78
Burnout Paradise
  • Prince of Máté
    #38
    Na mivan senki sem játszik vele ? :D
  • Stinger 576
    #37
    Nos, alig egy hetünk maradt a megjelenésig - ideje előrendelni a játékot :)

    Érkezett két új trailer is, az 576-ra.
  • Istencsászár
    #36
    Mert pécén veszteséges lenne azis, konzolon a többszöröse fogy majd... s ez konzolon az igazi, semmi döcögés semmi töltés semmi állítgatás...
  • Smithie
    #35
    Nyilván pöcs2-ön fogja pörgetni.
  • Yrda
    #34
    helló
    király lesz ez a játék..
    láttam a demoját.. csak egy gond van, hogy xbox360-ra meg ps3-ra jelenik meg :(
    pc-re miért nem tudnak ilyet csinálni??
    marad nekünk az az unalmas nfs ps..
  • Papesz
    #33
    Érdekelne, hogy min és hogyan fogod játszani, ha "megvetted".
  • Kamehame
    #32
    nekem a Burnout Revenge van meg eredetibe, de úgy látom ezt "meg kell vennem" ha értitek :D (azért irtam mert nem akarok warez miatt bant)
  • dinomano
    #31
    Hüm-hüm... Én nem akarok meggyőzni senkit; de ugyi PS2-ön 5része van pl. a BURNOUT-nak.. :-P Még a Burnout 1 is, ami ma mar elavultnak hat+fapados picit...nahszoval a B.out1 is ezerszer jobb mint egy mai NFS-Carbon... :-P
  • cenobite
    #30
    Eszedbe ne jusson konzolt venni, ezt a játékot - és az összes többit - pedig messziről kerüld el!!! Megfelel?
    Amúgy tényleg több tucat ember próbál meg téged meggyőzni, hogy márpedig vegyél konzolt, különben a pokol legmélyebb-legsötétebb bugyrában végzed? Mert kb. olyan szinten siránkozol.
  • dinomano
    #29
    Igen, azert jo az egesz sorozat mert nem hasonlit a fos NFS-re... A TDU is azert faxa, mert nincs sok köze NFS-hez... Baxus; az EA adja ki a legnagyobb f*s-game-et a vilagon... Hmmm... AMugy PC-s berkekben figyelhetö meg nagyon, hogy (talan jobb alternativa hianyaban) odavannak azért a sz*rért...
  • Jagi
    #28
    Ha a kövi részben lehet majd tuningolni is asszem hagyom a picsába :)
    vagy maradok a korábbi részeknél
    AE sajana rá akahat húzni valami olyasmit ami teljesen elferdíti a "Burnout érzést"
    Eddig azért tetszik, mert tök más, mint az NFS meg társai.
    Akinek volt szerencséje több playerrel is kipróbálni az sejtheti miről van szó^^
  • Papesz
    #27
    A #10-es hozzászólásban a következő volt a bajod:
    ...zavar hogy próbálnak megtéríteni mindenkit hogy konzolt vegyen.

    A #24-ben már ezt írod:
    a kérdés továbbra is fenn áll, és ez nem off
    érveljetek miért vegyek konzolt + ezt a játékot


    Szerintem majd akkor gyere vissza, ha eldöntötted mit akarsz.
  • dinomano
    #26
    Jah, végül is aki ismeri a sorozatot, és sokat tolta azt nem kell meggyőzni. Aki meg full PC-s; az eleve ne jöjjön ide (mivel fingja sincs erröl a sorozatról-ebböl kifolyolag a fikazasa is baromság. Eleve egy konzolos game-sorozatról van szó; "fos-sz*r" hozzaszolasokat meg nem kérünk; a game ismerete nelkül.../OFF: eleve egy fullPC-s miért megy a konzolos topicsba? :-P Fikazodason kivül? :-D/)

