75
Joost TV
  • Icebarney
    #75
    Én sem használtam már talán fél éve sem. Bár ez annak is köszönhető, hogy régiókorlátozás is volt a dologban.
  • Icebarney
    #74
    Regelni a program első futtatása alkalmával kell, a sötét képernyőre meg nem tudok elfogadható választ
  • feamatar
    #73
    kell regelni vagy valami? mert oldalon nem találom registrationt, másrészt meg sötét képernyő fogad amikor betölt a progi...
  • Icebarney
    #72
    Most, hogy mindenki számára elérhető, elcsendesedett a fórum?
  • lampard99
    #71
    hello privien írjatok nekem ha tudok ide meghívót thxx
  • Inquisitor
    #70
    Ez az oldal esetleg nem segít? :)
  • Cat 02 #69
    emailt ne add megt mert spam botok szeretik :)
  • GeneralsHungary
    #68
    Szeretnék kérni egy meghívót.

    Régebben regeltem mikor még publikus volt a béta reg, de nem tudtam belépni, akárhogy aktiváltam. Azóta már töröltek a rendszerükből. Pedig érdekelne a dolog..

    [email protected]
  • Inquisitor
    #67
    Köszi, az Atlantis nem csak USA only.
    Ellenben: "Warner Bros. Records United States"
    Na most nekem listázott egy Warneres zenei csatornát, és mivel másikat nem látok a listán ... este megsasolom, hogy megy vagy sem.

    Remélem lesz valami értelmesebb Anime csatorna, mert a Gong-on ilyen gyerköcöknek (se) való vége nincs bunyós/lövöldözös végtelen sorozatok vannak csak, ráadásul a legrosszabb ánglius szinkronnal.
  • Malakai
    #66
    joost.com/whatson/channels.html Itt vannak a csatornák, odaírva, hogy mi mire exkluzív.
    Sztem inkább vmi béta bug lehet, mert amiket nem lehet nálunk "fogni", azokat ki se listázza.
  • Inquisitor
    #65
    Az Atlantis sci-fi csatorna nem USA only? Csak mert melóhelyen az (se) nem megy, ellenben otthonról az összes csatorna működik. Ha egy csatornát nincs jogosultságom nézni, vagy nem elérhető, akkor mindíg bevág egy idióta autótesztes videót (Ferrari, Porsche), ami meg állatira nem érdekel, főleg ötvenedszerre ... Némelyik csatorna kissé darabos és/vagy sötét, de TV-n nagyon jó.
  • Inquisitor
    #64
    Most láttam egyik oldalon, hogy lehet meghívót kérni a Joost oldalán. Most őszintén, ennek mi értelme? Allor kötnék regisztráláshoz vagy valami, de így???
    Szóval meghívtam magamat. Lol.
    Majd otthon tesztelem hétvégén, mert melóhyelen gagyi a sávszéllesség.
  • ColdFire
    #63
    neked senki :c
  • HyperGames
    #62
    Egy meghívót valaki, pls, erre a címre: [email protected]
  • Mighty
    #61
    Erosen beta fazisban van a dolog. Biztos fog bovulni a kinalat (remelem).
  • lee86
    #60
    köszönöm szépen a meghívót!
  • LasDen #59
    az mé van hogyha először indítom el a progit a bejelntkezés után mindig kéri a nevem, szül. dátumot és nemet?????
  • lee86
    #58
    elírtam. ez a jó:
    alee6sic6[kuk]yahoo[pnt]com
  • lee86
    #57
    azt hittem PÜ-s a kiküldés, de akkor:
    alee6sic[kukac]yahoo[pont]com
    köszönöm megintcsak. :)
  • hen-tes
    #56
    Amúgy ez így: ennyi tartalommal: használhatatlan. bunyó egy darab szenny, braindead vagymi, még mondjuk elmegy, de azt is végignéztem egy nap alatt, maradtak a giniszrekordok, de az meg olyan izé.. :\
    Valami durvás bunyót el tudnék képzelni, mert ami most van az botrányos.. de most komolyan, mi az isten ez? Egyik rámászik a másikra, háromszor seggcsíkonsimogatják egymást és az egyiket kihozzák győztesenek: mindezt Fight-ként eladni botrányos.

    A police uncut tetszett, de az csak négy rövidke rész.. :c
  • LasDen #55
    ahhoz kéne egy ímél cím........
  • lee86
    #54
    hmmm.. lehet, hog ide kellett volna írnom: szóval ha valakinek van egy fölös meghívója, akkor azért nagyon hálás lennék! :) köszi!
  • Malakai
    #53
    Ja és itt is köszi a meghívót! ^_^
  • Malakai
    #52
    Én az USA Only csatornákat sajnálom, valszeg a CBS is az lesz. :(
    (Igazán a Commedy Centralt sajnálom a mostaniak közül.)
  • LasDen #51
    van a Soccer Channel.....
  • Cat 02 #50
    foci csatornát csak én nem találtam ?
  • Mighty
    #49
    Fps multiban kinek van ideje még tv-re is koncentrálni? Bár, ha sniperkedsz, talán.

    Végül is megkaptam én is a meghívót (köszi), de kipróbálni még nem volt időm, amikor működött. Talán hétvégén.
  • Cat 02 #48
    1ébként nagyon lassítja a netet ?
    pl MMO zni lehet közben vagy fps el multizni ?
  • FRe4k
    #47
    Köszönöm a meghívót Newfronter!
  • spiderman2
    #46
    HYALL
    Szívesen kipróbálnám a progit.
    Örülnék ha valaki küldene egy meghívót.
    [email protected]
    Előre is THx
  • RaveAir
    #45
    Mégegyszer köszönöm!
  • tugyiti
    #44
    Reménykedjünk ;) maga a kezdeményezés meg az ötlet nagyon jó.
    Reméljük a nagyobb adók valóban bekapcsolódnak majd.
  • Zsoltika 007
    #43
    Na most meg jó :D
    Hát igen béta ez még.
  • LasDen #42
    én most néztem pókert.... :D
  • Zsoltika 007
    #41
    Hát nemtom most valamit elnéztem vagy nincs adás? Vagy hogy van? Mert bármire megyek csak ilyen színes csíkok szaladgálnak mint egy screensaveren (meg egy coming up felirat).
  • Nem3sis
    #40
    köszi
  • GregSB
    #39
    Jah igen, én is kiküldtem sok embernek, és ne haragudjatok hogy nem válaszolok egyesével a köszönő üzenetekre. Mindenkinek: Szívesen!

    tugyiti: az engem is zavar, hogy eu-ban nincs National Geographic :/ Legalább a Discoveryt beszervezhetnék. A megjelenésrúl nincs pontos infó, a joost.com-on fel lehet iratkozni értesítú levélre...
  • Cat 02 #38
    thnx aki küldte eddig jónak tűnik bár csak 2 percig néztem :D
  • Newfronter
    #37
    Elküldtem mindenkinek aki kérte! Szívesen!
  • Sly06
    #36
    köszi mindenkinek végre sikerült...