135
ex-blizzard-os srácok játéka
  • gosumofo
    #135
    február 2-től open beta itt: http://mythos.t3fun.com
  • Bhalage
    #134
    kompatibilis, mert nekem is az van es gond nelkul futott
  • Grodyann
    #133
    A 64 bites Windows 7-tel kompatibilis a játék?
    Egyébként lehet, hogy a videókártya driver-eddel lehet a gond.
  • fejnelkuli
    #132
    Hello! Az mitol van,hogy elinditom es ki irja,hogy nem kompatibilis a windows kepi elemeivel. Win7 64
  • Grodyann
    #131
    Szevasztok!
    Engem is érdekelne, ha van magyar klán. Még csak most kezdtem el játszani, de nagyon tetszik a dolog, végre nem egy rühes kínai sokat mászkálós szakadt MMO.

    Grody néven vagyok a német szerveren.
  • FrostBite
    #130
    Hali!

    Én is elkezdtem újra játszani, és mivel azt írtátok, hogy a német szerver jobb mint az angol, ezért én is ott kezdtem karaktert.
    Viszonylag sok magyar játszik a német szerveren, vagy a többség az angol szerveren játszik ?
    Ingame Blasio néven megtaláltok
  • regis
    #129
    hi!

    magyar guild engem is érdekelne!
    német szerveren tolom meless néven!

  • Azur92
    #128
    Bitu ment privát
  • shaba23 #127
    bohóckodni lehet vele:)
  • Noodlee
    #126
    Én még a régi bétát toltam anno, nem tudom mi változott azóta, de ott sem volt teljesen tetsző class.
  • Bhalage
    #125
    nekem cska aza bajom ezzel a jatekkal, hogy kurvara nemtetszik egyik class sem, amugy tolnam egy szatirlanykaval ;D
  • shaba23 #124
    mire jó a 2000/2000 stamina?
    egyébként angol szerveren vagytok? én németen kezdtem figyelmetlenségből de úgy tűnik, stabilabb mint az eng. Elkezdtem Azon is, de lagoltak a popoló mobok, nem volt questitem a ládában, stbstb.
  • Kiado
    #123
    Kerestem én is chaten, de még nem találtam.
  • Bitumaru
    #122
    Sziasztok!

    Valaki tud magyar guild-ről? Vagy benne lenne egynek az alapításában?
    Első számú cél a magyar játékosok összegyűjtése lenne.
    Ingame Bitu néven vagyok megtalálható.
  • Kiado
    #121
    Igen, nem kell érte fizetni.
  • TBTPumpa
    #120
    Ez ingyenesen letölthető és játszható játék?
  • Kiado
    #119
    Egész jó a játék, most kezdtem 2 napja, még csak lvl 18-nál járok, de eddig tetszik :)
  • H3LLBoY
    #118
    Itt van pár kód, használjátok egészséggel:

    CB3F_FR8TuJeEtq
    CB3F_BSN6WUAdHU
    CB3F_8BMc6Fqxag
    CB3F_E4WSnMxg9N
    CB3F_f2KGxUbSsv
    CB3F_hTtaGkV5Rf
    CB3F_AVrHtDWNHc
    CB3F_CH8NHpdSK1
    CB3F_pkf68WBskK
    CB3F_k9pywMgyCP
  • Rowlend
    #117
    Sikerült, működik.Akinek kell kulcs az írjon :)
  • Rowlend
    #116
    Kaptam egy nagy rakás Reedem Code-ot, ezzel már tudok játszani? :)
  • lolSL
    #115
  • lolSL
    #114


  • lolSL
    #113


    Overview of the dates:
    * Closed Beta Update: 29th of March
    * Start of Open Beta: 12th of April
    * Early-Access’ Box Version: 26th of April
    * Release: 28th of April
  • lolSL
    #112
    If you’re hankering after a little virtual butchery, then the 12th of April is the date to remember! This is the start date for the Mythos Open Beta, allowing fearless hack’n’slashers to test the game’s vital signs before its main release. The level cap has been raised from 27 to 50 for the open beta phase meaning that bloodthirsty daredevils will get their first chance to take a look around the third zone, Umbral Peaks.
  • teddymac
    #111
    Meddig lesz server off ?

  • KMKM
    #110
    Sziasztok lenne pár kérdésem: bétára lehet e még jelentkezni
    2. mikor lesz vége a bétának
    3. és mennyire élvezhető a game,mert én nagyon sok mmoval játszottam és képekből ítélve torchlichtosnak tűnik de itt alattam lévő kép úgy mutat mintha WoW íze is lenne
  • Cutee
    #109
    Mythos Europe
  • FSpofon
    #108






  • DAK3
    #107
    a játék ujra lesz generálva mythos.com...
  • Noodlee
    #106
    Max screenshotokat, és videókat tudsz nézni, mivel a login szerver sem él már :(
  • szala
    #105
    Sziasztok
    Kéne egy kis segítség, sajnos lemaradtam a beta ról, viszont kiváncsi lennék a játékra, tudom, hogy nem mennek a szerverek már, de azért belenéznék, bár nem tudom így mennyi látszik a game ből, credit list ből.
    Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.
    Üdv:szala
  • stevyxix
    #104
    Helyesbítek, nem biztos, hogy ők fejlesztik tovább a Mythost.
  • stevyxix
    #103
    Nah akkor mindjárt frissen be is írom, megalakult a FSS volt tagjaiból a Runic Games és ők fejlesztik tovább a Mythost.
  • stevyxix
    #102
    Az mellett, hogy késtél a hírrel, még tájékozatlan is vagy. A FSS nem szünt meg, bár bizonyára ez lesz a sorsa, de a két játéka nevezetesen a Hellgate:London és a Mythos tovább fog menni. A Mythos jogai a FSS megszűnése esetén a Hanbitsoftot illetik, vagyis nagy valószínűséggel övék is lesz a játék. Annyi igaz, hogy a játék jelenleg be van fagyasztva se nem fejlesztik se nem üzemelnek a szerverek, arra viszont jó esély van, hogy később egy jogutód tovább fogja vinni a játékot.
  • Scareface
    #101
    Kicsit megkésve jelentem be: a Flagship Studio megszünt. Vele együtt a játéknak is vége!
  • stevyxix
    #100
    Szívesen.
    Igen ez ilyen tessék lássék módon működik, azok se nagyon kaptak akiknek én küldtem (ez kb olyan mint, mikor anno e-mailcímed megadásával jelentkezhettél bétára, vagy kaptál meghívót vagy nem).
  • Rennadant
    #99
    Köszi a gyors választ. Azzal próbálkoztam eddig, de nem sok sikerrel. :)
  • stevyxix
    #98
    login panel alatt van egy beta sign up nevű panel, oda az üres részre beírod a e-mailcímet amit meg szeretnél hívni, majd submit-ot nyomsz.
    De nem biztos, hogy fog kapni meghívót ...
    Ez csak amolyan tessék lássék, mivel ezen az új oldalon tényleges meghívás menüpont nincsen.
  • Rennadant
    #97
    sziasztok

    Már nagyon rég regelve vagyok mythosra, most vettem elő újra, mert elég sokat felődött. Olvasgattam itt, hogy lehet meghívót küldeni másoknak. Ezt hol találom? Lehet csak én vagyok a vak, vagy nálam nincs ilyen.
  • stevyxix
    #96
    Szívesen!
    Törlik a karaktereket tudtommal.
    Skill leírást én se tudok ...