20
  • Wittgen
    #20
    Ez jó volt :-)
  • kricsi
    #19
    Manapság aza a nagy baj, hogy leszarozzuk a jó kis filmeket , mint pl: 300 c. filmet ,mert:

    -elefántok így
    -történelmi háttér úgy

    Pedig:

    -Képregényből így...
    -Fantáziából úgy...

    (szerintem)
  • Tetsuo
    #18
    1et értek.
  • winnie
    #17
    értem én, csak így mindenki eldöntheti, hogy kinek a véleménye számít neki. a közönségé, pár nyugdíjas vágóé és hangmérnöké, vagy az észt, magyr és új zélandi hollywoodi tudósítóké.
  • Atisz #16
    Lol, de tényleg. Mondjuk legalább jelen van A Család Kicsi Kincse és Nicholson papa is a jelöltek között...
  • Atisz #15
    Csak egy rangosabb díjátadó (Golden Globe, Oscar) és egy ilyen MTV Movie Awards közti különbséget szerettem volna érzékeltetni.
    Az egyedüli dolog amit ezen a díjátadón csípek, az a konferanszié vicces módon történő belemontírozása egy aktuális film egyik jelenetébe. A Mátrix Reloaded-os paródia hihetetlen volt (a 3. részből milyet lehetett volna...)
  • Falatka2003
    #14
    Bocs, winnie, ha megbántottalak. Priviben elárulod, h Knightley v. Sandler miatt rágtál be rám? ;)

    És gondolom azt tudjátok, melyik a zsidók 3 legnagyobb ünnepe: hanuka, pészah és az Oscar. Erről meg ennyit. :) (De ott kicsit jobb az arány, mert 10-ből legalább talán van 1 ami nézhető.)
  • winnie
    #13
    falatka2003: az mtv-n mindig szokott lenni valami poénkategória. (ld. legjobb drámai szünet) - és attól, hogy pár nagyfejű mondjuk helen mirrennek adja az oscart, még a "kutyát sem érdekli" a királynő és inkább a karib3-at nézik.
  • gyuri12
    #12
    "übethalhatalnaok" ez mit is jelent?:D überhalhatatlanok?:)
  • Falatka2003
    #11
    Most komolyan, mit vártok egy ilyen díjátadótól, ahol a legjobb alakításra jelöltek között Keira Knightley, a legjobb komikusok között Adam Sandler egyáltalán szerepel és ilyen kategória van, hogy "A legjobb film, ami még el sem készült". Ez kb. a citrom-díj alteregója, csak az nem hangzana olyan jól. LOL!
  • mellon
    #10
    Ezen filmek egy részét úgy hívom, hogy könnyen emészthető. De az is igaz, hogy némelyik eléggé megfekszi a gyomrom .
    Tény, hogy ez közönségdíj, és hát nem igen kell ennél jobb visszajelzés.
  • Picizöldfül
    #9
    Sztem az Oscar sem tükrözi a "filmművészetetedet" Atisz :)
  • winnie
    #8
    atisz: filmművészet, lol:) kicsit leestem a székről, bocsáss meg, de ilyen archaikus fogalmak...

    na, mindegy. ez egy közönségdíj. nem kell szeretni. másnak ott az oscar, mondjuk.
  • Atisz #7
    Nem kell csodálkozni. Az MTV törzsközönségének mentalitását tükröző díjátadás. Nem sok köze van a filmművészethez.
  • Sanyix
    #6
    "A legnagyobb áttörést elérő alakítás" na az vajon milyen lehet?

    Legjobb csók
    Will Ferrell and Sacha Baron Cohen, "Taplógáz"
    OMG lol :DD
  • pauly
    #5
    jah jah
  • bertino
    #4
    jah
  • RaveAir
    #3
    Ilyen nevetséges listában tényleg lehet első...
    Amúgy vicces, hogy még milyen kategóriákban van jelölve.
  • kisb92
    #2
    Sztem nem túl jó. Egyszermegnézem kategória.
  • knightbali
    #1
    A 300 nagyon jó film, szerintem megérdemli ezt az első helyet.