78
Burnout Paradise
  • serkov
    #78
    Bocsi! Benéztem a topicot! :-))
  • serkov
    #77
    Hali! Pc-n nyomom a játékot, s minden oks vele szeretem... De amire eddig nem sikerült rájönnöm, hogy lehet kilépni? Én most az intézőből leállitom, de biztos van más megoldás, csak nem találom! :-))
  • rambuu
    #76
    72%-nál vagyok!
    Már csak 13 verseny és kész maga az összes verseny.
    70 autó megvan! 75van össz. de hogy a többi 5-t hogy lehet megszerezni, fogalmam sincs.
    Na de az a 13 versenyem ami maradt, az meg a Stunt-os...
    És egy istenért nem tudom őket megcsinálni!
    Rohadt nehéz, már csak azért, mert ad 1:15 percet 210 000 pont összeszedésére és sehogy se lehet, me nincs olyan utvonal ahol annyi ugrató meg minden lenne hogy össze lehetne szedni.
    Szóval nem tudom, ha van valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak akkor elfogadom!
  • marci555
    #75
    Helló! Most kaptam meg a játékot és nagyon tetszik. Lenne 2 kérdésem: " konzollal versenyt lehet játszani egymás ellen, ha igen hogyan és hogya térképen vhogy be lehet állítani hogy mutassa az útvonalat mikor versenyzek vagy vmi mert mindig eltévedek :D.

    Köszi: Marci
  • rambuu
    #74
    Én leszedtem, de állítólag dugig van ujjítással, meg új pálya stb. de én csak a skinen vettem észre az ujítást...
    Az uj pálya részt, nem látom a térképen... nem értem.
  • sirpalee
    #73
    Elvileg ma jön egy nagyobb update a BP-hez. Valaki letöltötte már?
  • aabelus
    #72
    most szedem a burnouthoz az 1.3-as patchet... mire jo ez?
  • Máté94
    #71
    NEM!
  • Szabyka
    #70
    Ps2-re kijon nem tudjatok ?
  • Sipee
    #69
    paradise-ba mikor freeburnolok,akkor challenget hogykell indítani?muszáj hosternek lenni?de énmég úgysem találtam meg D: :D
    btw ha valkinek van kedve jöhetne challangesni vagy valmi funt csinálni XD
  • ATi0021
    #68
    Jön PC-re is a Burnout Paradise.
  • sirpalee
    #67
    Igen csak a burnoutnak legalább van hangulata :) és persze ott vannak az online meccsek. 2-3 gombnyomás, szinte azonnal fennvagy online, óriási szabad város. A PGR4-ben ugyanúgy el fogynak a versenyek egy idő múlva, míg a GTA4 autós része azért nem összehasonlítható ezzel.
  • Istencsászár
    #66
    Sajnos az unalomba fulladt játékmenetet ezek a kiegészítők nem fogják megmenteni... egyszerűen kevés a lehetőség, hamar elfogy a kihívás, és csak az ismétlődő versenyek jönnek. Ha már motor kell akkor arra ott a PGR4, vagy GTA4 ha a szabadság is.
  • sirpalee
    #65
    link

    És ha ingyenes lesz, akkor tényleg a Burnout Paradise az egyik legjobb befektetés az Orange Box mögött...

    Imádom a motorokat
  • Spiderous
    #64
    Hozzáférési kódot semmit nem kaptam ahogy beregisztráltam a kódommal a játékot az oldalon csak 1 tippet....Amit találtam neten kódot meg nem fogad el semmit...Hogy lehet a sajátomat megtudni?Hogy lehet még ilyen tippeket küldetni magamnak?
  • kozso
    #63
    Felvettelek.
  • Evogordon
    #62
    Sziasztok nem cserélné el valaki a burnout paradise-ét egy Army of two-ra? Demójával játszottam de eléggé tetszik azért szeretnék cserélni.
    Írjon privit akit érdekel a csere.
  • Kemuri
    #61
    Döbbenet mekkora királyság ez a game, nem rég kezdtem, class A license nemsokára megvan... kérdésem mi a játék fő célja, végig a jogsikat kell upgradelni?
  • sirpalee
    #60
    Elég új vagyok még a játékhoz, de aki psn-en nyomja felvehetne és nyomhatnánk pár kört :)
  • algor91
    #59
    nekem is francia nyelvű
  • algor91
    #58
    én játszok vele, tegnap kezdtem el, jó ez a játék
  • Katun
    #57
    Tényleg ilyen kevesen játszák ezt?
    Én már végigvittem, már csak az "apróságok" vannak hátra: 400 kapu áttörése, 50 super jump stb stb....fantasztikus a játék, bár a végére kicsit fel kell kötni a nadrágot.

