75
Joost TV
  • hen-tes
    #35
    Frissítések illetve teljesértékű változat mikorra várhatóak?
  • Sly06
    #34
    én is progin belül akartam regelni de elötte valszinű kitörltem magam ..ezért most ha valaki tud külgyön nekem 1-et plz.. [email protected]
  • LasDen #33
    én is úgy regeltem....
    amúgy én is küldök meghívót csak PM-be szóljatok....most csak negyed 4-ig tuk meghívot küldeni....aztán csak 6 kor....:D
  • hen-tes
    #32
    Én a kapott meghívóban lévő linkre kattantam, leszedtem a progit, és azon belül tudtam regisztrálni. Ha jól emlékszem, igaz tegnap volt még csak, de izé.. :D
  • Sly06
    #31
    én hiába kaptam meghívót a regnél azt írja hogy you need invitation to use joost.. ilyenkor mivan?
  • Sly06
    #30
    [email protected] ezt kihagytam :)
  • Sly06
    #29
    Én még a meghívót várom ha valaki esetleg tud akkor priviben sendmi plíííz :)) köszi..
  • Newfronter
    #28
    Aki meghívót szeretne kérni, az nekem írjon PM-et! Mert ha beírjátok ide hogy kérni szeretnétek én nem tudom hogy már kaptatok-e vagy sem, inkább PM-be írjátok!
  • FRe4k
    #27
    Hi!
    Egy meghívót én is megköszönnék! :)
    [email protected]

    Előre is köszi!
  • tugyiti
    #26
    Nálam MyChannels minden további nélkül működik,mindent tudok mindenhova pakolni az első helyet is beleértve.A porgramkínálat remélem bővülni fog
    és az elérhetőségek is mert a jó csatornák (pl. National Geographic) csak tengeren túlon lesznek :( .
    Na meg lehetne több beállitási lehetőség főleg az adás minőségére vonatkozóan pl. sebesség beállitása-->gyorsabb net,szebb stream.
  • teputele
    #25
    Sziasztok !

    Tudna küldeni meghívót valaki ?
    Megköszönöm előre is :)
    Szeretném kipróbálni !
  • Malakai
    #24
    Korrekt, csak még a csatornakínálatot kell bővíteni, még rengeteg az olyan, amelyik csatorna csak 1-1 műsoré.

    A legjobb az lenne, hogyha a nagy csatornák beszállnának, de erre azért kevés esélyt látok... :/
  • LasDen #23
    télleg sok lehetőség van ebben.....remélem még sok új csatorna lesz és a meglévőt is bővítik :D
    amúgy még nem találkoztam hibával... :D
  • windrunner
    #22
    [email protected] köszi
  • Petys
    #21
    Nekem volt már olyan is h nem bírtam beindítani, aztán egy reboot után elindult...
    Hát nemhiába nem adják még ki a népnek... :)
  • neevous
    #20

    Valaki tapasztalt ilyet?
  • GregSB
    #19
    Nekem sikerült már 2x lefagyasztaton. Mindkétszer a My Chanelek pakolgatása közben. Ja és szintén a My Chanel listán nem lehet az elsőt elmozdítani a helyéről sehogysem. Lehet azért érezni hogy Beta :)
  • Petys
    #18
    968 :P
    Remélem elég lesz...
    jah és van úgy h kiírja egy adás közben h a csatorna nem jeleníthető meg...
    Mindenesetre a jövő TV-je van a kezünkben, ez biztos!
  • GregSB
    #17
    985 :P

    Egyébként van 1-2 csatorna amit igencsak lassan tölt be, de összességében jó lesz ez, főleg ha nagyobb tartalom lesz rajta.
  • LasDen #16
    az jóóóó... :D
    óránként 3 perc reklám semmi amit a rendes TV-ben vannak.. :D
  • Zeccc
    #15
    ingyenes lesz.. csak minden órában 3 percnyi reklámot megkell majd nézned
  • LasDen #14
    még 1x kösz a meghívót....nekem teccik :D
    eddig a legjobban a GS TV tetszik :D

    amúgy ez ingyenes lesz v maj fizetni ke érte....?
  • Petys
    #13
    Versenyzünk?! Nekem már csak 970 maradt!
  • GregSB
    #12
    Na kiküldtem a meghívükat azoknak akik megadtak emailcímet. Még 993 db meghívóm van szal nyugotdan kérjetek ha kell :P
  • GregSB
    #11
    Ok, egy dolgot elfelejtettem megemlíteni:

    Email címre kell küldeni a meghívót szal akinek kell az küldjön még1 PM-et email címmel ellátva.
  • Cat 02 #10
    gondolom angol de ha ennyi van :D
  • Petys
    #9
    Akinek kell meghívó, írjon privátban, még maradt 987 db... :P
    aztán írjátok le légyszi a véleményetek a "teszteléséről" :D
  • Zoelee
    #8
    hali! ha valakinek akad meghívója az szóljon legyenszíves:)
  • Cat 02 #7
    nekem is tetszik de én csak feliratkoztam az értesítőre :D
  • Carlos HUN
    #6
    Nekem is tetszik , én is kértem pmbe :D
  • scs17
    #5
    ígéretesen hangzik :)
  • tugyiti
    #4
    Jónak igérkezik.[Elment meghívót kunyerálni...]
  • Malakai
    #3
    Noh, ennek is van mán topicja. :)

    Jó dolog, én még nem vagyok benne, nem volt pofám kunyerálni meghívót, szóval türelmesen várok a nyílt regisztrációra. :)
  • Zsoltika 007
    #2
    Nah Fifth Gear az jöhet!
    Van itt minden :)
  • GregSB
    #1
    Hamarosan mindenkinek elérhető lesz, gondoltam nem árt ha van neki topic :)

    Info:

    Web 2.0 felvilágosítás IV.: Joost, az Internet TV
    Publikussá vált a Joost internetes TV-szolgáltatás
    Joost.com

    Jelenleg Beta állapotban van, elég kevés csatornával, de van rajta érdeks tartalom (pl Fifth Gear tesztek).
    Meghívóval lehet regisztrálni, akit érdekel az dobjon meg egy PM-el. (valamikor késő este fogok hazaérni, szal legközelebb akkor tudok küldeni)