    Senki nem akar itt teged meggyőzni; uyganis VELEM EGYÜTT nem sok embert érint itt a te gamezési szokasod... Én játszom a sorozattal, tetszik; és rohadtul nem érdekel hogy te mit tolsz a szabadidődben... Ha meg ez az egész szövegelés azért megy, hogy valaki mutassa be a sorozatot; akkor itt 1 link:

    http://www.gamecon.hu/cikkek/burnoutdom.htm
  • Rexor
    #25
    Senki nem kényszerít rá, és nem is akar meggyőzni... Ellehet fáradni, ha nem tetszik valami.
  • ngcsnet
    #24
    a kérdés továbbra is fenn áll, és ez nem off
    érveljetek miért vegyek konzolt + ezt a játékot
  • Rexor
    #23
    Légyszíves... Ha ennyire zavar ez, akkor Moderátor Topik.
    Ne OFF-olj plz.
  • Csero90
    #22
    A kérdés továbra is fennáll...attól függetlenül h kicsoda milyen terjedelemben minősíti a játékot!
  • Rexor
    #21
    OFF: Nézd már meg az Ő hoszzászólásának a karakter számát, és a két jó madárénak...
  • Csero90
    #20
    Az miért nem kap büntipontot aki kifejti h szerinte jó játék? miért csak az mert valaki szerint ez a játék fos!?
    Neked tetszik és ezért akinek nem az bütnipontot kap?
  • Rexor
    #19
    Igen, valóban hasonlít rá, annyi különbséggel, hogy "szétszúzódnak" benne a kocsik.
  • Zizou5
    #18
    na a 2 "fos" hozzászolo megkapta az érdemét :) amugy nekem a képek alapján nagyon nfs feelingje van.
  • cenobite
    #17
  • cenobite
    #16
    A Burnout-nak a 3. része volt a legjobb. Az EA rátette erre is a mancsát, tartok tőle, hogy el fog nfsu-dni (ejj de szép szó.), vagyis elkurvul.
  • dinomano
    #15
    Oh, yeah...ez a különbseg... Nézz meg egy God of War2-öt... :-D 300mhz.s RISC-procis game-en, 4 mbyte videoRAM-mal, 32mega RAM-mal hoz helyenkent olyan latvanyt a game, mint a csucsPC-k game-jei(amiknek 10X akkora a névleges teljesitmenyük minimum)...
  • Seth
    #14
    arra valók,amire tervezték őket, játékra
  • dinomano
    #13
    Senki nem probal megtériteni senkit... az a nagy helyzet, hogy a PC-sek at lettek kurva amikor megjelent az elsö Kexbox; a Mikrofos elarulta a sajat vasarloit, az összes PC-s fejlesztes atkerült Kexboxra 'oszt jöttek a mostoha idök... :-| Termeszetesen a SONY-t szidja mindenki, de semmi rosszat nem csinalt; a MIKROFOS-hoz képest... megint a nyomulos, mocskos-genyó-agressziv mikrofos üzletpolitika... :-|
    Ugyhogy max. a MIKROFOS probal atteriteni titeket; hogy vegyetek konzolt (vagy fél-konzol X360at)...
  • Rexor
    #12
  • dinomano
    #11
    Hát ez nem infó volt, söt kevesebb infotartalommal birt; mint a külföldi oldalak...Ott azt irtak, hogy "open worlded" design lesz... Majd kiderül... EZ a videjó nem tul sok minden árul el; a képek a neten meg abbol lettek kikroppolva...homalyosak mint atom... :-|
  • ngcsnet
    #10
    nagyjából semmire nem jók és zavar hogy próbálnak megtéríteni mindenkit hogy konzolt vegyen.
  • Rexor
    #9
    + még egy kis infó...
  • moralosan
    #8
    Mi a fszbajod van a konzolokkal?
  • ngcsnet
    #7
    én nem értek egyet vele :o

    #2, #5, na meg még konzol is-,-
  • dinomano
    #6
    Hmmm...Open world design? :-| Rem. nem kurjak el a sorozatot... Jo lenne meghagyni a szokasos dolgokat; nem szeretem amikor több game közelit egymashoz ( értsd lopkodas), és a végén egy műfajt képviselnek; homogén masszaként... Rem. nem akarnak egy TDU-t csinalni ebböl(semmi bajom a TDU-val, sőt naon faxa game; de ne TDU koppi legyen az uj B.out...)
  • eörgs
    #5
    fos
  • dinomano
    #4
    Joak kis game lesz bizti..én még jo darabig PS2 mellett maradok; igy majd csak jol megkesve fogom ezt tolni... Azért eleg faxa munkat vegeztek PS2-ön is a DOMINATORRAL... Nem sokkal marad el ettöl grafra... :-)
  • Seth
    #3
    Sokan könnyen el tudják mondani ^^
  • sweech
    #2
    fos
  • Rexor
    #1
    A Burnout sorozat ötödik epizódja.
    Nem könnyű feladat elmondani, hogy miért olyan jó is ez a játék, de abban mindenki egyetért, hogy nem sok ellenfele akad!