    Hello all,valaki lenne olyan rendes és küldene nekem egy meghívót??
    ha igen akkor:[email protected]
    előre is köszönöm ha küldtök
  • cataclysm
    #60
    Valahogy úgy van, hogy a HG:L hálózati kódját tesztelés miatt egy egyszerű fantasy köntösbe bújtatták majd odacsapták a bétásoknak.
    Végül annyira jól sikerült, hogy Flagshipék standalone játékot készítenek belőle (előbb-utóbb).
    Akinek tetszett a D2 hack'n'slash klikkbetyár junikgyűjtögetős stílus, annak melegen ajánlom, sok ismerős dologgal fog találkozni (pl. Zivia's Puzzle Box a la Horadric Cube), külön tetszik a skillezhetőség, minden kaszt igen szabadon tervezhető és alakítható (pl. varázslónak külön ágat szenteltek a közelharci specializálódásra, de a harcos sem vall szégyent AOE spellek terén ha úgy skillezett).
    Érdemes kis gamma lesz, várjuk az új patchet!
  • ToCsEk
    #59
    Hali. Nekem is tud adni valaki kódot meg honlapot ahonann letudom töleni is kipróbálni? Mostmár én is kivácnsi vagyok rá..
  • BladeW
    #58
    Tudtommal ingyenes lesz a full. Szoval nem kell elorendelni.
  • wolfi0
    #57
    Nagyon köszi!! Örök hála! :D
  • Lyan Kyj
    #56
    Na, bent vagyok. Hihetetlen, hogy HG:L-t nyomatják ez helyett, sokkal több lehetőséget látok ebben a játékban. Elő is rendelem majd, amint lehet, elég addiktív:)