    Szerk:
    Akinek megvan eredetiben az elmondaná, hogy hol van az a bizonyos hozzáférési kód amivel plusz dolgokat lehet fel UNLOKKOLNI a játékban?
    gamereg.ea.com oldalon
  • 404error
    #56
    nekem lenne egy kérdésem még pedig hogy lenne a paradise-nek egy frissítés be jelenetette a criterion atya úr istene hogy meg is kell dolgozni érte játékon belül de ingyenes új festés elvileg autók és új utak sziget de nem tudom nem találok róla infót ehez kéne segítség hogy ki mit tud erről :S
    köszi
  • Hopsz
    #55
    hello az lenne a kérdésem hogy nyelvet hun lehet állítani mert valamiért Francia az egész és hát... nem nagyon értek franiául.
  • WiZZaRD
    #54
    itt megtalalod hogy hozhatod elo:)

    http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/code/933706.html
  • HAF Rigel
    #53
    nem tudjátok a kodokat véletelnül ? Az F1 auto az a wallmart ha jol emlékszem , de ha valaki tud valami linket ahol fent van azt megköszönném .
  • EmThor
    #52
    cask net van.

    david: figyelj az indexre, fenn jelzi merre kell kanyarodni ha adott utcához érsz...

    új autóm nincs még... meg menüből f1-es autót is elő kéne csalogatni!
  • David88
    #51
    üdv.király a játék, de nem tudja valaki h nincs-e valami nyíl, vagy bármilyen jelző hogy merre kell menni verseny közben?? csak az a picike narancssárga pötty van középen és kész?? :S
    ha csak az, akkor az iszonyat gagyi, de a játék az király
  • zs0ltee17
    #50
    sziasztok! egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehet cooperative módban nyomni? ketten szeretnénk jáccani! előre is köszi a segítséget!
  • Sipka
    #49
    Abban tudnátok segíteni, hogy a játék lemezéről le lehet-e szedni valamilyen módon csak a zenéket? Nagyon tetszik...
  • neonguy
    #48
    na hat tenyleg igy van. ott figyel a pipa. koszi szepen a tippet!
  • neonguy
    #47
    jaaaaaa, vagom mar .. szorri. az van, hogy mindig a versenynel alltam a kocsival, ugy nezegettem es azert irta nekem a statokat. megeccer szorri.
  • neonguy
    #46
    ja, akkor bocsi, nekem ugy tunt .. majd megnezem en is hamarosan. egyebkent asszem ha jogsiupgrade van, akkor leresetelodik minden verseny es megint lehet nyomni oket mar "pontokert". asszem ezt a dumat nyomja le, de nem tennem ra a fejem :) ezek utan ... :)

    egyebkent aki ps3al nyomja, az lokhetne egy user nevet es akkor lehet nyomni online. bar hozzatennem azt se tudom hogy kell havert felvenni (lajoska ismerosnek jelolt :). eddig csak final fantasyt es obliviont latott hosszutavon a gepem, azokhoz meg ugye minek a haver :))
  • Sipka
    #45
    THX, próbálom!
  • s73
    #44
    Ha megcsináltad, lesz a verseny jelén egy pipa.
    Viszont egyedül a Burning Route versenyeken marad rajta, a többinél mindig eltűnik, ahogy licence upgrade van, csak az Elite jogsinál fognak megmaradni (mondjuk arra a szintre már 96 győzelem fog kelleni).
  • Sipka
    #43
    no megnéztem és nagyon úgy tűnik, hogy nem OK amit írsz... :(
    nálam mindegyik eventen az általad említett ikonok jelennek meg (attól függetlenül, hogy lenyomtam-e a versenyt vagy sem) és csak akkor látom azt hogy hány %-nál tartok, ha rámegyek az autó jelére a térképen (+mennyi ideje játszok, hány mérföldet mentem, stb...)

    egyéb 5let esetleg?
  • Sipka
    #42
    meglesem hamarosan, köszönöm!
    ez nem a legjobban van kitalálva a játékban, volt már nem egy verseny amit többször megcsináltam, mert csak a rajt után derült ki, hogy már lenyomtam...
  • neonguy
    #41
    nezegettem ezt en is, es asszem ugy van, hogy ha a terkepen ramesz az eventre es ott van ket ikon, akkor nem csinaltad meg, ha az ikonok helyett azt latod, hogy hany szazaleknal jarsz a jatekban, akkor mar megcsinaltad. probald ki, valahogy igy van.
  • Sipka
    #40
    6almas a játék! :)

    Engem csak az érdekelne, hogy a versenyek indítása előtt, akár a térképről (akár máshonnan) lehet-e tudni, hogy az adott versenyt megcsináltam-e már vagy sem?!
  • neonguy
    #39
    de, de, de, baratnom nyomkodja eppen. nagyon kemeny a cucc, szerintem nagyon jo lett.

    csak egy kerdes, hatha kapok valaszt. ps3on nyuzzuk, us verzioju a game. na es szelesvasznu. marmint sima crt tvn. az europai verzio is ilyen? kicsit idegesito, hogy igy is rohadt kicsi minden es meg szelesvasznu is.

    na mind1, sztem ez nem oszt, nem szoroz. 10/10 a jatek. tiptop.